0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Последна октомврийска седмичка - 26.10-01.11.2009
« Отговор #40 -: Октомври 28, 2009, 21:59:08 pm »
усещам аз колко народ ще се съберем за поръчка, само съ чудя що още се бавим
Първи въпрос е кой ще прави общата поръчка. Аз не се навивавам, щото при самостоятелна поръчка си бъркам размерите, камо ли да поръчам на някой нещо , което не съм довидяла какво точно се иска.
Ако се прави обща поръчка - предлагам Мадъркеър, МиС в момента им куца организацията.

И да пофаля ей тва нещо от ChemistDirect с доставка 7.49 лири:

http://www.chemistdirect.co.uk/anbesol-teething-gel_1_3353.html
Действа, преди да го дам на детето си намазах аз венеца - от половин час ми е изтръпнал. Единствения кусур е, че съдържа алкохол и мирише малко на зъболекар. Плюсът му е, че съдържа два антисептика против инфекции.
*
Re: Последна октомврийска седмичка - 26.10-01.11.2009
« Отговор #41 -: Октомври 28, 2009, 23:15:31 pm »
Утре ще се обадя в Еконт, за да ми обяснят по - подробно нещата.
Аз бих я направила, ама не съм много позната във форума, така че не знам дали ще ми гласувате доверие.
Аз като си избирах неща, си направих таблица - в едната графа линка към съответния артикул, в другата размер, в трета количеството.
Ако решим да правим обща поръчка, може всеки да си избере неща да ги оформи по този начин и да го изпрати в електронен вариант, на поръчителя.
А пък за финансовата част и последващото разпеределение на нещата, моля някой, който е правил такива поръчки да сподели как стоят нещата :)
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Последна октомврийска седмичка - 26.10-01.11.2009
« Отговор #42 -: Октомври 29, 2009, 12:21:25 pm »
Привет от нашата компания!

Прибрахме се с Калина от болницата във вторник.
Имаше висок билирубин и се наложи да ни задържат два дни повече
и да и прелеят венозно глюкоза плюс малко "плаж".
И тя като Митака преди да се прибере ходи до Хавай!

Притеснениятя ми за неговата реакция за сега са овладяни.
Отчита присъствието и, показва как спи и как я гали
и отива при "Ко-не-та-та" две му любими кончета.

Пантофките у дома вече са четири...


Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
Re: Последна октомврийска седмичка - 26.10-01.11.2009
« Отговор #43 -: Октомври 29, 2009, 12:34:52 pm »
Мише, добре дошли!!! :bighug:

За добра реакция на по-голямото дете, четох че е хубаво като се приберете от родилният дом, то да получи някакъв "страхотен" подарък от бебето  :D Какво да се прави, корупция  :wink:
Нацелувай сладката Калина и баткото!!!
"Всичко е възможно! Невъзможното просто отнема повече време"
*
Re: Последна октомврийска седмичка - 26.10-01.11.2009
« Отговор #44 -: Октомври 29, 2009, 12:51:57 pm »
Мишенце, добре дошли у дома. Браво на баткото, и за мен това е най-притеснителния момент. :?


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*
Re: Последна октомврийска седмичка - 26.10-01.11.2009
« Отговор #45 -: Октомври 29, 2009, 12:56:20 pm »
Мише, добре сте дошли!
Да са ти много здрави малката Калина и батко Митаче!
Знам си аз, че баткото ще е много грижовен.
*
Re: Последна октомврийска седмичка - 26.10-01.11.2009
« Отговор #46 -: Октомври 29, 2009, 13:16:56 pm »
Мише, добре сте дошли с малката Калина! :)  :bighug: Браво на Митачето, не се притеснявай, всичко ще е наред особено в началото :). Ели хвърляше памперси, подаваше ми разни неща, милваше го искаше да го завива, гушка и храни (тия последните три са леко опасни)... Виж сега, "борбата е безмилостно жестока" - у дома е Сървайвър, на моменти го блъска, дърпа му играчките които е взел и ги слага някъде където той не ги стига въпреки, че тя самата не иска да играе с тях. Стефуни пък нали е на тема хващане и лапане на всичко и я докопва са косата и я скубе... Е има и много моменти в които двамата се забавляват и се смеят заедно... Няма страшно, ще се справите ние сме с вас!  :balk_103:


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
*
Re: Последна октомврийска седмичка - 26.10-01.11.2009
« Отговор #47 -: Октомври 29, 2009, 13:18:18 pm »
Добре дошла муцунка малка  :lol:
Както писах и във фейсбук - Нико е уведомен, че има нова мацка на хоризонта  :lol:
В очакване ....
*
Re: Последна октомврийска седмичка - 26.10-01.11.2009
« Отговор #48 -: Октомври 29, 2009, 13:20:08 pm »
Мише,  добре дошла отново онлайн :) Без теб не беше същото ;)
 
За добра реакция на по-голямото дете, четох че е хубаво като се приберете от родилният дом, то да получи някакъв "страхотен" подарък от бебето  :D
Хахахаха...ще взема да помисля по въпроса, може да се възползвам от идеята   :lol:

и за мен това е най-притеснителния момент. :?
Мирка, при нас са големи целувки и прегръдки на бебето (разбирай корема) чудно ми е какво ще стане като коремът е празен, а бебето налично  :lol: Като гледам как бърка в очите на куклите и повтаря "очи, очи", да не говорим ние с баща и ако сме задрямали как ни повдига клепачите в опит да ни събуди...
Наскоро майка ми разкава как на някакви познати по-голямото дете правело съшия номер, но с бебето, в комбинация със "захранване" с бисквити още в ранните месеци  :o
Re: Последна октомврийска седмичка - 26.10-01.11.2009
« Отговор #49 -: Октомври 29, 2009, 13:47:21 pm »
Наскоро майка ми разкава как на някакви познати по-голямото дете правело съшия номер, но с бебето, в комбинация със "захранване" с бисквити още в ранните месеци  :o

Оооох, аз съм била на 3г. когато се е родила сестра ми и един ден мама ме заварила да тъпча семена от анасон в устата и нослето на бебето. Почти се е задушавала, а моето обяснение било:"Бебето плаче, боли го коремчето!"... Друг е въпроса, как съм се добрала до този анасон - едва ли съм го търсила по шкафовете  :?
"Всичко е възможно! Невъзможното просто отнема повече време"
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Последна октомврийска седмичка - 26.10-01.11.2009
« Отговор #50 -: Октомври 29, 2009, 13:57:48 pm »
:D Преслава вече е почти на 10 месеца, до сега кака й никога не й е давала да яде нищо
явно имам късмет, че ми е сладокуса и като Джоуи от "Приятели" "храна не дели"  :D
Мише, добре сте дошли, по-добре че сте го овладяли в болницата, после да нямате притеснения, че аз ад изживях с вземане на венозна кръв на бебе  :?
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Последна октомврийска седмичка - 26.10-01.11.2009
« Отговор #51 -: Октомври 29, 2009, 14:23:17 pm »
Мише,добре дошли с Калина!Бързо адаптиране на всички :)

*
Re: Последна октомврийска седмичка - 26.10-01.11.2009
« Отговор #52 -: Октомври 29, 2009, 17:29:08 pm »
Мише, добре дошли вкъщи с малката кукла! Дано Митака бързо свикне с новата ситуация и няма сцени на ревност! А на теб бързо възстановяване!
*
Re: Последна октомврийска седмичка - 26.10-01.11.2009
« Отговор #53 -: Октомври 29, 2009, 17:38:55 pm »
Мише, и от нас добре дошли!!! Еййй, пълна къща, колко е хубаво! Митачето бързо ще се адаптира и ще помага за бебе Калина.

На едни приятели големия (3 годишен) мъж беше захранил бебето с кюфтенце - намериха го в леглото му и на протестите и обясненията им отвърна "не може само мляко, бе мамоооооо"
*
Re: Последна октомврийска седмичка - 26.10-01.11.2009
« Отговор #54 -: Октомври 29, 2009, 21:06:34 pm »
:D Преслава вече е почти на 10 месеца, до сега кака й никога не й е давала да яде нищо
явно имам късмет, че ми е сладокуса и като Джоуи от "Приятели" "храна не дели"  :D


При нас е обратното, добре че Стефан е злояд и стиска устни и върти глава, че Ели отдавна да го е захранила. Какво ти, той е толкова злояд, че и аз не мога да го захраня ;)  :lol:


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Последна октомврийска седмичка - 26.10-01.11.2009
« Отговор #55 -: Октомври 29, 2009, 21:14:29 pm »
Добре дошли  ,Мише и бебе Калина!Много ти е красива принцесата и много прилича на теб!
<br />
*
Re: Последна октомврийска седмичка - 26.10-01.11.2009
« Отговор #56 -: Октомври 29, 2009, 21:18:12 pm »
Мише, честито ти малко съкровище! Сега слънцата у вас са две, нека много да ви радват! Здраве и много усмивки на цялото семейство!

*
Re: Последна октомврийска седмичка - 26.10-01.11.2009
« Отговор #57 -: Октомври 30, 2009, 01:25:03 am »
Меше, добре дошла. Много се радвам за шарените пантофки. Дай Боже всеки му това щастие.
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Последна октомврийска седмичка - 26.10-01.11.2009
« Отговор #58 -: Октомври 30, 2009, 14:37:19 pm »
Аз вече взех да мисля подаръците за Коледа - не ми се  ще в последният момент,а и по празниците е лудница по магазини.Трябва да измисля от нас,за в  яслата,от бабите .Не искам да се затрупваме с излишни неща и съм в чуденка ,какво да купувам.Решила съм част от подаръка да е книжки .Ние имаме повече от тези с животни примерно и към всяко по 1-2 реда описание в рими.,имаме и за думите и буквите,както и приказки.А ми се иска да взема нещо от този тип: http://www.pe-bg.com/?cid=3&pid=28278 или пък от този тип http://www.fiut.bg/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.browse&category_id=52&keyword=&manufacturer_id=0&Itemid=32&orderby=product_cdate&limit=6&limitstart=6 за формите,цветовете,професиите.Вие за 2г. ,какво сте купували и ви е харесало.
« Последна редакция: Октомври 30, 2009, 14:39:04 pm от z22 »
<br />
*
Re: Последна октомврийска седмичка - 26.10-01.11.2009
« Отговор #59 -: Октомври 30, 2009, 14:45:41 pm »
http://www.pan-bg.eu/?viewID=1&bd_id=111
http://www.pan-bg.eu/?viewID=1&bd_id=109
Зори, ние преди седмица купихме първата книжка. Калоян е очарован. Картинките са прекрасни, има по няколко думички към всяка, но е много добре направена. От същата поредица има още 10-тина различни. Виж в сайта.
За нас са огромна радост дървените пъзели.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери