0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Фитнес и опити за забременяване
« -: Март 05, 2013, 13:10:31 pm »
 :welcome_1
 Винаги съм се чудела,дали по някакъв начин тренировките в залата оказват влияние на бебеправенето и появяването на  :bfp:
 :bori_010: :bori_003: :bori_015: :bori_004:
 :wave:
« Последна редакция: Март 05, 2013, 13:12:04 pm от kamelia_1326 »
Re: Фитнес и опити за забременяване
« Отговор #1 -: Март 05, 2013, 13:20:37 pm »
Ние с моя мъж правим опити сериозно от около 4 месеца,все още не се е получило,да се надявам че ще стане скоро!Преди 3 месеца се записах на фитнес,и не очаквах изменения на Менструацията,въпреки думите на всички че с фитнеса,ще се нормализира!Е измести се с 10 дни напред,следващите месеци се оправи де,сега само датата ми е изместена,иначе продължителността е същата!Но се появиха ужасни менструални болки,никога не ме е болял така корема!Така но имам друго впредвид,тези които са ходили на фитнес и тези които са чували техни приятелки,които правят опити за забременяване,дали е станало по лесно,чувала съм че и фоликула се пука по лесно с коремни преси!
*
Re: Фитнес и опити за забременяване
« Отговор #2 -: Март 05, 2013, 13:22:19 pm »
Знам, че някои момичета правят коремни преси по време на овулация, за да "се пукне" фоликула  :) За мъжете пък - дългата употреба на анаболи може да попречи сериозно...
Иначе според гинеколожката ми - ако една жена се занимава активно със спорт, няма пречка да продължи даже и след като е забременяла, стига да не се натоварва прекалено.
Re: Фитнес и опити за забременяване
« Отговор #3 -: Март 06, 2013, 09:48:50 am »
Когато забременях с дъщеря ми -ходех активно на тае-бо. На една от тренировките усетих метален вкус в устата си, тогава се усъмних . След доста време прочетох в интеренет , че това наистина е признак за бременност.
<br />