0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Ин витро АГ - Варна 5
« Отговор #80 -: Октомври 29, 2009, 18:14:47 pm »
Здравейте  :D
Много се радвам за поредното Ели  :D Лека и безпроблемна бременност й желая  :D

Аз преди 2-3 дни се чух по скайпа с едно от момичетата, с които бях на пункция - тя също е бременна  :D - това й е втори опит. Имаше само 2 оплодени яйцеклетки, които й върнаха на  2ри ден, две седмици след трансфера пропътува хиляди километри, защото не живее в България, но всичко е наред  :D Тя също е на преглед на 6ти ноември и нямам търпение да я чуя след това :D
Стискам й палци както е намесено числото 2, и бебетата да са 2  :D
С третото момиче не си разменихме ни телефон, ни нищо  :( Знам само, че й беше втори или трети опит, извадиха й само 1 качествена яйцеклетка и й върнаха единствения ембрион на 2ри ден, стискам палци при нея също да се е получило  :).
Мисля да попитам Ани, ако се сети, защото знам само малкото име на това момиче  :)

Успех на всички, които продължават борбата и не спирайте да вярвате  :D
Войната много скоро ще бъде спечелена  :D

С вас сме  :bighug: :bighug: :bighug:
« Последна редакция: Октомври 29, 2009, 18:17:17 pm от Eли :) »
Re: Ин витро АГ - Варна 5
« Отговор #81 -: Октомври 29, 2009, 21:26:32 pm »
Здравейте момичета  :) Малко бях се поизгубила, включвам се, за да честитя и тук на двете Елинца, опс извинете - на трите  :) Момичета, пожелавам ви леки и успешни бременности, предполагам, че това са едни от тай-хубавите 9 месеца в живота на една жена, така че мили момичета, нека те бъдат незабравими за вас, не спирайте да се усмихвате и да се радвате на растящите коремчета  :) Не спирайте да ни радвате с хубави новини, защото както знаете вие сте нашия стимул  и ни помагате да не губим вяра  :)
Re: Ин витро АГ - Варна 5
« Отговор #82 -: Октомври 29, 2009, 22:33:08 pm »
Здравейте!
Да се включа и аз като един новак в темата.След четири години неуспешни опити за бебче, най-накрая признахме пред самите себе си, че трябва наистина да потърсим специализирана помощ.Миналата година правих цветна снимка при д-р Ковачев, запознах се с д-р Александров и съм убедена, че това е моя лекар, за каквато и процедура да става въпрос.Сега се опитвам да запазя час при него, което за момента е невъзможно.Но съм готова да чакам колкото е необходимо.
Пожелавам на всички ви много късмет, успех , красиви моменти и сбъднати мечти.
Не знаех за тази хубава темичка, но след като я открих, се чувствам окуражена и сякаш по-спокойна.Благодаря на всички, които ни радват с хубави новини и ни дават сили да вървим напред.

Без значение какво ти се случва и колко лошо ти изглежда днес, живота продължава и утрешния ден е по-добър !
Re: Ин витро АГ - Варна 5
« Отговор #83 -: Октомври 30, 2009, 09:22:11 am »

  Здравей ,siska81! Аз не съм от редовно пи6е6тите,но форума 4ета всеки ден,наистина тук намерих много сили да продължавам борбата и да не се отказваме.А за доктора който си избрала поздравления,наистина е невероятен 4овек,много земен - с една дума човек.Стискам палци скоро да запишеш час и да установите какви са стапките,много търпение и вяра и вси4ко ще се случи! :bighug: :bighug: :bighug:
  И аз с малко закъснение :oops:,да поздравя Елитата и другите с  :bfp:,сега пополеки4ка насладете се на бременноста и вси4ко да минава леко!!!
*
Re: Ин витро АГ - Варна 5
« Отговор #84 -: Октомври 30, 2009, 11:48:43 am »
Здравей Сиска,това май е $правилното$ място за теб! Тук сме само готини хора-момичета и Рачо!!! За това че си нова,не се притеснявай! Така е много добре-едни се преместват в други теми $Елитатат$ :wink: а други $Сиска$ се включват на тяхно място!! Хи хи ,дано в скоро време всички да сме само $четящи$ тук и пишещи другаде! Успех  на старрта! С такъв Док ще имате и успех на финала!!
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Ин витро АГ - Варна 5
« Отговор #85 -: Октомври 30, 2009, 11:53:27 am »
4естито на вси4ки бременелки.....Лека и безпроблемна бременност и мнооооого и здрави беб4ета!!!Ве4е отпу6ихте този зациклен с неуспехи месец и дано така да продалгава и занапред!!!!Успех на жси4ки запо4ва6ти наново !!!!
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Ин витро АГ - Варна 5
« Отговор #86 -: Октомври 30, 2009, 12:00:27 pm »
Успех на всички започващи или в процедура семейства.

Моля, ползвайте опцията "проверка правопис" преди публикуване на пост, защото  е трудно и неприятно да се чете.

Лек ден момичета и Рачо:)
Re: Ин витро АГ - Варна 5
« Отговор #87 -: Октомври 30, 2009, 15:55:22 pm »
ок.извинявайте!6те се коригираме!!!!! :oops:
Re: Ин витро АГ - Варна 5
« Отговор #88 -: Октомври 30, 2009, 21:31:57 pm »
Благодаря elinor999,ra40!Топлия прием много , много ме зарадва :)
Днес отново звънях за час при доки, ама сега е абсурд.Просто е поел толкова пациентки, колкото да не му остава време да диша...Малко са такива като него.Но ще чакаме, дано новата година донесе повече късмет.Накратко да разкажа историята ни досега:
-при мен-хормони, цветна снимка, хламидии, микробиология, антитела, проследяване на овулация - всичко ОК.На 28 години съм.
-при мъжо-хормони,уролог,хламидия, антитела, разширена спермограма, посявка на простатен и уретрален секрет - резултат - от преглед при няколко уролога - намален размер на тестисите(като на 17г.момче), в резултат на което олигоастенотератозооспермия-1-2степен.На 35 години.
Останаха от основните изследвания генетичните, но засега сме в застой, защото всичко това дотук е хаотично правено, без всякаква организация, при различни лекари.
Ще чакаме д-р Александров, за да следваме неговия план.

Без значение какво ти се случва и колко лошо ти изглежда днес, живота продължава и утрешния ден е по-добър !
*
Re: Ин витро АГ - Варна 5
« Отговор #89 -: Ноември 02, 2009, 11:22:50 am »
Да ви напомня за годишните номинации на форума - нашият фенклуб (форумска групичка от темите за АГ-Варна) участва в тях като АГ-Варненките.
Гласувайте за нас ;)  :surfinga:
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=40002.0
Не видях да пише в правилата на форумските номинации, че е забранена предизборната агитация :)
Re: Ин витро АГ - Варна 5
« Отговор #90 -: Ноември 02, 2009, 16:52:00 pm »
Здравейте,къде сте всички много е спокойно в любимата ми темичка.
Е време е да се похваля и аз ,след 8год.неуспехи видях :bfp: и ЧХГ на 14ден-956,24 :)Много съм щастлива и се моля на БОГ да ме закриля и следващите 9 месеца.
 На 13петък съм на преглед да видим колко бебчета са се захванали(върнаха ми 3 ембриончета),надявам се всички !
 За сега това е от мен момичета  :wink:
 
[/
Re: Ин витро АГ - Варна 5
« Отговор #91 -: Ноември 02, 2009, 16:58:47 pm »
Ехаааааа Кикии браво мила  :D Честито,желая ти лека и незабравима бременност а на щастливия петък 13 да видиш три тупкащи сърчица  :bighug: Сигурна съм че ще е така с това хубаво ЧХГ  :D


Не търси сила и увереност извън себе си, защото те идват отвътре."
*
Re: Ин витро АГ - Варна 5
« Отговор #92 -: Ноември 02, 2009, 16:59:48 pm »
Кики  :D честито миличка и на 13 да видиш поне три тупкащи сърчеца :bighug:
Знам какво чубстваш защото скоро го прижевях за това се радвам страшно много с всяка една от вас.Да се пазиш ей :)
*
Re: Ин витро АГ - Варна 5
« Отговор #93 -: Ноември 02, 2009, 17:10:10 pm »
Бравооо! Честито Кики!! чудесна новина! пожелавам ти всички да са бебета! Бравоо! Явно отборът ни набира скорост! Стартът беше неуверен,но вече няма кой да ни спре,нали! дано запазим темпото и следващите месеци,а защо не и година!!! :bighug:
/www.mamaibebe.com][/url]
*

    daninaa

  • ****
  • 700
  • Все някога ще успеем
Re: Ин витро АГ - Варна 5
« Отговор #94 -: Ноември 02, 2009, 17:24:51 pm »
Браво Кики много се радвам за теб чак се разтреперих от радост като видях че си писала.Дано всичко е наред и на прегледа да видиш и тричките тупкащи сърчица.Поне две според мен има със сигурност по това чхг суперско е.Прегръщам те и се радвам с теб да знаеш.
*
Re: Ин витро АГ - Варна 5
« Отговор #95 -: Ноември 02, 2009, 17:29:51 pm »
Честито Кики :)
Леки и спокойни 9 месеца :)
Успех на всички! :)
Re: Ин витро АГ - Варна 5
« Отговор #96 -: Ноември 02, 2009, 17:46:37 pm »
Ех, че хубаво, започваме темичката с чудесна новина  :D Честито Кики, леки и незбравими 9 месеца и здрави бебчета на финала  :)
Темичката отново се раздвижи, май вече е време за нова групичка и  дъжд от полижителни тестчета  :D
Re: Ин витро АГ - Варна 5
« Отговор #97 -: Ноември 02, 2009, 19:46:51 pm »
честито Кики, лека и безпроблемна.
Успех на всички.


Дълбок поклон д-р Александров,
 за професионализма,
 за всеотдайността,
 за човечността,
 за честността,
 за това, че ни върнахтее вярата
 в хората и в живота.
Благодаря.
Re: Ин витро АГ - Варна 5
« Отговор #98 -: Ноември 02, 2009, 21:30:33 pm »

Радвам се да прочета за поредната хубава новина в темата  :D
Стискам палци всичко да е наред и без проблеми, kikii82  !
Re: Ин витро АГ - Варна 5
« Отговор #99 -: Ноември 02, 2009, 21:35:04 pm »
Кики, честито! Леки 9 месеца! Много, много се радвам :cheerleader: