0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте!  Искам да попитам има ли забременели/родили от инсеминация с установена "вероятна имунологична несъвместимост", женски фактор ?  :( До тук имаме една неуспешна ИНСЕ , пуснахме имунологични и излезе, че тестът е положителен :( Моля отговрете!Много сме объркани . Как да продължим какво да предприемаме? :(
« Последна редакция: Октомври 19, 2009, 19:25:07 pm от evro »
*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Re: Има ли забременели от?
« Отговор #1 -: Октомври 19, 2009, 17:58:17 pm »
Здравей! Немога да разбера какво ти е на имунологичните?! Какви точно имунологични сте пускали?
Re: Има ли забременели от?
« Отговор #2 -: Октомври 19, 2009, 18:57:28 pm »
Тестът е за "Детекция на спермо антитела и имунологични показатели при партньорката и партньора".  от който заключението е Детекция на много вероятен имунологичен стерилитет  :female: фактор.  Това е
*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Re: Има ли забременели от?
« Отговор #3 -: Октомври 19, 2009, 19:10:08 pm »
Не се отчайвай! Говори с лекарите в клиниката която те лекуват. Вярвам че и на това има лек, но надали е инсеминация.
Незнам точно с такъв проблем не съм запозната така че нека другите момичета да се включат.
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Аз много много не се доверявам на този тест. 1 инсеминация не е повод все още за притеснения, стига да говорим за оторизиран специалист.

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
Къде правят този тест?


*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Здравейте!  Искам да попитам има ли забременели/родили от инсеминация с установена "вероятна имунологична несъвместимост", женски фактор ?  :( До тук имаме една неуспешна ИНСЕ , пуснахме имунологични и излезе, че тестът е положителен :( Моля отговрете!Много сме объркани . Как да продължим какво да предприемаме? :(

"вероятна имунологична несъвместимост" все още не означава, че сте открили причината за незабременяване. Аз бих обърнала по-сериозно внимание на сперматозоидите, заради проблемите при мъжа ти. Личното ми мнение е, че наличието на антиспермални антитела в кръвта на жената няма голямо /никакво/ отношение към забременяването.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу