0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Цикъл след противозачатъчни
« -: Май 25, 2011, 23:12:06 pm »
Здравейте! Извинявам се предварително, ако не е тука мястото на въпроса ми и ако има нужда модераторите да го преместят. Февруари направих спонтанен аборт в 12 г.с.
Док ми изписа АБ, метергин и противозачатъчни 2х1. Още докато пиех противозачатъчните преди да свърши блистера имах зацапване  2-3 дена, после 3-4 дена нищо и след това ми дойде. Април ми закъсня цикъла с 1 седмица, а сега май(пак ми изписа за 1 месец противозачатъчни) ми подрани почти със седмица. Въпроса е, че е мн оскъден цикъла сега. От любопитство мерих БТ последните дни и е 37, 36.9, 36.8 и днес 36.95. Предната вечер, пак от любопитство мерих БТ и беше 36.4  osi_12
Преди малко мерих пак - 36.9 По принцип не трябва ли сутрин да е ниска, а след като се стане висока  :ask:
Въпроса ми е нормално ли е да имам такава БТ и има ли за какво да се притеснявам, че цикъла ми е по-оскъден. На лекар съм чак в петък, тогава ми е часа. Притеснявам се какво става...
« Последна редакция: Май 25, 2011, 23:35:14 pm от malkoto_dqvolche »
Никога не е късно да откриеш себе си!!!

И точно когато мислиш да се предадеш..., спомни си за причината, заради която издържа на всичкото това...
Re: Цикъл след противозачатъчни
« Отговор #1 -: Юни 15, 2011, 10:36:46 am »
Здравейте, ами не знам кое нивои кога е нормално, дано да всичко да Ви е наред.  Имам питане по темата: Вече трети месец пия противозачатъчни Жанин..всичко беше нормално първия месец, но на втория и третия месец цикъл не се появи.Абсолютно никакъв.Направих си 2 теста за бременност, които бяха отрицателни.
Много съм притеснена..за пръв път пия противозачатъчни, прочетох няколко пъти листовката но все още не съм много наясно.
Това случвало ли се е на някоя от вас?
*
Re: Цикъл след противозачатъчни
« Отговор #2 -: Юни 15, 2011, 12:42:13 pm »
Здравейте, ами не знам кое нивои кога е нормално, дано да всичко да Ви е наред.  Имам питане по темата: Вече трети месец пия противозачатъчни Жанин..всичко беше нормално първия месец, но на втория и третия месец цикъл не се появи.Абсолютно никакъв.Направих си 2 теста за бременност, които бяха отрицателни.
Много съм притеснена..за пръв път пия противозачатъчни, прочетох няколко пъти листовката но все още не съм много наясно.
Това случвало ли се е на някоя от вас?
Здравей Анелия. Мисля, че няма никакъв проблем, че не ти е дошло 2 и 3 месец, защото организма ти още се наглася към хапчетата. Но за всеки случай се консултирай с лекаря, който ти ги е изписал.