0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Re: хайде на диета
« Отговор #80 -: Февруари 01, 2010, 19:15:31 pm »
Днес ми е първи ден  :), дано да успея до края! :D
Re: хайде на диета
« Отговор #81 -: Февруари 01, 2010, 19:39:37 pm »
И на нас с милото ни е първи ден !
След малко ще вечеряме пиле със салата от зеле , но умирам от глад честно казано ...
Днес не съм хапвала нищо още и сигурно е затова , само 1 кафе и вода съм пила през деня ...


Какво си позволявате от сладките изкушения във Въглехидратния ден ?
« Последна редакция: Февруари 01, 2010, 19:58:52 pm от evita1717 »
*
Re: хайде на диета
« Отговор #82 -: Февруари 01, 2010, 20:23:09 pm »
Какво си позволявате от сладките изкушения във Въглехидратния ден ?

Шоколад. На всичко друго устоявам, не съм по сладкото, но има ли шоколад в къщата, задължително ме зове по име от шкафа.
*
Re: хайде на диета
« Отговор #83 -: Февруари 01, 2010, 21:54:45 pm »
mira_mimi, ще успееш, не е трудна диетата. Аз днес съм само на вода и няма да преувелича че почти не съм изпитала глад. Само веднъж днес бях гладна и ми мина след глътка вода.

evita1717, идеята на диетата е да се храниш три пъти на ден, за да се размърда метаболизма. Не трябва да се пропуска никое хранене.
А за сладкото - аз си правя браунис. Първия път с яйце, а втория път го заместих с ябълково пюре, и пак стана чудесно. Понякога си купувам някакво малко десертче от магазина. А понякога вечерям половината от обяда вместо да хапвам сладко и завършвам задължително с 20 грама шоколад.
« Последна редакция: Февруари 01, 2010, 22:01:11 pm от sia »
*
Re: хайде на диета
« Отговор #84 -: Февруари 02, 2010, 11:17:49 am »
Идвам само да се похваля - за първите 29 дни съм свалила 7.500 кг. Дано това да е стимул за следващите, които ще се решат да правят диетата.
*
Re: хайде на диета
« Отговор #85 -: Февруари 02, 2010, 11:31:46 am »
Привет и от мен.
От вчера и аз почнах най накрая,  :oops:  но първо ще направя 1 месец 2 от диетите на Байкова и после 90-дневната. Проблема е че още кърмя и постоянно имам вълчи апетит. Но вече взех решение да отбивам малката.
Имам 40кг да свалям, то пак ще съм в края на нормата за ръста ми, но по малко от това никога не съм била. Висока 175см и вчера бях 115кг  :lol: така че целта ми е 75кг с тях се чувствам добре. Да видим до къде ще я докараме. При мен проблема са първите 3-4 дни издържа ли после ми е лесно. Досега на 3 пъти съм сваляла 25-30кг.
И доста диети съм правила включително и Емилова  :)


*
Re: хайде на диета
« Отговор #86 -: Февруари 02, 2010, 13:51:07 pm »
Малина, диетите на доц. Байкова е хубаво да ги правиш с нея. Тя прави изследвания, регулира режима през определен период в зависимост как ти влияят отделните храни на теб.
Една мама от форума беше свалила с нейна помощ доста килограми, Лан е никът й. За съжаление отдавна не пише. Но принципно съветваше да се правят редовни консултации с нея, за да върви гладко отслабването.
 Но на каквато и диета дасе преш, ти желая успех!

п.п. Съветвам те докато кърмиш да не правиш диети.
*
Re: хайде на диета
« Отговор #87 -: Февруари 02, 2010, 14:41:20 pm »
Сия, ще я отбивам. Не издържам вече постоянно ме дърпа за блузата и вече го приемам за тормоз. Тя е на 1г.2м. стига и толкова и без това суче предимно нощем.
А относно Байкова никви изследвания не прави. Доста негативни неща прочетох за нея.
Нейните диети са на принципа на разделното хранене както и 90-те дни.
« Последна редакция: Февруари 02, 2010, 14:45:03 pm от Малина »


*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Re: хайде на диета
« Отговор #88 -: Февруари 04, 2010, 19:24:07 pm »
Днес ми е 4 ден, много леко върви  :). Най-после почувствах глад  :oops:, скоро не ми се беше случвало. Харесва ми тази диета. Вече съм -1 кг.
Re: хайде на диета
« Отговор #89 -: Февруари 04, 2010, 20:27:54 pm »
И аз да дам отчет с милото сме с по 2 кг.надолу , а е 4 ден от диетата ! :P
*
Re: хайде на диета
« Отговор #90 -: Февруари 04, 2010, 23:20:06 pm »
Браво на вас! :balk_103:
Как ги сваляте тези кг, момичета?!  8O
Аз съм 2 седмици на диетата и съм свалила 2 кг до момента (картинкта не ми е обновена) Верно, че не си давам много зор, защото са 12 седмици и ако смъквам по 1кг всяка, резултата, който гоня, пак ще е налице. Ама съм леко засрамена от вашите резултати :P




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
Re: хайде на диета
« Отговор #91 -: Февруари 05, 2010, 05:56:07 am »
От днес започвам и аз. Много недоверчива бях към тази диета, но като ви гледам с какви минуси се хвалите искам да опитам аз. Много мотивиращо ми подействаха думите на sia, за което и благодаря. Успех на всички!

[/url]
Re: хайде на диета
« Отговор #92 -: Февруари 05, 2010, 17:58:45 pm »
Момичета, много е добра диетата и резултатите са отлични! Не се притеснявайте, ако килограмите не се свалят бързо Аз самата също имам лек застой на моменти, но всичко си тръгва нормално след някой и друг ден :D Надявам се скоро да ви оставя, защото ми останаха още 2 кг, а нещо кантара отказва да мръдне надолу :? но пък аз съм упорита и продължавам :D
Успех на всички!
=http://www.[urlmamaibebe.com][/url]
*
Re: хайде на диета
« Отговор #93 -: Февруари 07, 2010, 19:08:20 pm »
Здравейте :oops:, а дали мога и аз да се присъединя към вас?
Започнах тази диета от броени дни.Днес ми е денят на плодове.От сутринта съм подхванала с ябълки, после кафе , ходих купих портокали и банани, а мъж ми е излязъл от обяд и сега се прибира и като взел че купил ягоди, ананас и Мелон от една сергия на пазара. Лелката каточула за жена и плодове и му пробутала най-скъпите си.Та току що изядох и 1/2 кг. ягоди. За ве4еря 2 портокала.
Дайте ми идея за утре - белтъчен ден с нещо готвено месце?
Желая успех на всички диетични!
Re: хайде на диета
« Отговор #94 -: Февруари 07, 2010, 21:59:28 pm »
Да дам и за нас отчет , днес ни е 7 ден от диетата , падаше се Тестен ден и хапнахме и сладичко и пица със зеленчуци.Утре ни е плодово-зеленчуков ден.За сега и двамата сме с по -3 кг., дано и занапред вървим така добре !
Успех на всички !
*
Re: хайде на диета
« Отговор #95 -: Февруари 07, 2010, 22:15:40 pm »
mole, тук има много рецепти. http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=347203.0

Аз от време на време си задушавам с малко зехтин пилешко, телешко или говеждо и когато месото е готово прибавям чушки и лук на едро колкото да омекнат. И готово.
Също може да си направиш пиле с ориз или пиле с картофи, като ориза или картофите оставяш просто за следващия ден. :wink:

evita1717, страхотни резултати.
Re: хайде на диета
« Отговор #96 -: Февруари 08, 2010, 16:00:55 pm »
На мен днес също ми е белтъчен ден, хапнах половин гювече със зеленчуци - печена чушка, кисели краставички, лук и парченца шунка, довечера другата половина! За утре ще сложа боб в глинения гювеч, пека го цяла вечер на 75 градуса и става като масло, това и милото го яде, така че няма да готвя за него отделно :)
Момичета, четох, че пилешкото месо се брои за белтъчина и може да се комбинира с кашкавал и сирене, какво мислите по въпроса :?
=http://www.[urlmamaibebe.com][/url]
*
Re: хайде на диета
« Отговор #97 -: Февруари 08, 2010, 18:08:04 pm »
Аз само един два пъти съм смесвала белтъците. Последно ядох виенски шницел, паниран в яйце. Принципно избягвам да ги смесвам за по-добър ефект. Но ако не го правиш често, не мисля че е чак толкова лошо да смесиш веднъж два пъти. :wink:
Re: хайде на диета
« Отговор #98 -: Февруари 08, 2010, 18:31:54 pm »
Да се отчета и днес.За сега съм яла две малки ябълки.Днес ни е плодово-зеленчуковият ден - най - трудният бих казала.
От вчера до днес съм минус 0,400 още, т.е. откакто сме почнали та до днес общо - 3,400 кг., което е идеално предвид че ни е едва 8 ден от диетата.Предполагам понатам ще смъквам по - бавно , а сега защото е начало върви така добре...
Искам да попитам нещичко , трябва ли да се мерят пр.талия , ханш и т.н. в см. в началото и съответно да следя резултатите там , защото някъде четох , че дори и примерно да не си дръпнал в кг. назад , в см. може да си намалял ... ?

Успех на всички и дано стигнем до крайната точка !!!

Как мога да си сложа лентичка и аз отдолу на поста ?
*
Re: хайде на диета
« Отговор #99 -: Февруари 08, 2010, 18:51:07 pm »
Браво на вас, Еви!
Хапвай повече от 2 ябълки на ден, защото така няма да си регулираш метаболизма, а това е най-ценното в тази диета.
Аз лично съм се премерила и си нанасям разликите - много е стимулиращо  :wink:
А лентичка можеш да си сложиш като си влезеш в профила, там в подпис може да напишеш всичко, което пожелаеш. Там може да "Paste"-неш и адреса на линийката си, която си харесваш в сайт за такива - http://www.phentermine-forums.com/weight-loss-ticker/; www.regulette-signature.info  или други подобни.  :P




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho