0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    stertje

  • ****
  • 538
  • звездобройка
Re: Има ли момичета от Холандия?
« Отговор #20 -: Октомври 05, 2009, 06:55:41 am »
Здравей Питя - не беяе писано да е миналия месец, може пък да е този, след седмица отново на лов. ;) Лека седмица! :bighug:
<br />[/url][img]http://ticker
Re: Има ли момичета от Холандия?
« Отговор #21 -: Ноември 16, 2009, 11:56:38 am »
Здравейте моми4ета ,каде се изгубихте?
Как сте не6то ново при вас няма ли?Искам да се кинсултирам с вас,по то4но да ви питам нещо.Ве4е третия цикал ми мина след аборта и мислим да вастановим опитите за беб4е.Мислите ли 4е е рано или можем да запо4ваме.Какво мислите?

*

    stertje

  • ****
  • 538
  • звездобройка
Re: Има ли момичета от Холандия?
« Отговор #22 -: Ноември 16, 2009, 11:57:41 am »
Смело напред и успех! :bighug: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
<br />[/url][img]http://ticker
*
Re: Има ли момичета от Холандия?
« Отговор #23 -: Ноември 16, 2009, 16:34:04 pm »
Аз също подкрепям Stertje  :D. Успех мила . osi_9
Доколкото си спомням аборта ти беше в начални седмици, нали?
 Ако е така тогава няма какво да се страхуваш.
 Но ти сигурно си ходила на доктор след аборта и той ти е казал колко време да се пазите. Следвай съветите му и всичко ще е наред! :D
Re: Има ли момичета от Холандия?
« Отговор #24 -: Ноември 19, 2009, 11:45:31 am »
Здравейте на вси4ки,благодаря за саветите.Да аборта ми беше в 8 седмица.Ходих на лекар и той дори ми каза 2 седмици след аборта да опитваме отново.Но аз всв пак си из4аках.Дано да е за добро.Стискам палци и на вас догодина вси4ки да сме с радостни новини.

Re: Има ли момичета от Холандия?
« Отговор #25 -: Април 07, 2010, 15:25:38 pm »
Здравейте моми4ета ,каде се изгубихте?

Re: Има ли момичета от Холандия?
« Отговор #26 -: Април 25, 2010, 18:43:18 pm »
Здравейте момичета, присъединявам се и аз. В Амстердам съм и тази сутрин разбрах, че съм бременна  :) :) Това беше първият ни месец на бебеправене, така че сме големи късметлии наистина. От малко повече от месец съм във форума, затова сега ви откривам. Ще се радвам да поддържаме връзка  :) Надявам се да ви заразя и да се похвалите скоро!


*
Re: Има ли момичета от Холандия?
« Отговор #27 -: Април 25, 2010, 19:55:40 pm »
 :D Много се радвам за теб мила.
 Честито и лека бременност!!!
Наслаждавай се на бременността си ! preggo
Re: Има ли момичета от Холандия?
« Отговор #28 -: Април 27, 2010, 11:46:51 am »
Честито и от мен мила,желая ти лека и безпроблемна бременност и на финала здраво и красиво бебенце.Добре дошла при нас ще се радвам да си кореспондираме.Честито още веднаж.

Re: Има ли момичета от Холандия?
« Отговор #29 -: Септември 23, 2010, 09:49:00 am »
Здравейте момичета,какво стана загубихте се нещо? Има ли някоя от вас ,която да се похвали с радостна новина.При мен за съжаление още нищо няма,но работим по въпроса.Пишете,как прекарахте ваканцията.Приятен ден от мен и мнoгoоооооооо усмивки и положителни емоции ви желая.

Re: Има ли момичета от Холандия?
« Отговор #30 -: Септември 23, 2010, 09:51:11 am »
Stertje мила,ти май скоро ще се похвалиш и с здраво и хубаво бебче.дано всичко да мине добре и да се радваш много на бебчо.

*

    stertje

  • ****
  • 538
  • звездобройка
Re: Има ли момичета от Холандия?
« Отговор #31 -: Септември 23, 2010, 10:55:42 am »
Благодаря Петя, чакаме я още нашата малка принцеска. :D
<br />[/url][img]http://ticker
Re: Има ли момичета от Холандия?
« Отговор #32 -: Ноември 01, 2011, 22:26:30 pm »
zdraveite,  na vsi4ki  iskam  da spodelya  tova koeto  me  ma4i  i  nemi  dava spokoistvie ,   ,omajena  sam  ot ,10 godini   mnogo iskam   dasi  imam, edno detenci  no  nestava  nikoga  nesam ,  zabremenyavala,dosega   predi  dve godini  mi  napraviha  laparo skopiya ,imi kazaha 4esami  zapu6eni-i vaspaleni  hronicno   kanalite,imi predlojiha  plastika   na trabite,kolkoto  se mojelo  po barzo  ,za6toto posle 6tyala sam  da   sajelyavam   ako  nese operiram  imalo vazmojnost  dami   mahnat  trabite , byah  mnogo opla6ena,i re6ih  dago  napravya  ,operirahame   vav  sofiya -mai4en dom ,doktor filipov  ,operaciyata mina  dobre   no   sled tova   nemi davaha   mnogo  obesnenie   ,samo   mikazaha   4e   imam  50   procenta  6ans   da   zabremeneya,ako   ne   sled   10  godi mojilo dastane   mnogo se razo4arovah   i   mnogo   sajelyavam    4e   sam   se  podlojila  na   takava  operaciya ,ve4e dve   godini  nyama   ni6to,mnogo sam razo4arovana isam   zagubila  nadejda ,iskam  da  opitam  invitro   vav  holandiya  ,no  neznam   kade  kak  ikolko pari  6te struva   sigorno  emnogo  skapo    vav  momenta  jiveya   vav  holandiya  ,blagodarya   vi  predvaritelno ,i jelaya ot   sarce  uspeh   na   na vsi4ki dano gospod   davi   dade tova  koeto   iskate ime4taetye   nai  mnogo   uspeh.
Re: Има ли момичета от Холандия?
« Отговор #33 -: Ноември 05, 2011, 19:10:10 pm »
zdraveite,  na vsi4ki  iskam  da spodelya  tova koeto  me  ma4i  i  nemi  dava spokoistvie ,   ,omajena  sam  ot ,10 godini   mnogo iskam   dasi  imam, edno detenci  no  nestava  nikoga  nesam ,  zabremenyavala,dosega   predi  dve godini  mi  napraviha  laparo skopiya ,imi kazaha 4esami  zapu6eni-i vaspaleni  hronicno   kanalite,imi predlojiha  plastika   na trabite,kolkoto  se mojelo  po barzo  ,za6toto posle 6tyala sam  da   sajelyavam   ako  nese operiram  imalo vazmojnost  dami   mahnat  trabite , byah  mnogo opla6ena,i re6ih  dago  napravya  ,operirahame   vav  sofiya -mai4en dom ,doktor filipov  ,operaciyata mina  dobre   no   sled tova   nemi davaha   mnogo  obesnenie   ,samo   mikazaha   4e   imam  50   procenta  6ans   da   zabremeneya,ako   ne   sled   10  godi mojilo dastane   mnogo se razo4arovah   i   mnogo   sajelyavam    4e   sam   se  podlojila  na   takava  operaciya ,ve4e dve   godini  nyama   ni6to,mnogo sam razo4arovana isam   zagubila  nadejda ,iskam  da  opitam  invitro   vav  holandiya  ,no  neznam   kade  kak  ikolko pari  6te struva   sigorno  emnogo  skapo    vav  momenta  jiveya   vav  holandiya  ,blagodarya   vi  predvaritelno ,i jelaya ot   sarce  uspeh   na   na vsi4ki dano gospod   davi   dade tova  koeto   iskate ime4taetye   nai  mnogo   uspeh.
Izviniavam se za latinicata no pi6a ot drugo pc i ne6to ne se razbirame s tozi kredor  pisala sam ti na li4ni ako iska6 pi6i mi tam
Красиfile:///
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Има ли момичета от Холандия?
« Отговор #34 -: Септември 13, 2012, 11:11:38 am »
Момичета, интересуваме ако имаш здравни осигуровки, можеш ли да се ползваш от безплатно инвитро в Холандия? И има ли подобни ограничения там, като тук, например възраст, сурогатно майчинство, донорство на яйцеклетки финансират ли се също?


Re: Има ли момичета от Холандия?
« Отговор #35 -: Септември 22, 2012, 19:12:30 pm »
Umorena здравей тук инвитрото е безплатно като  си осигурена задължително се правят 4-6 инсета и тогава се преминава към инвитро имаш право на 3 стимулирани опита + толкова трансфера на замразени колкото са се получили от тях
Имат ограничение в възрастта до 43 по изключителни причини до 45 за сурогатното майчинство нямам информация за донорски яйцеклетки да разрешено е даже ако имаш повече от 14 яйцеклетки ти искат разрешение за донорство
Красиfile:///
Re: Има ли момичета от Холандия?
« Отговор #36 -: Юни 17, 2015, 18:16:36 pm »
Здравейте момичета,искам да роритам има ли от този форум живеешти в Холандия.Ште ми бьде приятно да се свържа с вас за проблеми относно ин витро и други подобни вапроси които ме интересуват.