0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Коя клиника избрахте?
« Отговор #200 -: Октомври 06, 2011, 16:49:51 pm »
Аз в Олимед ще правя 1 ви опит тепърва.
задрваей,
моля те кажи как мина ин витрото,при мен завърши с неуспех.
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Коя клиника избрахте?
« Отговор #201 -: Октомври 08, 2011, 08:48:32 am »
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=41199.0

rosicaal, в тази тема споделят момичетата за Олимед. Няма много активност, но все пак пиши и там.
И успех следващия път.
*
Re: Коя клиника избрахте?
« Отговор #202 -: Октомври 29, 2011, 01:19:47 am »
Аз избрах клиника Щерев за което много съжалявам сега се преместих в Малинов пък дано скоро се похваля.
Re: Коя клиника избрахте?
« Отговор #203 -: Ноември 04, 2011, 14:14:55 pm »
bari,сподели какво те разочарова,аз имам един неуспешен опит с клиника Щерев при  Д-р Юнакова?
*
Re: Коя клиника избрахте?
« Отговор #204 -: Ноември 04, 2011, 15:11:49 pm »
Ние избрахме МЦ София - 2000 ООД гр. София,за първи опит IVF самофинансиране,дано опита ни да е успешен.
Успех на всиччки!

*
Re: Коя клиника избрахте?
« Отговор #205 -: Ноември 04, 2011, 15:20:34 pm »
Бяхме в клиниката на Владимиров,за което много зъжалявам.Сега сме при доктор Стаменов/МАЛИНОВ/.
Може да си разочарован ако не успееш,но си обречен ако не опиташ...
*
Re: Коя клиника избрахте?
« Отговор #206 -: Ноември 04, 2011, 19:35:30 pm »
limisa при др.Юнакова съм била само веднъж на преглед докато бях в стимулация нямам впечатления от нея,но се държа ужасно може да е било и моментно настроение,аз бях пациентка на др.Александров разочарована съм защото правихме инсеминация и 2 опита инвитро при положение че е знаел че имам хидросалпингс и нямам шанс за успех,това го разбрах след като две момичета от клиниката ме убедиха да се преместим в Малинов и там ми казаха за диагнозата ми,отидох за епикриза от Щерев и там пишеше същото значи е знаел за хидросалпингса,още не мога да дойда на себе си от шока 3год ей така пропиляни и колко надежди.
Re: Коя клиника избрахте?
« Отговор #207 -: Януари 12, 2012, 14:53:11 pm »
Аз избрах клиника Щерев и д-р Юнакова и резултата е  :bori_007: :bori_004:. Благодаря им от сърце, тези хора правят чудеса.
Re: Коя клиника избрахте?
« Отговор #208 -: Януари 16, 2012, 15:05:41 pm »
Здравейте, аз съм избрала АГ Център Димитров в гр. София. Тази година очаквам заповедта си, но вече се колебая за клиниката.
Моля ви, ако и други са го избрали и имат опит, споделете мнението си за него!!! Благодаря ви и успех на всички  :goodluck:
Re: Коя клиника избрахте?
« Отговор #209 -: Януари 21, 2012, 08:22:41 am »
... значи е знаел за хидросалпингса,още не мога да дойда на себе си от шока 3год ей така пропиляни и колко надежди.

Направо не мога да повярвам на прочетеното. Аз имах хидросалпингс и първите думи на лекаря след ЦС бяха - лапароскопия и след това ин витро, иначе няма смисъл.
Просто не мога да повярвам, защото става дума за една от добрите клиниките в страната ни.
*

    бина

  • ****
  • 845
  • "Не вървете след никого, вървете само след себе си
Re: Коя клиника избрахте?
« Отговор #210 -: Януари 21, 2012, 11:03:53 am »
"д-р Малинов",клиника"Надежда",др.Персенска ми прави повечето процедури.Безкрайни Благодарности на всички в клиниката.Първи и Успешен опит.
Re: Коя клиника избрахте?
« Отговор #211 -: Януари 24, 2012, 14:22:04 pm »
Майчин Дом Варна-д-р Юдова.първи опит.
Ще се радвам ако някой сподели опит и мнение!
Re: Коя клиника избрахте?
« Отговор #212 -: Януари 28, 2012, 12:36:31 pm »
Здравейте,тази година и Майчин дом ли ще работи с Фонда, а МЦ Олимед дали е сключил договор...Аз съм с номер 13251 - одобрена, кога ли да очаквам обаждане...
Re: Коя клиника избрахте?
« Отговор #213 -: Януари 29, 2012, 21:29:33 pm »
за първи опит миналата година избрах "Майчин дом" Варна. Започнаха ми стимулация при стойности на хормоните, които говорят за задържан фоликул, но те явно не го знаеха. При стойност 4,7 на хормона TSH в Майчин дом чух коментара "Това е добре, в норма е“ (между нас казано - не е добре, ако е над 2). Когато дадох лош отговор на стимулацията ми заговориха за изчерпан яйчников резерв и за донорска яйцеклетка (ей така на око без да се правят съответните изследвания), а когато плахо попитах няма ли надежда за мен на естествен цикъл ми се отговори "ОООООО не, естественият цикъл е за 30-годишните, а ти си на 40". Година по-късно (вече на 41 г.) събирам ембриони на ЕЦ, като съм пациент на д-р Димов от Шумен - "Малинов София.
*

    sineokata79

  • *
  • 11
  • мама на две принцеси и леля на двама принца
Re: Коя клиника избрахте?
« Отговор #214 -: Февруари 02, 2012, 00:02:22 am »
Правих икси-то в Майчин дом-Варна при др Наталия Юдова.Първо и успешно,резултата е в подписа ми  :bori_007: :bori_007:
Re: Коя клиника избрахте?
« Отговор #215 -: Февруари 02, 2012, 09:21:54 am »
sonq petrova

Цитат
Здравейте,тази година и Майчин дом ли ще работи с Фонда

Майчин дом и миналата година работеше с фонда.
Re: Коя клиника избрахте?
« Отговор #216 -: Февруари 02, 2012, 15:27:07 pm »
sonq petrova

Цитат
Здравейте,тази година и Майчин дом ли ще работи с Фонда

Майчин дом и миналата година работеше с фонда.
Става дума обаче за Майчин дом - Варна, което няма нищо общо с Майчин дом - София :)
*

    sineokata79

  • *
  • 11
  • мама на две принцеси и леля на двама принца
Re: Коя клиника избрахте?
« Отговор #217 -: Февруари 02, 2012, 22:25:37 pm »
Именно за Майчин Дом-Варна пита момичето.Миналата година работеше с фонда,за тази година..незнам
Re: Коя клиника избрахте?
« Отговор #218 -: Февруари 03, 2012, 10:30:45 am »
Именно за Майчин Дом-Варна пита момичето.Миналата година работеше с фонда,за тази година..незнам
http://www.far-bg.org/index.php?option=com_k2&view=itemlist&layout=category&task=category&id=4&Itemid=27
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
Re: Коя клиника избрахте?
« Отговор #219 -: Февруари 05, 2012, 17:33:44 pm »
Здравейте имам един неуспешен опит в клиника Щерев София.Някой има ли информация за клиника Селена Пловдив и др Ставрев