0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Коя клиника избрахте?
« Отговор #140 -: Май 21, 2010, 12:48:30 pm »
И аз съм в КИРМ Плевен и не съм около 60-те. Д-р Бързашки е моя лекар. Успех на всички независимо в коя клиника сте .
Re: Коя клиника избрахте?
« Отговор #141 -: Май 25, 2010, 11:58:22 am »
Изследванията ги правих при д-р Ковачев във Варна, операцията в Тутракан при Богомил Бойчев (отстраняване на тръби), сега съм избрала клиника Малинов(към фонд ин витро), нея ми препоръчаха. Няма значение къде ще бъдеш, важно е резултата :)
Re: Коя клиника избрахте?
« Отговор #142 -: Май 28, 2010, 13:24:58 pm »
Здравейте момичета,аз съм в клиника Малинов от 2006г.Пациентка съм на док.Стаменов но и док.Персенска ме преглежда-те работят в екип.Убедена съм,че това е моята клиника.Успех на всички!
Re: Коя клиника избрахте?
« Отговор #143 -: Май 30, 2010, 21:34:40 pm »
Аз ще съм в "Селена"-Пловдив. На 28 години съм. Дано се получи. УСПЕХ на всички, чакащи най-ценното в този живот.....
*
Re: Коя клиника избрахте?
« Отговор #144 -: Юни 05, 2010, 12:10:49 pm »
Гласувах за Олимед - Варна още когато започвах опита си!

Сега искам само да кажа на момичета които са избрали тази клиника и в частност екипа на д-р Симеонова, че няма да съжалявате! Благодаря на целия екип!!!!
Re: Коя клиника избрахте?
« Отговор #145 -: Юни 05, 2010, 17:58:26 pm »
Аз имам един неуспешен опит в "прословута" клиника. Сега чакаме резултат от втори опит който правихме в МЦ Технобиос. Там получиме съвсем различно отношения  голям професионализъм и най вечеровешко и приятелско отношение.Д-р Ватев Благодаля Ви от сърце!
Re: Коя клиника избрахте?
« Отговор #146 -: Юни 17, 2010, 09:21:56 am »
Гласувах за клиника Малинов, където ще правя третия си опит и се надявам да е последен  :wink:
Имам два неуспешни опита при д-р Владимиров и много исках да сменя клиниката!
Re: Коя клиника избрахте?
« Отговор #147 -: Юни 17, 2010, 22:01:30 pm »
Ние избрахме новата инвитро клиника на д-р.Козовски от Варна,защото сме много доволни.Радваме се,че доктора вече е във фонда.
*
Re: Коя клиника избрахте?
« Отговор #148 -: Юни 17, 2010, 22:51:12 pm »
Имам един неуспешен опит в клиника Малинов, но не бих сменила клиниката, защото получавам невероятно отношение от екипа.Вторият път ще съм отново там.
*

    milokami

  • ***
  • 198
  • Това ще е нашата година!
Re: Коя клиника избрахте?
« Отговор #149 -: Юли 05, 2010, 09:01:26 am »
Първият ни опит беше при д-р Стаменов в клиника Малинов, за съжаление неуспешен. Но и за напред ще се доверя напълно на него и екипът му. Всички там са страхотни.
" Когато си на дъното на пъкъла,
когато си най-тъжен, най-злочест,
от парещите въглени на мъката
си направи сам стълба и излез..."
Re: Коя клиника избрахте?
« Отговор #150 -: Юли 10, 2010, 13:44:13 pm »
Ние избрахме клиниката на Щерев! Там имаме една неуспешне инсеминация и една прекратена такава! Доволна съм от обслужването, затова реших засега да продължа там!
Толкова ли е труден пътя към щастието?!?
Re: Коя клиника избрахте?
« Отговор #151 -: Юли 14, 2010, 23:29:31 pm »
Първия ни опит беше в КЛИНИКА МАЛИНОВ за съжаление неуспешен, но сега пак ще сме там защото са страхотни да се надяваме ,че втория ще е успешен късмет на всички

Re: Коя клиника избрахте?
« Отговор #152 -: Юли 18, 2010, 08:53:01 am »
Здравейте,аз посещавам клиника Щерев и съм много доволна. Това ми е трети опит, но не смятам да сменям нито клиниката, нито лекарката.
*

    megcho19

  • *
  • 13
  • Любовта остава при този,който е благодарен!!!
Re: Коя клиника избрахте?
« Отговор #153 -: Юли 20, 2010, 20:36:45 pm »
Ние сме в КИРМ-Плевен.Първият ми опит беше във Варна-Олимед и за нищо на света не бих се върнала там отново.Другите 3 опита са в Плевен,но въпреки неуспеха ще продължа опитите си там.Всеки има право на избор да бъде в клиниката в която се чувства най-добре и най-сигурен.Успех на всички и много двойни чертички.
Re: Коя клиника избрахте?
« Отговор #154 -: Юли 23, 2010, 09:07:21 am »
Здравейте и от мен,в началото на юли подадох документи във фонд Инвитро и посочих Клиника Малинов за процедурата.Но се питам само едно:виждам какъв голям интерес има за тази клиника (въобще за всички клиники в страната) и се чудя кога ще дойде и моят час за там.
Re: Коя клиника избрахте?
« Отговор #155 -: Август 11, 2010, 15:29:12 pm »
 На 29 години съм, избрахме клиника Малинов за първият си опит - за съжаление неуспешен! Много добри професионалисти, но съм разочарована от липсата на по-тясна връзка "лекар-пациент", поради големият брой пациенти.
*
Re: Коя клиника избрахте?
« Отговор #156 -: Август 17, 2010, 17:13:45 pm »
На 29 години съм, избрахме клиника Малинов за първият си опит - за съжаление неуспешен! Много добри професионалисти, но съм разочарована от липсата на по-тясна връзка "лекар-пациент", поради големият брой пациенти.
. Абсолютно съм съгласна с теб.
*
Re: Коя клиника избрахте?
« Отговор #157 -: Август 18, 2010, 07:58:52 am »
Здравейте! Успех на всички!
Дайте някакво мнение за клиника Олимед във Варна?
Аз мисля да правя там първият си опит,но няма почти никаква информация за тях от техни пациенти,а такава инфорнация ще ми е много полезна!!!
Благодаря ви!
Re: Коя клиника избрахте?
« Отговор #158 -: Август 18, 2010, 11:34:29 am »
За втория си опит (първи по фонда) избрах същата клиника - при д-р Владимиров. Ако и той е неуспешен, тогава вече ще я сменя.
Re: Коя клиника избрахте?
« Отговор #159 -: Септември 28, 2010, 23:41:39 pm »
 Аз си избрах клиника "Св. Георги Победоносец" при д-р Козовски (не я видях в анкетата), но съм твърде далеч от процедурата, тъй като този месец се сдобих с входящ номер.