0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Коя клиника избрахте?
« Отговор #120 -: Май 03, 2010, 12:04:27 pm »
След 2 неуспешни опита при доктор Владимиров,гласувам за доктор Стаменов защото това е моя избор за третия опит и дано е последен.


Огромно благодаря на доктор Стаменов!
Re: Коя клиника избрахте?
« Отговор #121 -: Май 19, 2010, 14:33:55 pm »
КИРМ Плевен, успех на всички :)))
*
Re: Коя клиника избрахте?
« Отговор #122 -: Май 19, 2010, 14:36:49 pm »
Клиника Малинов. И двата ми опита бяха там.И по фонда и преди това. Не бих ги сменила.
Re: Коя клиника избрахте?
« Отговор #123 -: Май 19, 2010, 15:35:37 pm »
КИРМ Плевен д-р Емин
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Коя клиника избрахте?
« Отговор #124 -: Май 20, 2010, 15:33:03 pm »
КИРМ Плевен и д-р Емин


Re: Коя клиника избрахте?
« Отговор #125 -: Май 20, 2010, 16:44:49 pm »
И аз съм в КИРМ-д-р Емин
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Коя клиника избрахте?
« Отговор #126 -: Май 20, 2010, 17:06:45 pm »
КИРМ Плевен, успех на всички :)))

хммм...

http://www.zachatie.org/index.php?option=com_smf&Itemid=40&topic=42387.msg712138#msg712138

тук казваш преди 1 седмица, че си се ориентирала към АГ център Димитров?
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Коя клиника избрахте?
« Отговор #127 -: Май 20, 2010, 17:14:44 pm »
Гледам и се чудя на последните 3-4 поста: или средната възраст на deni4e, dess_dess, kartiche и ина е около 60-те, или съвсем тенденциозно (по поръчка) се поства тук с цел реклама. Целта на тази анкета е информативна, а не рекламна.

Отделно имам права на администратор, което ми позволява да виждам как новорегистрирани потребители влизат тук и гласуват за една и съща клиника (най-вероятно за да й подобрят резултата).

Ако продължава тази злоупотреба, ще прекратя гласуването и ще премахна темата.

Поздрави
« Последна редакция: Май 20, 2010, 17:18:11 pm от beast »
*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Re: Коя клиника избрахте?
« Отговор #128 -: Май 20, 2010, 17:24:32 pm »
Гледам и се чудя на последните 3-4 поста: или средната възраст на deni4e, dess_dess, kartiche и ина е около 60-те, или съвсем тенденциозно (по поръчка) се поства тук с цел реклама. Целта на тази анкета е информативна, а не рекламна.

Отделно имам права на администратор, което ми позволява да виждам как новорегистрирани потребители влизат тук и гласуват за една и съща клиника (най-вероятно за да й подобрят резултата).

Ако продължава тази злоупотреба, ще прекратя гласуването и ще премахна темата.

Поздрави
:lol: :lol: :lol:
 :good_post:
Re: Коя клиника избрахте?
« Отговор #129 -: Май 20, 2010, 18:06:42 pm »
Здравей beast!
1. Изказването ти по мой адрес прозвуча доста обидно за мен. :x
2. Като администратор, защо не си направиш труда да видиш кога съм се регистрирала и какви са ми коментарите до момента.
3. Според правилата на сайта нали не трябва да се употребяват обидни квалификации спрямо другите потребители или греша? Или за едни може, а за други не може?
4. Защо всички сте толкова предубедени срещу клиниката, като дори не сте стъпвали там? В една друга тема AIDA, която най-много е пострадала от КИРМ, дори тя не ги оплюва. Помисли върху това или и за нея ще кажеш, че прави реклама?
5. От известно време имам чувството, че в сайта се лобира предимно за клиниките в София и всички останали се оплюват тотално.
6. От личен опит ще ти кажа, че съм била и в трите най-големи клиники в София - Щерев, Владимиров и Малинов и това може да го проверите по документацията в клиниките. Но най-спокойно и уверено се чувствам в Плевен. Вярвам на д-р Емин и целия персонал, колкото и невероятно да звучи за всички вас. Незнам какво ще стане, но дори и да не успея не бих ги оплюла така както го правите вие от "София".
Това, че са се издънили не значи, че са за боклука и трябва да се приключва с тях.
Живеем в свободна и демократична уж страна и мисля, че мога спокойно да си изложа мнението по въпроса. Ако на някой от вас не му харесва си е негов проблем.
И аз не харасвам някои от вашите изказвания, но не съм седнала да заклеймявм и оплювам.
7. Далеч съм от мисълта, че правя реклама на някого.
Познавам едно от момичета, които също се е "осмелило" да си изкаже предпочитанията.
Тя също ще прави опит там.
Пожелавам на всички момичета избрали клиниката да имат успех и да не се поддават на манипулации.
А това, че са се събрали няколко мнения едно след друго не означава веднага, че е реклама. Единственото противоречиво мнение е на Ина, но нищо чудно момичето да си го е променило в последствие, защото тя самата пише, че още не е ориентирана.
Незнам как биха реагирали другите момичета от нашия "кюп", където си ни квалифицирал като баби едва ли не по обща възраст, но да не забравяме, че вие идвате след нас...
Ако изтриеш този ми отговор, това единствено ще значи, че в сайта се налага цензура, като се премахват мненията на неудобно мислещите.
Желая на теб и всички от форума спорен и лек ден. Оставам ти материал за четене и размисъл. Извинявам се предварително, ако съм засегнала някого, но това е самата истина, а тя понякога боли.
« Последна редакция: Май 20, 2010, 18:16:32 pm от kartiche »
*
Re: Коя клиника избрахте?
« Отговор #130 -: Май 20, 2010, 18:55:21 pm »
Не съм Бийста, не се включвам да го защитавам, защото няма нужда, но има неща, които ме подразниха и ще се намеся в "разговора" ви.

3. Според правилата на сайта нали не трябва да се употребяват обидни квалификации спрямо другите потребители или греша? Или за едни може, а за други не може?
 

Не виждам в нито един от постовете на Бийста или друг модератор обидни квалификации.

Бийст като администратор има достъп до по-специфична информация и е отчел наплив от новорегистрирани потребители, които са влезли само и единствено, за да гласуват в анкетата, без да пишат в темата, и то в последните 2-3 дни. Защо е направено, можете всички да се досетите. Като пример е посочил необичайната активност и в постовете в темата след случая в плевенската клиника, между които е и твоят.

4. Защо всички сте толкова предубедени срещу клиниката, като дори не сте стъпвали там?
Не сме предубедени, просто разполагаме с факти, които ни карат да се съмняваме в компетентността на някои специалисти в клиниката.
А това, дали сме стъпвали там, ти няма как да знаеш, че не е вярно. Затова не е трябвало така категорично да го предполагаш.

5. От известно време имам чувството, че в сайта се лобира предимно за клиниките в София и всички останали се оплюват тотално.
 
Това също не е вярно, тези обвинения редовно се хвърлят от пациенти, чиято клиника е била критикувана, свикнали сме.

Както ти казваш, живеем в свободна и демократична държава и можем свободно да изразяваме мнението си, което означава, че ако имам мнение, че в дадена клиника се вършат нередни неща, имам правото да го съобщя и коментирам. Е, за някои мнението ми няма да е приятно, разбира се, дискомфортно е да те настъпват по мазола, но... това е форум. Не съм чула досега за един лекар или клиника само положителни мнения.

И последно - в този сайт, колкото и невероятно да ти звучи, не се трият мнения на инакомислещи. Не можем всички да мислим еднакво, пък и в различните гледни точки се намира истината. Трият се мнения само за грубо нарушение на правилата.

Желая ти успех в борбата за дете!

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Коя клиника избрахте?
« Отговор #131 -: Май 20, 2010, 21:48:56 pm »
kartiche, какво стана с ваучера ти за безплатна инвитро процедура в клиника "София", който ти спечели от коледната томбола на сдружение "Зачатие"?
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Коя клиника избрахте?
« Отговор #132 -: Май 21, 2010, 08:57:15 am »
Гледам и се чудя на последните 3-4 поста: или средната възраст на deni4e, dess_dess, kartiche и ина е около 60-те, или съвсем тенденциозно (по поръчка) се поства тук с цел реклама. Целта на тази анкета е информативна, а не рекламна.

Отделно имам права на администратор, което ми позволява да виждам как новорегистрирани потребители влизат тук и гласуват за една и съща клиника (най-вероятно за да й подобрят резултата).

Ако продължава тази злоупотреба, ще прекратя гласуването и ще премахна темата.

Поздрави
Моля, да ме извините,но като посочих клиниката, която съм избрала ни най-малко не съм мислила да и правя реклама. И за сведение съм на 32 г.Въпреки неспиращите дебати за действието на д-р Емин относно направеното инвитро на 62 г.жена,това ни най-малко не ми е повлияло на избора ми на клиника...И стига вече всичко сме очерняли въпросния лекар. Няма ли с какво друго да се занимаваме. Станалото станала, вече е факт и няма връщане назад. Самата аз не одобрявам това, което е направил, но това не ми пречи да го избера като мой лекар.  Конкретно в този пост влязох вчера иначе в някои от другите редовно следя /макар и да не се включвам/. Нека запазим добрия тон и да не се обвиняваме за това и оново. Всичко е въпрос на личен избор.Всеки има глава на раменете си, за да на прави избор касаещ неговия живот. Лек ден на всички.
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Коя клиника избрахте?
« Отговор #133 -: Май 21, 2010, 09:40:32 am »
Гледам и се чудя на последните 3-4 поста: или средната възраст на deni4e, dess_dess, kartiche и ина е около 60-те, или съвсем тенденциозно (по поръчка) се поства тук с цел реклама. Целта на тази анкета е информативна, а не рекламна.

Отделно имам права на администратор, което ми позволява да виждам как новорегистрирани потребители влизат тук и гласуват за една и съща клиника (най-вероятно за да й подобрят резултата).

Ако продължава тази злоупотреба, ще прекратя гласуването и ще премахна темата.

Поздрави



Гледам и се чудя аз, на поста  и то на администратор 8O
новорегистрирани потрибители? Какъв "стаж" трябва да имаме та да пишем тук и там? Ограничения ли има? Ако беше малко попрочела измежду мненията ми, щеше да видиш че съм една от "разочарованите" първоначално от екипа на КИРМ Плевен, преминавайки през друга прехвалена клиника и друг доктор със т.нар. златно сърце и златни ръце, от чието сърце бях засегната и от чииго ръце пренебрегната. Затова отново се обърнах и върнах назад и то със зов за помощ към онази клиника, от която бях рабозарована, действайки първосигнално ... сега две години по-късно мога съвсем отговорно да заявя,че отново избирам КИРМ Плевен и екипа на доц. Конова и в частност д-р Емин, като смятам, че те са хората които могат да ми помогнат на мен в частност и на други момичета със сходен на моят проблем. Вярвам им! връщайки се назад, абсолютно заставам зад тях.
А относно това дали ще се приеме като реклама или не си е съвсем твое лично мнение ... и аз съм се разписала в анкета, като не съм и не правя ничия реклама, каквато бъка за центровете в София, видизарам тези на Малинов /където също съм била и съм записана в тяхната донорска програма, е по-голямо пренебрежение към такива като нас не съм срещала, каквато срещнах там/ и на д-р Владимиров /последният не съм посещавала т.к открих своята клиника и своят доктор, ами вярвам му и им вярвам, че ще ми помогнат. Дано не греша но и да греша ..нима вие сте безгрешни?
Не искам да налагам никому своето мнение, отново подчертава мнение, имаме право да го излагаме и тук и в други подобни форуми или греша?
Хубав ден ви желая и ако спрем да се заяжваме един с друг може би ще можем да се радвама на живота и на всичко около нас


Re: Коя клиника избрахте?
« Отговор #134 -: Май 21, 2010, 09:51:49 am »
Аз в крайна сметка избрах клиника Малинов на края,от много лутане сега заповедтта ми е там  :)
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Коя клиника избрахте?
« Отговор #135 -: Май 21, 2010, 09:51:59 am »
Всеки има право на мнение.Аз отидох в КИРМ, аз съм и от Плевен, за мен това беше най-удобния и добър вариант.За съжаление останах много разочарована, а мъжът ми отказа да стъпи там втори път, затова се насочих към София, не от кеф да пътувам постоянно и да троша пари по пътищата.В момента съм при д-р Владимиров.Доволна съм, чувствам се много по-спокойна и уверена.

Re: Коя клиника избрахте?
« Отговор #136 -: Май 21, 2010, 10:44:46 am »
Всеки има право на мнение.Аз отидох в КИРМ, аз съм и от Плевен, за мен това беше най-удобния и добър вариант.За съжаление останах много разочарована, а мъжът ми отказа да стъпи там втори път, затова се насочих към София, не от кеф да пътувам постоянно и да троша пари по пътищата.В момента съм при д-р Владимиров.Доволна съм, чувствам се много по-спокойна и уверена.

Ето за това говоря и аз. Клиники има доста, пациенти с проблема безплодие доста повече и за голямо съжаление стават все повече. За всяка клиника ще има пациенти.Всеки от нас избира клиниката или защото му е близо до дома, или по интуиция, или защото от близки и познати е чул добри отзиви. Винаги ще има доволни и недоволни.Та хората и проблемите им са толкова различни. Важното е да не злобеем и да не "плюем" и линчуваме с думи, която и да било от клиниките. Въпрос на личен избор и собствено мнение. Извинете, че го повтарям и потретвам. Късмет на всички и нека се постараем да не сме толкова саркастични и злобни.Лично аз влизам във форума, за да споделям, за да науча нещо полезно от препатилите,  да се заредя положително, за да имам сили и кураж да се боря с проблема, а не да се товаря като чета обидни коментари, да откривам интриги и негативизъм. Моля, ви бъдете по благосклонни и добри. Ще се почувствате по-добре. Желая Ви отново слънчев ден и нека по често слънцето да ви е в очите и сърцето, а не студа.
*
Re: Коя клиника избрахте?
« Отговор #137 -: Май 21, 2010, 11:05:30 am »
Момичета, няма нужда да се обяснявате. Това е вашия избор, имате право на него.

[/url]
Re: Коя клиника избрахте?
« Отговор #138 -: Май 21, 2010, 12:27:54 pm »
Здравейте и от мен,
не мога да повярвам какъв спор се завихри.
jam според теб не е ли възможно човек да промени мнението си?
За статистиката - аз съм на 29 :)
Пожелавам приятен и усмихнат ден на всички!
« Последна редакция: Май 21, 2010, 13:15:39 pm от ина »
Re: Коя клиника избрахте?
« Отговор #139 -: Май 21, 2010, 12:40:31 pm »
"Надежда", д-р Персенска

п.п. Напоследък доста често се завихрят неоснователни спорове. Много ми се иска форума да остане това което е.  :thankyousign: