0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Коя клиника избрахте?
« Отговор #240 -: Септември 26, 2012, 11:26:11 am »
ЦРЗ "Надежда" в СБАЛХ "д-р Малинов", гр. София

Re: Коя клиника избрахте?
« Отговор #241 -: Октомври 02, 2012, 15:00:12 pm »
МЦ "Свети Иван Рилски" ЕООД - Тутракан, но все още го няма в списъка.
*
Re: Коя клиника избрахте?
« Отговор #242 -: Ноември 16, 2012, 20:42:41 pm »
СБАЛАГРМ "София" - незнам защо я няма в анкетата ?
*
Re: Коя клиника избрахте?
« Отговор #243 -: Ноември 16, 2012, 21:02:13 pm »
СБАЛАГРМ "София" - незнам защо я няма в анкетата ?
първата е в анкетата, тогава такова и беше името.
Re: Коя клиника избрахте?
« Отговор #244 -: Ноември 17, 2012, 09:04:22 am »
 СБАЛАГ "д-р Щерев" ЕООД, гр. София-лапароскопия и един опит по Фонда,който беше неуспешен сега чакаме за втори пак по фонда :(
*
Re: Коя клиника избрахте?
« Отговор #245 -: Ноември 19, 2012, 15:31:04 pm »
Davitkov i Kozovski za parvi opit.uspeh na vsi4ki :D
Re: Коя клиника избрахте?
« Отговор #246 -: Ноември 26, 2012, 23:19:10 pm »
Олимед,за първи опит и по фонда и изобщо,успех на всички :goodluck:
Re: Коя клиника избрахте?
« Отговор #247 -: Януари 03, 2013, 10:25:13 am »
Честита Нова Година момичета  :balk_9:
Пожелавам здраве, щастие и много много късмет. Също така и сбъдване на всичките ни мечти  :)
Re: Коя клиника избрахте?
« Отговор #248 -: Януари 03, 2013, 13:32:57 pm »
Честита нова година момичета.
Много здраве и успехи в нашите начинания.
Бях пациентка на клиника Щерев но имам вече доста неуспешни опита.
Смятам да сменя клиниката  8O Сега е чуденката къде
Re: Коя клиника избрахте?
« Отговор #249 -: Февруари 22, 2013, 09:39:29 am »
аз сам за киника Малинов,за първи тръгвам по този път-ще се самофинансирам,някои ако може да даде някакво инфо за цената и стимолациите щте сам ви благодарна.След седмица някаде щте тръгвам кам клиниката.
*

    kremenka

  • **
  • 89
  • НЕ СПИРАЙ ДА СЕ НАДЯВАШ....
Re: Коя клиника избрахте?
« Отговор #250 -: Февруари 25, 2013, 19:01:35 pm »
limisa при др.Юнакова съм била само веднъж на преглед докато бях в стимулация нямам впечатления от нея,но се държа ужасно може да е било и моментно настроение,аз бях пациентка на др.Александров разочарована съм защото правихме инсеминация и 2 опита инвитро при положение че е знаел че имам хидросалпингс и нямам шанс за успех,това го разбрах след като две момичета от клиниката ме убедиха да се преместим в Малинов и там ми казаха за диагнозата ми,отидох за епикриза от Щерев и там пишеше същото значи е знаел за хидросалпингса,още не мога да дойда на себе си от шока 3год ей така пропиляни и колко надежди.



За първи път пиша тук,момичета.До сега само четях и цъках с език.При мен този доктор "откри" двустранен хидросалпинкс,но това не му попречи да направи и претупана инсеминация,струваща 1200 лв./неуспешна естествено/,След 2 години д-р Николов/Табакова/ми направи лапаро,което показа,че няма такъв салпинкс,нито сраствания,нито ендометриоза,а имам пробелем с Хашимото.Изключително разочарована съм от Александров,Ани и стария Козовски,И до днес,като чуя за тях побеснявам.
Успех на всички,аз си чакам обаждането...Номер 16422 сме.
*
Re: Коя клиника избрахте?
« Отговор #251 -: Март 24, 2013, 14:36:20 pm »
Център за репродуктивно здраве "Надежда" се намира в клиника "Малинов" - Цък
Вече не е така  :D
Може би трябва да се разделят поотделно.


*
Re: Коя клиника избрахте?
« Отговор #252 -: Март 29, 2013, 11:19:08 am »
СБАЛАГ "д-р Щерев" ЕООД, гр. София
( 1 неуспешен опит )
*
Re: Коя клиника избрахте?
« Отговор #253 -: Март 29, 2013, 11:23:33 am »
Център за репродуктивно здраве "Надежда" се намира в клиника "Малинов" - Цък
Вече не е така  :D
Може би трябва да се разделят поотделно.
Ще я добавя.
Re: Коя клиника избрахте?
« Отговор #254 -: Март 29, 2013, 11:40:53 am »
Оставам в "Надежда" с надежда за успешен опит - втори по Фонда и втори в тази клиника, след три предишни стимулирани в друга + един  на естествен цикъл и една инсеминация.
« Последна редакция: Март 29, 2013, 11:42:49 am от hope-love »
*
Re: Коя клиника избрахте?
« Отговор #255 -: Април 01, 2013, 14:23:03 pm »
Център за репродуктивно здраве "Надежда" се намира в клиника "Малинов" - Цък
Вече не е така  :D
Може би трябва да се разделят поотделно.
Ще я добавя.

Така анкетата не е коректна. Би трябвало всичките 226 гласа след СБАЛХ "Малинов" да се отбележат след  Център за репродуктивно здраве "Надежда", защото това са гласовете на техните пациенти, а за "Малинов" да останат 0% .

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14923
Re: Коя клиника избрахте?
« Отговор #256 -: Април 01, 2013, 15:07:22 pm »
Център за репродуктивно здраве "Надежда" се намира в клиника "Малинов" - Цък
Вече не е така  :D
Може би трябва да се разделят поотделно.
Ще я добавя.

Така анкетата не е коректна. Би трябвало всичките 226 гласа след СБАЛХ "Малинов" да се отбележат след  Център за репродуктивно здраве "Надежда", защото това са гласовете на техните пациенти, а за "Малинов" да останат 0% .

и това няма да е коректно, защото не знаем колко от пациентите са отишли в "Надежда" и колко са останали в "Малинов". не можеш да твърдиш, че са останали 0%.

"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Коя клиника избрахте?
« Отговор #257 -: Април 01, 2013, 15:15:19 pm »
след "СБАЛХ "д-р Малинов", гр. София" сложете в скоби вкл. Надежда и оставете бройката както е, след това въвдете и малинов отделно и готово
*
Re: Коя клиника избрахте?
« Отговор #258 -: Април 01, 2013, 16:08:32 pm »
Аз мога да съм пациент едновременно и на двете клиники, но нали анкетата отразява друго: "Кое лечебно заведение избрахте за процедурата финансирана от фонда?" . Тези вече подадени гласове(226) са за д-р Стаменов, д-р Персенска, д-р Шефкетова, защото те са извършили процедурите по фонда, т.е Клиника "Надежда".
 
Възможно е да има пациенти, които са останали в "Малинов", а там от януари насам има други специалисти и ако са направили за тези три месеца процедура по фонда при тях или имат намерение да направят, то биха могли да гласува отново вече за СБАЛХ"Малинов". Така както, ако за последните пет години бях правила две процедури по фонда в различни клиники, нищо не би ми попречило да гласувам и за двете.

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14923
Re: Коя клиника избрахте?
« Отговор #259 -: Април 01, 2013, 16:31:20 pm »
а от кога се разделиха двете клиники (по отношение на фонда)?
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!