0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    piera

  • ****
  • 896
  • Keen on boots
Моето чудо свърши ...
« Отговор #20 -: Април 16, 2006, 20:53:12 pm »
Ироник,скъпа много ми е мъчно за случилото се.Знам как се чувстваш и страдам с теб :(  :(  :( ,но съм сигурна,че всичко ще се оправи и следващия път ще е наред.Бъди силна и гледай напред.
Моето чудо свърши ...
« Отговор #21 -: Април 16, 2006, 20:58:49 pm »
много съжалявам... :cry:
*
Моето чудо свърши ...
« Отговор #22 -: Април 16, 2006, 21:06:30 pm »
:cry:  :cry:  :cry:

*
Моето чудо свърши ...
« Отговор #23 -: Април 16, 2006, 21:15:50 pm »
Опитай се да оцениш позитивното в случая. Знам, че ти е тежко, имаш цялата ми съпричастност, но помисли: ти забременя! Ще забременееш пак, ще си по-подготвена и физически и емоционално и всичко ще е наред. Погрижи се за себе си-за физиката си и за душата. Мисли напред.
Alexandra
*
Моето чудо свърши ...
« Отговор #24 -: Април 16, 2006, 21:29:09 pm »
Съжалявам, мила Ironic!  :balk_146:

Не се отчайвай, ще забременееш отново. И тогава късметът ще е на твоя страна. Кураж!  :bighug:   :bighug:
*

    aii

  • ***
  • 386
  • На мама чудото :)
Моето чудо свърши ...
« Отговор #25 -: Април 16, 2006, 21:39:23 pm »
Рони, много съжелявам мила! :cry: Знам добре как се чувстваш!
Но добрата новина е,че можеш да забременяваш.Сега ти трябва покой и да не мислиш за причините,довели до загубата.С теб съм!
Моето чудо свърши ...
« Отговор #26 -: Април 16, 2006, 21:53:20 pm »
Нямам думи, много ми е мъчно, съжалявам....



Моето чудо свърши ...
« Отговор #27 -: Април 16, 2006, 22:59:03 pm »
Много съжалявам мила. :(
*

    Anonymous

Моето чудо свърши ...
« Отговор #28 -: Април 16, 2006, 23:03:13 pm »
Съжалявам миличка! За твое успокоение ще ти кажа,че миналия месец за първи път от 18 години видях двете чертички за 5 дена.Толкова се радвах,а после се почувствах глупаво... Случва се и никой не може ништо да направи-важното е че е станало и ште стане пак!  Едно ме очудва-не ти ли казаха да се пазите в месеца на снимката защото все пак е облъчване и не е полезно.Успех и гледай напред-може да е било за добро. Пожелавам ти в най-скоро време много радост и усмивки!
*
Моето чудо свърши ...
« Отговор #29 -: Април 16, 2006, 23:37:21 pm »
:balk_146:  жалко наистина....но пък хубавото, е че можеш да забременееш. аз не вярвам да е от това, че си казала , просто е трябвало да се случи.....за съжаление. горе главата. бъди силна.
17.01.2005                                                                              21.11.2013
Моето чудо свърши ...
« Отговор #30 -: Април 16, 2006, 23:40:42 pm »
Рони - много много ми е мъчно, така ти се зарадвах и стиснах палците... Но нямаш избор сега - само напред и с вирнатия нос! Щом е станало веднъж, ще стане още веднъж. Идва лято - я го удари през просото - обърни си внимание, разкраси се и след няколко месеца, като си починеш, почернееш и събереш сили - пак! И ще стане. Ще видиш.
Моето чудо свърши ...
« Отговор #31 -: Април 16, 2006, 23:54:53 pm »
Божеее...... незнам какво да кажа,освен 4е стра6но много сажалявам. :cry:  :cry:  :cry:
Моето чудо свърши ...
« Отговор #32 -: Април 17, 2006, 08:08:04 am »
Госте,

аз изобщо не се надявах, че може да е станало. Мъжа се прибра от пътуването с два дни закъснение, мислех, че сме изтървали овулацията и затова не се пазихме. Иначе и аз си задавам същия въпрос ... и още много други ... но вече е късно.

На останалите ... благодаря много за съчувствието, симпатията и разбирането. За съжаление след като се попазим той пак ще трябва да заминава, много надалеч, където даже няма да се чуваме ... а бебе така не се прави.  :cry:
*

    kareliya

  • ****
  • 542
  • Ако живота ти поднесе лимон,направи си лимонада
Моето чудо свърши ...
« Отговор #33 -: Април 17, 2006, 09:07:50 am »
Мила Ироник,не мога да ти кажа,че знам как се чувстваш,поради простата причина,че никога не съм виждала така мечтаната точица.Мога само да ти пожелая,бързо да се съвземеш от шока и ако имате възможност да отидете със съпруга ти някаде далече,макар и за 2-3.Просто да се откъснеш.Късмет и много щастие.
Моето чудо свърши ...
« Отговор #34 -: Април 17, 2006, 09:17:12 am »
ironic_
Моето чудо свърши ...
« Отговор #35 -: Април 17, 2006, 10:05:17 am »
Рони, ужасно съжалявам :cry:
Желая ти преди всичко много сили да си събереш душата и да продължиш напред. Не се обвинявай за нищо - не е зависело от теб, наистина. УЗИ не е никакво облъчване, не може да предизвика проблем. За това, че ни каза - също по никакъв начин не е повлияло на каквото е имало да става. Тук всички са толкова съпричастни, че няма как да не си кажеш - аз казах на вас, веднага щом разбрах, а на родителите ни - чак в 4 месец. Хубавото е, че вече знаеш, че може да стане чудото.
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07
*

    Starlet

  • *****
  • 1937
  • Добротата ще спаси света!!!
Моето чудо свърши ...
« Отговор #36 -: Април 17, 2006, 10:13:27 am »
:balk_145:  :balk_146:  :balk_145: СЪЖАЛЯВАМ!!!!

Дано все пак следващият път всичко да мине добре!!!
БЪДЕТЕ ОПТИМИСТИ, А НЕ ПЕСИМИСТИ!!!
Моето чудо свърши ...
« Отговор #37 -: Април 17, 2006, 10:29:07 am »
Ироник, много съжалявам...
Кураж миличка.
Житейски закон е:
Когато една врата се затваря,
друга се отваря пред нас.
Трагичното обаче е,
че човек гледа само към затворената врата
и не обръща внимание на отворената.
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Моето чудо свърши ...
« Отговор #38 -: Април 17, 2006, 10:49:11 am »
много съжалявам за случилото се. :( .Не се самообвинявай,нямаш вина в нищо,пък камо ли ,че се ни се похвалила тук.Аз като не се бях похвалила 2 месеца,това да не би да попречи на бебето да спре да се развива.
 Дано бързо да се възстановиш,най-вече психически.
<br />
*
Моето чудо свърши ...
« Отговор #39 -: Април 17, 2006, 11:04:52 am »
Много, много съжалявам:(
просто нямам думи и незнам какво да ти кажа.
не се обвинявай за нищо
почини си и гледай напред
И най вече много кураж и късмет