0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Циганското лято дойде 07.09- 13.09.2009!!!
« Отговор #20 -: Септември 07, 2009, 19:33:32 pm »
Добър вечер!Гледам весело ви е тук.
А аз как мразя да вали.Сериозни усилия полагах днес да се съсредоточа на работа и да не клюмам. На всичко отгоре си бях записала час за фризьор,нямаше нужда да си хабят водата достатъчно беше да съм без чадър.Цял ден не спря.
*
Re: Циганското лято дойде 07.09- 13.09.2009!!!
« Отговор #21 -: Септември 07, 2009, 19:47:17 pm »
Ми направо добър ден и от мен....
Кака ви се върна от София 55 кила и незнайно защо реши, че днес трябва да отиде на работа с къса поличка. Резултата? Измръзнала трътка, та се наложи да притичам да си купувам от онези дебелите чорапогащници като клинове.
За хората с мръсно подсъзнание пояснявам трътка=дупе, а не на каквото си помислиха. Не че не измръзнах навсякъде де....
Тук валя цял ден. Не си бях платила нета, защото си виках-няма смисъл за една седмица само да плащам за цял месец, ама чумите днес като чуха и направо едно-ауууу, е как така вечер няма да си в чатаааа. И айде, бягах да плащам и нет в тоя дъжд. Бай дъ Уей, Радостинче, ще ми купуваш Колдрекс!
Желая лека седмица на всички!
Re: Циганското лято дойде 07.09- 13.09.2009!!!
« Отговор #22 -: Септември 07, 2009, 21:26:08 pm »
Да ви е честито циганското лято пък и есента, да не кажа, че днес голям студ брах и си векам, брей - май зима идва  osi_13....пък аз се бях запътила на септемврийско море  osi_10....Да ама не, стоя си тука и няма да си показвам носа докато не стане топло, пък дано му домъчнее за мен и да отпусне малко слънчеви лъчи и топлина!   osi_9
Затова един поздрав за добро настроение от мен с това -

http://www.youtube.com/watch?v=cMxASjxRk1w&feature=related



Когато искаш, намираш начин, когато не искаш, намираш оправдание
Re: Циганското лято дойде 07.09- 13.09.2009!!!
« Отговор #23 -: Септември 07, 2009, 22:38:02 pm »
Ми ха добър вечер и от мен!
Докато се добера до компа, то денят си заминал  :oops:
Вчера цял ден нямах нет, заради лошото време :x

При нас валииии, студенооо, ужас :? ех как искам да е около 30-ина градуса  :lol: :lol:

Девойки, почерпка за моята половинка, днес е рожденник :) Да ви е сладка седмичката :)
















п.п. Моля, обърнете внимание на тортата......  :balk_69:



*
Re: Циганското лято дойде 07.09- 13.09.2009!!!
« Отговор #24 -: Септември 08, 2009, 07:54:06 am »
Ауу, Пепчи, да ти е жив и здрав Цони, да те слуша много! Да се борите за мечтите си заедно и упорито!
Целувам ви и двамата!
А за тортата..ехх, какви спомени ме връхлитат с такава торта на миналия негов рожден ден и едно Big Chuma's Party.... Да кажа на които не знаят, че миналия рожден ден на Цони съвпадна с едно на ше Chuma Party и решихме да го изненадаме като поръчаме такава торта, която му поднесоха в заведението със свещ-фойеверк. Голямо шоу беше, защото той нарочно мълчеше като партизанин и не казваше, че е рожденник. Ама ние сме голяма мафия! :lol: :lol: :lol:
Желая успешен ден на всички!
*
Re: Циганското лято дойде 07.09- 13.09.2009!!!
« Отговор #25 -: Септември 08, 2009, 08:28:59 am »
Добро утро!  :lol:
Пепс, честит ти рожденик! Да ти е жив и здрав и много да те слуша! Да, забелязах тортата!  :wink: :lol: Мимс е обяснила за какво иде реч... :lol: Спомням си и как аз за малко не издъних нещата.  :oops: Мерси за обилната почерпка.
От мен ще получите тогава само кафе! :lol:

Приятен ден ви желая!  :lol: Дано днес е малко по-топличко!

*
Re: Циганското лято дойде 07.09- 13.09.2009!!!
« Отговор #26 -: Септември 08, 2009, 08:36:03 am »
Хаха, Душе, то толкова издънки имаше на масата... Още помня как изтръпнах когато Елфов каза на висок глас към Радостинчето-Айде бе, кога ще ходим да я вземаме тази торта!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Re: Циганското лято дойде 07.09- 13.09.2009!!!
« Отговор #27 -: Септември 08, 2009, 09:37:31 am »
Мани мани, с таз торта голям купон беше :lol: :lol: :lol:

Ха добро ви утро :lol: Тамън с ЕПД-то обсъждахме как миналата година по това време грееше слънце, някои от нас ходеха на плаж, и се опитваха да си възстановят нервната система след забежките на едни черни другари  :lol: А сега какво - гааадооост и студ  :x

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*
Re: Циганското лято дойде 07.09- 13.09.2009!!!
« Отговор #28 -: Септември 08, 2009, 09:40:08 am »
Хаха, Рали, ти затова на чума партито гледаше странно неадекватно, още те държеше от инцидента  :lol: :lol: :lol: Ама наистина беше жега и половина, а сега..Аз съм с пуловер и яке.. УжасТ!
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Циганското лято дойде 07.09- 13.09.2009!!!
« Отговор #29 -: Септември 08, 2009, 09:53:22 am »
    Лек ден и от нас!  :D

Пепка,със закъснение да ти честитя празника на половинката!Да ти е жив и здрав!
*
Re: Циганското лято дойде 07.09- 13.09.2009!!!
« Отговор #30 -: Септември 08, 2009, 09:53:52 am »
 Добро утро!  :D

Вярно , че имаме летни снимки от миналата година по това време...
Сега съм се увила в халата и  :stuuud:

Пеп , да те слуша момчето! Дълги години да се обичате и уважавате!
А тортата...мммм, помня я много добре  :D
Re: Циганското лято дойде 07.09- 13.09.2009!!!
« Отговор #31 -: Септември 08, 2009, 10:13:40 am »
Добро утро!

Пепи, да ти е жив и здрав рожденика! :)
*
Re: Циганското лято дойде 07.09- 13.09.2009!!!
« Отговор #32 -: Септември 09, 2009, 08:27:31 am »
Добро утро!  :lol: Голяма пустош тук! :( Май всички си гледате фермите, а?  :wink: :lol: Няма кой една закусчица да ви спретне, едно кафенце да почерпи.... :( :( :(
Хайде, от мен да мине, ама да е за последно! :wink: :lol: Днес - такава светла дата - 09.09.09 г.! И гледам едно слънчице е изгряло навън. Аз ще бягам на работа, че нещо се успах малко днес. Желая ви хубав и топъл ден! :lol: :lol: :lol:


Re: Циганското лято дойде 07.09- 13.09.2009!!!
« Отговор #33 -: Септември 09, 2009, 12:36:23 pm »
Явно днес както изглежда времето се оправя, слънчице огрява и дано се стопли малко тези дни. Честит празник за тези които го тачат и хубав и ползотворен ден за всички!
 :balk_111:
« Последна редакция: Септември 09, 2009, 13:45:35 pm от marina15 »


Когато искаш, намираш начин, когато не искаш, намираш оправдание
*
Re: Циганското лято дойде 07.09- 13.09.2009!!!
« Отговор #34 -: Септември 09, 2009, 18:42:49 pm »
Дзак и от мен  :lol:
Свате, свате, тук във Варна няма лято, да вземем да дойдем на гасти, та да видим лятото ли  :lol: А "Моите мили съседи" само в неделя ли ще го дават или всеки ден, че нещо съм назад с инфото (както винаги). И аз седях до посред нощите да гледам.
Вчера ходихме да кръщаваме на кумците малката в един манастир до Велики Преслав. Няма да ви казвам, че вдигнахме църквата на главите си  :lol: Не ми се мисли какъв купон ще спретнат на тяхното кръщене  :lol: :lol: :lol: После в ресторанта малките ходиха да свалят Нелина (певицата)  :lol: :lol: :lol:
Re: Циганското лято дойде 07.09- 13.09.2009!!!
« Отговор #35 -: Септември 09, 2009, 19:42:13 pm »
Голям купон сте заформили  :lol: - щом искате слънце идвайте, но то лятото ще дойде пак само че догодина  :P, сега само ще напомня за него вече. Днес се опита, но чак топло не беше, ще чакаме утре да видим....  :garden:

А за хубавия сериал и мен ме е яд - дават го все тогава , когато не можеш да го гледаш.  osi_2


Когато искаш, намираш начин, когато не искаш, намираш оправдание
*
Re: Циганското лято дойде 07.09- 13.09.2009!!!
« Отговор #36 -: Септември 10, 2009, 07:45:42 am »
Добро утро от мен :D
То седмицата свърши аз докато се включа :oops:
Завъртяла ме е яко работата и дъх не мога да си поема :(
Правим едно много голямо обучение и вече съм на края на силите си. А ми остават само 5 дни до края :( От мен се очаква да обуча доста хора и вече трета седмица се чувствам като учителка. Шапка свалям на учителите за търпението, което имат. Аз не съм за тази работа, ама те и хората са го казали" От всяко дърво, свирка не става" Стискам зъби и това е :wink:
Пепка, честито на мъжлето на патерица. Жива и здрав и много да се слушате :D
Едно кафенце от мен :D

Re: Циганското лято дойде 07.09- 13.09.2009!!!
« Отговор #37 -: Септември 10, 2009, 10:20:07 am »
Добро утро! :D
Мерси за кафенцето!

Абе, какви сериали гледате за "милите съседи"?
Аз участвам в такъв един сериал и не знам кога ще яхна метлата. :x Съседката беше на работа в Гърция. Върна се с пари за ремонт и половин година разбива стени, пробива дупки, и прочее удоволствия в събота и неделя по цял ден. Мислех, че като свърши ремонта, ще миряса. Да, ама не! Сутрин ни събуждат в 6 часа(повярвайте ми, наистина толкова рано 8O) със скандал - тя крещи истерично, синът й от време на време вика "млъкни, ма!". Звукът кънти, все едно няма мебели. На всичко отгоре вече 2 месеца не мога да си оставям прозореца на сплнята отворен, защото той пуши постоянно - и миризмата влиза директно у нас. Не знам кога спят тези хора. Понякога се събуждам в 3-4 през нощта и отново мирише на цигари. А в 6-6.30 вече мирише и на мекици. 
*
Re: Циганското лято дойде 07.09- 13.09.2009!!!
« Отговор #38 -: Септември 10, 2009, 11:40:31 am »
Хахах, душко, през една улица от вас, разбирай у нас си пишем любовни писма с бабичката от долния етаж. Миналия месец идва да събира парите за входа в 7 сутринта, защото после ставало жега, аз и вдигнах един скандал и вчера сутринта заварвам бележка на входната си врата (това на излизане за работа)- "Дължиш 5.29". Аз минах през тях, ама никой не ми отвори, затова на същата бележка написах 'Ми стой си у вас' и заминах. Вечерта се засичам с нея пред входа и ми врънка, че не била чувала много, викам-проблема си е твояй. Качвам се у дома и на вратата същата бележка с добавено 'Звъни по-силно, че не чувам'  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Re: Циганското лято дойде 07.09- 13.09.2009!!!
« Отговор #39 -: Септември 10, 2009, 11:46:48 am »
Добър ден!

Благодаря на всички за пожеланията  :bighug:

alia_alia, "късметлийка" си откъм съседи  :x иди и поговори с тях, ако не могат да живеят като нормалните хора, да се изнасят на село.

Мимс, уникат си   :lol: :lol: :lol:

Желая ви хубав ден и най- вече слънчев :)