0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

здравейте на всички
не знам дали тук е мястото на тази тема, но трчбва да си задам и аз въпроса.
случаят е следният: преди време имах вибратор, който използвах в период, в който съм имала хламидии,за които научих едва по-късно. После се излекувах и не бях ползвала вибратора до съвсем скоро, което се случи по погрешка, понеже го бях оставила на сестра ми да го изхвърли, когато напуснах общата ни квартира, за да се прибера в БГ. Тя обаче не го направила (не знам защо), а аз междувременно си купих нов идентичен като предишния. И сега като доидох да й гостувам в Атина си донесох моя, но без да искам съм взела стария , като не знаех , че още съществува. Излишно е да казвам, че многократно беше почистван след последното ползване до заминаването ми от Гърция, како и преди да го ползвам преди няколко часа.

моля ви нека някой който може да ми отговори на този въпрос , да ми пиеше в темата. Много съм притеснена! osi_1
Re: възможно ли е да хванеш хламидии от ВИБРАТОР
« Отговор #1 -: Август 30, 2009, 21:27:47 pm »
Според мен е напъсно възможно.
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: възможно ли е да хванеш хламидии от ВИБРАТОР
« Отговор #2 -: Август 30, 2009, 22:11:06 pm »
Аз пък си мисля, че тези гадини едва ли биха оцеляли при липса на подходяща среда за развитие (живот) ... т.е. според мен , след като не е ползван дълго време - как биха оцелели по него хламидиите, че чак и да се предадат ??? Незнам ... Най-добре, си пусни ново изследване след определен период от време.
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Re: възможно ли е да хванеш хламидии от ВИБРАТОР
« Отговор #3 -: Август 31, 2009, 12:23:30 pm »
напълно е възможно е спорите на хламидите преживяват дъло време в нелагоприятна среда.
Re: възможно ли е да хванеш хламидии от ВИБРАТОР
« Отговор #4 -: Септември 03, 2009, 08:50:50 am »
казваш че е почистван многократно, с какво обаче? според мен сапуна и горещата вода ще им видят сметката на тия гадини
Re: възможно ли е да хванеш хламидии от ВИБРАТОР
« Отговор #5 -: Септември 03, 2009, 08:52:46 am »
Да ама много често сапуна и водата доразвиват бактерийте.
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: възможно ли е да хванеш хламидии от ВИБРАТОР
« Отговор #6 -: Септември 15, 2009, 11:02:48 am »
Да ама много често сапуна и водата доразвиват бактерийте.
затова съм написала гореща вода, повечето микроби и бактерии умират над определена температура, а за сапуна че доразвивал бактерии  8O , ми е малко смешно :lol:
Re: възможно ли е да хванеш хламидии от ВИБРАТОР
« Отговор #7 -: Септември 15, 2009, 11:58:26 am »
Темата май се поизчерпа. Заклювам.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]