0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Четох един разказ
« Отговор #40 -: Април 06, 2012, 19:45:10 pm »
Мерилин, извинявай, ако темата завива в неприятна за теб посока. Аз наистина се обидих от онзи разказ и имах нужда от съвет и затова пуснах темата. Аз се доверявам предимно на логиката и подредеността, но и на мен може да ми се случи да "изтрещя".

Така и така сме го ударили на несериозна тема, винаги ми е било интересно за Еньовден (на 24.06. се празнува) - ако нуждаещите се жени са били повече от една, как са успявали да си синхронизират циклите, че точно тогава всичките да са в овулация?

П.П. А Спасовден е 40 дни след Великден. Нали шарените яйца се ядат до тогава.
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
Re: Четох един разказ
« Отговор #41 -: Април 06, 2012, 19:56:53 pm »
А кога точно е Спасов ден? :D
40 дни след Великден :)

Така и така сме го ударили на несериозна тема, винаги ми е било интересно за Еньовден (на 24.06. се празнува) - ако нуждаещите се жени са били повече от една, как са успявали да си синхронизират циклите, че точно тогава всичките да са в овулация?

ааа, коя намаже-намаже :lol: :lol: Едно време Дионисиевите дни са имали съшият ритуал. Опиват се хууубаво жените с песни, танци, ритуали и вино и хукват по полята. Там ги срещат сатири с маски и се почва :lol: :lol:
Ама от кога датира суинга не е истина, а :lol: :lol:
« Последна редакция: Април 06, 2012, 19:59:32 pm от jasmin_veni »
[/url][/url]
Re: Четох един разказ
« Отговор #42 -: Април 06, 2012, 21:13:30 pm »
И пак така лекуваме само мъжкия фактор с малка изневяра. А жените с проблеми,които не могат така да се лекуват явно не се молят достатъчно силно и имат слаба вяра.
*

    Chandra

  • *
  • 1567
  • Безспирно е движението на живота..
Re: Четох един разказ
« Отговор #43 -: Април 07, 2012, 00:29:19 am »
А кога точно е Спасов ден? :D
:lol: :lol: :lol:
"Don't tell God how big your problems are...tell your problems how big your God is."