0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Marina_27

  • *
  • 11
  • http://vbox7.com/play:bde13acf
Здравейте! 
На мен лекар ми каза, че дългото пазене (близо 8 години) може да е причина за трудното забременяване. И аз вече не знам на кого да вярвам.
От това мислене, че не става почнах да се разболявам и да поддържам високо кръвно.
но си давам надежда, че другият месец ще стане и така вече 6 месец.
*
Момичета, честно казано, изобщо не вярвам на това, че пазенето може да повлияе. Не съм го чувала и от лекар. Това са си бабини деветини.

Според мен, проблемът наистина е психологически. Просто когато не става, ние започваме да търсим причини и стигаме до този погрешен извод. Това е вярване, възникнало от незнанието и отчаянието ни и в никакъв случай не трябва да му се поддаваме и най-малко да се чувстваме виновни.

Аз лично вярвам, че ще стане когато господ реши. Той ни поставя пред това препятствие, но пък ни спестява други такива. Това е неговият начин да ни направи по-силни и да кали нервите ни :)

Прегръщам ви всичките!


*
Аз лично вярвам, че ще стане когато господ реши. Той ни поставя пред това препятствие, но пък ни спестява други такива. Това е неговият начин да ни направи по-силни и да кали нервите ни :)
Много точно казано!
Вяра и упоритост от наша страна трябва да има и ще дочакаме нашите бебоци!