0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Тема на бременните №45
« -: Август 30, 2009, 11:48:50 am »
Нека се напълни с много нови бременни момичета!На вече бременните лека и безаварийна до края!

*
Re: Тема на бременните №45
« Отговор #1 -: Август 30, 2009, 11:52:49 am »
Честита ни нова тема, момичета! Лека и безпроблемна!
Аз от няколко дни нещо не се чувствам съвсем комфортно - постоянно ме боли коремчето, но усещането като, че ли е в червата и все едно не съм ходила до тоалетна, а си ходя. Дано не е нищо притеснително. Като отида тази седмица на преглед ще питам док, ама до тогава ще си страдам. А и болката в пубисната кост не минава, даже става по-силна след малко стоене права. Дано е временно. И гърлото ме боли -абе изобщо пълна програма. :?
Ох, оплаках се, стига толкова.
Лек и спорен ден ви желая. Аз, въпреки дискомфорта, отивам малко на разходка!
"Рибата става акула, когато излезе от водата, спре движението и ухапе полицай!"

*
Re: Тема на бременните №45
« Отговор #2 -: Август 30, 2009, 12:13:42 pm »
Да ни е честита новата тема,мноооооого нови бременелки и успешен финал на вече бременните!
Дживотинче,я се стягай-какво си издала багажа :wink:Тук боли,там боли-то е  ясно,но важното  е,че си на разходка :D

*
Re: Тема на бременните №45
« Отговор #3 -: Август 30, 2009, 12:21:32 pm »
Нека в новата темичка има много нови бременелки!
Дживотинче дано не е нищо сериозно и скоро се оправиш!
Ние с милото днес имаме годишнина от сватбата и искам да ви почерпя!
« Последна редакция: Август 30, 2009, 12:24:08 pm от hriska »

Re: Тема на бременните №45
« Отговор #4 -: Август 30, 2009, 12:25:28 pm »
Здравейте бъдещи мами :) Да ни е честита новата темичка :) и много нови попълнения  :wink:
Аз имам въпросче, някой може ли да ми каже кога почва да си личи коремчето. Предполагам около 4тия месец, ама друго си е да го знам вече от "препатили" бременелки!
Аз откакто съм на Утрогестан нямам никакво зацапване и се чувствам страхотно. Утре влизам в 9та седмица. Нито ми се е гадило, нито чувствам някакъв дискомфорт. Единствено УМОРА и болезнени гърди!!!!! Хиляди прегръдки!!!



*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Тема на бременните №45
« Отговор #5 -: Август 30, 2009, 12:40:44 pm »
Здравейте момичета  :D
Честита нова темичка.
Хриска честита годишнина пожелавам ви много любов, разбирателство и само положителни емоций.Весел празник.
На мен ми е много лошо по-цял ден ми се гади и повръщам по-няколко пъти на ден притеснява ме това, че пия лекарства как да подтисна това неразположение?
*
Re: Тема на бременните №45
« Отговор #6 -: Август 30, 2009, 13:59:16 pm »
Аз откакто съм на Утрогестан нямам никакво зацапване и се чувствам страхотно.
Радвам се,че нещата се оправиха!Давай го полека ;0
Хриси,честита годишнина!Още 100 години любов и разбирателство :)))
« Последна редакция: Август 30, 2009, 14:00:48 pm от TINI78 »

*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Тема на бременните №45
« Отговор #7 -: Август 30, 2009, 14:10:59 pm »
linapoli, различно е при всяка бременна. Една приятелка от стимулацията си имаше сладко бреуменелско коремче. А аз доста време изглеждах просто напълняла. Спокойно, ще ти проличи.
Лека бременност на всички и очаквам да продължим традицията от предната тема - на една родилка поне 2 нови бременни.
*
Re: Тема на бременните №45
« Отговор #8 -: Август 30, 2009, 14:37:18 pm »
Благодаря ви милички за пожеланията!Почерпката ми не се вижда,извинявам се!
Линаполи на мен още въобще не ми личи,а и съм качила само един кг.Но при мен може би е от това,че аз си имам коремче :)
Радвам се,че си добре и дано вече нямаш никакви проблеми!

*
Re: Тема на бременните №45
« Отговор #9 -: Август 30, 2009, 15:23:58 pm »
Здравейте момичета! :D
Минавам да си ви видя, че някак ми липсвате всички вие и тази прекрасна темичка... направо ме обзема носталгия като ви чета... :bighug:.
Надявам се, че всички сте добре и се радвате на оставащите летни дни. Ние също се възползваме от хубавото време и от 7мия ден сме по разходки  :D. Чувстваме се много добре, само дето сънят все не ми достига, ама така ще е докато се храним и нощем, така че вие гледайте да си почивате пълноценно, докато можете  :wink:, че после...

Целувки от мен и Дивна  :grouphug2:

п.п. Хриска, мила, честита ви годишнина! Бъдете живи и здрави и много, много щастливи!  :balk_16:

*
Re: Тема на бременните №45
« Отговор #10 -: Август 30, 2009, 15:37:48 pm »
Честита нова темичка! Нека се пълни с много нови бъдещи мами и само с положителни и приятни дискусии!
hriska, честито! Нека този повод го празнувате по 100 ;)
linapoli, да ти се отговори съвсем конкретно на този въпрос ще е като да се каже кога точно ще поникнат зъбчетата на бебето ;) Всичко е толкова индивидуално и зависи от толкова неща - първоначални килограми, физиология, облекло и т.н. На мен например започна да ми личи към 4 месец и то главно с прилепнали тениски. Предния път, въпреки стимулацията и големите кисти, пак по това време си пролича...  Сигурно нямаш търпение да се заобли коремчето, но и това ще стане ;)
*
Re: Тема на бременните №45
« Отговор #11 -: Август 30, 2009, 18:27:41 pm »
Да се запиша и аз в новата темичка.  :lol:
Желая късмет и леко бременеене на всички нас!
И нека се изпълни с много нови бременелки темата ни!




hriska, честита ви годишнина! Много любов и взаимно разбирателство ви желая!  :balk_14:
Re: Тема на бременните №45
« Отговор #12 -: Август 30, 2009, 20:59:41 pm »
Здравейте мили настоящи и бъдещи майчета!Да ни е честита новата темичка и да се пълни все повече и повече с нови бременелки!Леко бременеене и силни и здрави бебечета пожелавам на всички и много положителни емоции!
*
Re: Тема на бременните №45
« Отговор #13 -: Август 31, 2009, 07:35:20 am »
Добро утро мамчета
исмам един въпрос
усещам едно придръпване на кожата по целия корем, нормално ли е това.Все едно не ми е достатъчна кожата  :D...на корема и все едно всеки момент ще се скъса, сцепи
дали е от растенето на корема
благодаря ви предварително  :?
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Тема на бременните №45
« Отговор #14 -: Август 31, 2009, 08:19:19 am »
Добро утро и лека седмица на всички.
Дано има още нови бременни момичета в темата.

Хриска, честита ви годишнина и още дълги години да се обичате и да сте заедно:)

Заяна, вероятно е нормално да е така.
Аз също съм изпитвала подобно усещане, дори го и изпитвам все още отвреме навреме.
Отдавам го точно на растящия си корем и разпъването на кожата. Понякога след като се нахраня усещането се засилва:))))))))

Джи, дано неразположенията отминат. Мен гърлото ме боли от 3 месеца поне с леки прекъсвания. Дори останах изненадана, когато прочетох в една от бременните теми, че е често срещано при бременни жени.

Линаполи, на мен бременния ми корем започна да личи след 3 месец. Дотогава си беше подут от стимулацията. Мисля, че при всеки е различно.

Дениса, аз бях така с повръщането до средата на 4 месец. Няма спасение, поне при мен нямаше. И препечени филийки ядях и сухари, кисело мляко, което преди винаги ми е помагало в такива ситуации а сега от него най-много повръщах. Имаше дни в които и от вода или течности ми ставаше лошо. Слава богу не беше постоянно за да стигна до обезводняване. Това ти е период, който ще отмине:)

Сега много ме боли гърба и кръста, по цял ден и по цяла нощ:):):)без значение дали лежа или съм седнала. Но и това ми харесва и знам, че след няколко месеца вероятно ще съм забравила за тези неразположения:)

Лек ден момичета и много да се усмихвате.
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Тема на бременните №45
« Отговор #15 -: Август 31, 2009, 09:10:00 am »
Добро утро момичета  :D
Лисе благодаря ти за отговора  :D.Знам, че е период притеснява ме това дали лекарствата се усвояват добре, гледам да устискам поне 1,5-2ч след приема им.Иначе даже съм доволна повръщам с усмивка.С първата ми бременност нямах никакви симптоми чак когато започнах да го усещам наистина повярвах, че съм бременна.
Желая на всички спокойна и спорна седмица.
*

    power

  • *
  • 1116
  • трябва да сме силни !
Re: Тема на бременните №45
« Отговор #16 -: Август 31, 2009, 09:41:18 am »
Честита нова темичка и да се напълни с много нови мамчета  :D

А коремчето на мен започна да ми личи от началото на 3 месец.Аз очаквах да почне да се забелязва към четвъртия,но в началото на третия вече ме питаха "Ти да не си бременна?" При всеки е различно- имам приятелка,която в края на 6 месец корема почти не й личеше.

Лека седмица на всички от мен!
07.10.2009
Re: Тема на бременните №45
« Отговор #17 -: Август 31, 2009, 10:12:55 am »
Здравейти бъдещи и настоящи мамчета :D
Аз не съм от новите бременни, но да се запиша вече, че преди само ви четях!

Дениса, това с повръщането е супер неприятно. Аз лично повръщах зверски до средата на 5 месец и естесвено влязох в болница. След излизането пак продължих, просто нищо не ме спаси, единственото, което се промени беше, че в началото повръщах по 7-8 пъти на ден, а после ги редуцирах до 4 пъти. Доктора ми пропоръча една италианска хранителна добавка Емил, вземах ги по една таблетка, заедно с останалите неща. При много момичета имал ефект, но при мен не. Освен това пиех компот от кайсии,(съдържа калий, а той облекчава повръщанията), но без плода, защото ме дразнеше. Киселото мляко, колкото и да го обичам и на мен никак не ми понасяше и все още не го ям :( Най-добре е да се консултираш с лекаря си и да му обясниш каква е честотата на повръщанията, а той ще прецени дали да ти изпише лекарства. Стискам ти палци по-бързо да отминат неразположенията!

За коремчето какво да кажа :) С повръщанията свалих 4 килограма и по-скоро ме питаха дали не съм болна. Едва в края на 5 и началото на 6 месец се появи малко и то ако ходех с прилепнали блузки.

Лиско и мен гърба ме боли от няколко седмици, а не върша кой знае каква работа вкъщи, дори съм си в отпуска, така че имам време да полежавам, но явно си е изцяло от бременността. Освен това и някакви нерви на крака ми са притиснати и така картинката съвсем се допълва :D Не че се оплаквам :wink:
=http://www.[urlmamaibebe.com][/url]
*
Re: Тема на бременните №45
« Отговор #18 -: Август 31, 2009, 10:33:00 am »
Благодаря ви за пожеланията!Страхотни сте!

Аз също продължавам да повръщам,но поне вече не е всеки ден.Пиех деган,но не мога да кажа че е имал кой знае какъв ефект.

Лиско представям си какво ти е-все пак при теб всичко е по три :D
Със сигурност скоро ще забравиш за неразположенията,като си ги гушнеш тримата непослушковци всичко ще е забравено.
Моментите които ни очакват вече са само хубави! :D

*
Re: Тема на бременните №45
« Отговор #19 -: Август 31, 2009, 11:12:15 am »
Аз съм в началото на 5ти месец и корема ми почти не личи... при всеки е различно.
Днес разбрахме пола на бебчо - интуицията ми не ме е подвела и твърдата ми убеденост, че ще е момче се превърна в безспорен факт. :wink: Май ще почна да купувам вече дрешки в синьо:))))