0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Нова, не много слънчева седмичка 31.08-6.09.09г
« Отговор #60 -: Септември 06, 2009, 14:12:01 pm »
Пууу седмицата свършила дорде успея да се включа.
ама с двете хуни не насмогвам, гледам да ги изкарвам навън повече, че Деси да беснее. Толкова много енергия има това дете, ужас, няма измаряне :lol:

Мише, и Деси е така, като се разболее по 2 дни почти не яде, но се оправя много бързо, между другото това е терапията на баща ми, той така се лекува - глад и сън. Но след тези 2 дни и тя няма изхранване, поглъща такива количества храна, които и аз не мога да изям :lol:
Дано другата седмица поне не вали, че какво ще се прави в къщи... ще ми идвате на свиждане на 4-ти км :wink:
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Нова, не много слънчева седмичка 31.08-6.09.09г
« Отговор #61 -: Септември 06, 2009, 14:18:06 pm »
Дано другата седмица поне не вали, че какво ще се прави в къщи... ще ми идвате на свиждане на 4-ти км :wink:

Скоро ще пътуваме натам двете заедно! :wink:
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Нова, не много слънчева седмичка 31.08-6.09.09г
« Отговор #62 -: Септември 06, 2009, 16:00:41 pm »
Стефи, не всявай паника в моята душа, че се чудя какво ще правим от ноември до март забити в Стрелбище с нов семеен член (живот и здраве). Най-много да се изпостреляме  :lol:
*
Re: Нова, не много слънчева седмичка 31.08-6.09.09г
« Отговор #63 -: Септември 06, 2009, 17:10:14 pm »
Ани, не се плаши, на всичко се свиква. И аз изпадах в паника само при мисълта да гледам две деца сама, ама ей го на гледам ги, че и за трето съм готова :lol: докато си създадеш режим е малко изнервящо, защото имаш да свършиш 1000 неща, а време няма, но като канализираш нещата става по-лесно. само да са здрави децата, на всичко друго му се намирая кулая (както казваше баба ми) :D
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Нова, не много слънчева седмичка 31.08-6.09.09г
« Отговор #64 -: Септември 06, 2009, 19:34:14 pm »
parsi ще го прекратя. Няма начин просто. Неприятна ситуация обаче.
Аничка, за вас с Мишето със сигурност хладинката ви е добре дошла  :)
Още малко остана  :)
А зимата си е трудна работа в къщи, но някак се свиква. И в къщи има чудни забавления. :)
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0