0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте, интересува ме дали някой знае за какъв период от време са тези три опита от фонда. Сега направих един. Може ли след 2 или 3 години да направя следващите или трябва да са в последователни години. :bori_015:  :bori_002:
Re: Какъв е периода за използване на 3те опита
« Отговор #1 -: Август 19, 2009, 20:21:18 pm »
Доколкото знам има момичета, които вече са подали документи за втори опит ин витро по фонда, след като са приключили първия си опит за съжаление неуспешно  :(
Пожелавам всеки да успее от първия път...  :cuddle:
 
Re: Какъв е периода за използване на 3те опита
« Отговор #2 -: Август 23, 2009, 10:31:40 am »
Здравейте, интересува ме дали някой знае за какъв период от време са тези три опита от фонда. Сега направих един. Може ли след 2 или 3 години да направя следващите или трябва да са в последователни години. :bori_015:  :bori_002:
най-добре се обади във фонда и питай,но немога да разбера защо искаш да чакаш 2,3 години,или греша?При възникнал вече проблем със забременяване,колкото по малко чакаш да го решиш ,толкова шансовете са по-големи,защото с годините нещата се влошават,още повече разбирам със съжаление,че 1 е бил неуспешен.
*
Re: Какъв е периода за използване на 3те опита
« Отговор #3 -: Август 23, 2009, 11:30:50 am »
Предполагам, че е забременяло момичето и се интересува, дали след 2-3години може да използва оставащите и опити за друго детенце. Така си обяснявам въпроса и аз, но може и да не е така
Re: Какъв е периода за използване на 3те опита
« Отговор #4 -: Август 23, 2009, 12:33:30 pm »
Според мен каквато и да е причината за въпроса й, е без значение. Важното е принципно как стоят нещата, а според мен няма значение, кога ще се възползваме от дадената ни възможност, стига Фонда да продължи да съществува, което е свързано с финансирането му. Ако сме сигорни, че всяка година ще го захранват с по 20 000 000 лева, тогава може да си позволим лукса на отлагане във времето поради някаква причина, но ние не сме, поне за сега и затова трябва да направим всичко възможно за да осъществим мечтата си. :bori_017: :bori_018: :bori_020: ...

*
Re: Какъв е периода за използване на 3те опита
« Отговор #5 -: Септември 29, 2009, 14:53:32 pm »
Здравейте, интересува ме дали някой знае за какъв период от време са тези три опита от фонда. Сега направих един. Може ли след 2 или 3 години да направя следващите или трябва да са в последователни години. :bori_015:  :bori_002:

Най-добре звънни във фонда и попитай. :)) Може да споделиш след това какво са ти казали :)

Успех


Re: Какъв е периода за използване на 3те опита
« Отговор #6 -: Октомври 01, 2009, 11:25:02 am »
Аз също искам да попитам ,какво да направя за да кандидатствам пак втори път ,като първият ми е неуспешен .Лекарят ми каза ,че трябва да изчакам два месеца съответно и после те щели да внесат документите ми за вторият път.така ли е .Да чакам ,или да се свържа с фонда да питам ,ако бъркам .И знае ли някой телефоните на този фонд ,че съм ги затрила някъде .
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Какъв е периода за използване на 3те опита
« Отговор #7 -: Октомври 01, 2009, 11:30:38 am »
Цитат
Телефони за информация относно подаване на документи

  02/895-31-46
  02/895-31-48
Re: Какъв е периода за използване на 3те опита
« Отговор #8 -: Октомври 21, 2009, 01:30:54 am »
Аз също се чудех дали да звъня, защото моите документи също са подадени отдавна-някъде в началото на лятото, но после като чех че парите за тази година са били свършили и реших, че ще се чака другата година и вероятно молбите , които са подадени си остават на ред и тогава ще продължат да ги одобряват.


Когато искаш, намираш начин, когато не искаш, намираш оправдание
Re: Какъв е периода за използване на 3те опита
« Отговор #9 -: Октомври 21, 2009, 07:54:55 am »
Аз също искам да попитам ,какво да направя за да кандидатствам пак втори път ,като първият ми е неуспешен .Лекарят ми каза ,че трябва да изчакам два месеца съответно и после те щели да внесат документите ми за вторият път.така ли е .Да чакам ,или да се свържа с фонда да питам ,ако бъркам .И знае ли някой телефоните на този фонд ,че съм ги затрила някъде .

Доста късно се включвам, но сега имам яснота по въпроса. За втори опит клиниката ми изготви няколко документа, подписахме някои от декларациите както първия път и всичко това занесох във Фонда. Става въпрос за Малинов. За изчакването - то и без това ще се получи достатъчен период на изчакване, защото сега разглеждат номерата около 1900, а подаваните молби са с номера над 4500.