0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Ето и нещо отрицателно за клиниката на Щерев
« Отговор #20 -: Май 01, 2011, 21:51:18 pm »
Ами мисля засега да не пиша името. ако искаш на лични.
Re: Ето и нещо отрицателно за клиниката на Щерев
« Отговор #21 -: Май 01, 2011, 21:57:45 pm »
 :lol: не че искам да звучи като оплюване, но да споделя още нещо. първият път понеже отидох по спешност в щерев попаднах на д-р александров. доста беше груб и тона му, и физически. затова се ориентирах към д-р тимева. сега като се засечем го поздравявам, а той не ми отговаря на поздрава.
да пърпъл това е блога на щерев, доколкото знам за 3-7 дни лично отговаря  :) не се отчайвай и късмет

Re: Ето и нещо отрицателно за клиниката на Щерев
« Отговор #22 -: Май 01, 2011, 22:02:06 pm »
По мое мнение, отношението към новорегистрираните във форума често е по-критично, може би защото старите отдавна се познават помежду си и да кажем един вид вече са се "спяли" в мненията си. :) Но в случая, Purple, не ми се сърди за това което ще кажа: до някъде сама предизвика "критиките", защото хем поиска мнения, хем тези, които се различават от твоето, ги причисли за реклама на клиниката и пиадестал.
« Последна редакция: Май 01, 2011, 23:02:24 pm от Clarissa »
*
Re: Ето и нещо отрицателно за клиниката на Щерев
« Отговор #23 -: Май 02, 2011, 11:35:10 am »
 Д-р Тимева е много приятна.Също има и една дребничка докторка с дълга , черна коса,която се обучаваше при Тимева...уф как не мога да се сетя името...много приятна и внимателна...За другите не мога да кажа,д-р Александров ми се струва арогантен / да ме извини /

 Съжалявам, че се получи малко извън темата  :oops: няма да се повтори
Re: Ето и нещо отрицателно за клиниката на Щерев
« Отговор #24 -: Май 08, 2011, 23:09:36 pm »
Clarissа, като гледам ти не си от старо- регистрираните във форума......
Мнения 69-71, за какви да ги считаме. Защото mecinka e s 69 пък също има отрицателно мнение за някои неща.
Както и да е. Аз просто изразих негативно мнение от лични наблюдения , а повечето от вас сякаш ме нападнаха. Но, нищо. Да го приема като обмяна на информация.
И още нещо само да кажа.
Четете ли мненията за д-р  Ганева от болницата?. А забелязвате ли че има доста отрицателни мнения?. Значи не съм само аз недоволна.
« Последна редакция: Май 08, 2011, 23:21:36 pm от purple »
*
Re: Ето и нещо отрицателно за клиниката на Щерев
« Отговор #25 -: Май 09, 2011, 00:43:11 am »
purple, ти с каква цел пусна тази тема? Дотук моето впечатление е, че събираш фен клуб на недоволните от клиниката и се оплакваш, че не намираш хора да ти пригласят.

Много добри съвети получи, но явно не са това, което искаш.
Обикновено потребителите или търсят помощ, или искат да помогнат.
Ако мотивите ти са такива, каквито ми се струва, не ти правят чест.
Re: Ето и нещо отрицателно за клиниката на Щерев
« Отговор #26 -: Май 26, 2011, 07:35:17 am »
Аз бях пациентка близо 5год. на клиника и операций съм правила там там ми помогнаха да имам двама юнака и там ги родих.Тя за мен беше втори дом доста съм седяла и видяла какво става и за мен лично има доста голям контрол на персонала
всички лекари са много добри.И до ден днешен пак си ходя на прегледи там.За мен това е клиниката да има и недоволни нормално е.Но заглавието на темата мисля че е малко грубичко.
Re: Ето и нещо отрицателно за клиниката на Щерев
« Отговор #27 -: Юни 06, 2011, 11:00:23 am »
Колкото  клиники и лекари-толкова негативни и позитивни мнения:)
Административното обслужване  навсякъде е мудно и изнервящо.
Преди да отида  в коментираната клиника бях изчела  нет-мненията за лекарите. Истината е,че всеки  отива със своите очаквания за поведение и обслужване,носейки и заряда на деня си(моят често е много нервен:).Но се научих да търся само професионалното мнение и да  извличам максималното от диалога с лекаря там,нали става  дума за МОЙ проблем, не  очаквам да сме си симпатични,нежни и мили.
Към авторката-късмет занапред!