0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

добър гинеколог в София
« -: Ноември 04, 2008, 16:17:07 pm »
Моля препоръчайте ми добър гинеколог в София.
Аз съм се насочила към Шейново, но нямам информация за лекарите.
Ако някоя от вас може да сподели мнение или да ме насочи към някого, ще съм много благодарна!

Re: добър гинеколог в София
« Отговор #1 -: Ноември 10, 2008, 20:35:01 pm »
Здравейте!  :)
И аз търся гинеколог в София!  :(  Ще бъда благодарна, ако някой препоръча някого :)
//www.TickerFactory.com/]

[/url]
*

    Цветелина Владикова

Re: добър гинеколог в София
« Отговор #2 -: Ноември 18, 2008, 12:25:55 pm »
С две ръце препоръчван д-р Ани Илиева от окръжна болница /в София/. Това е нейния телефон: 0888/955 663. Тя е акушер-гинеколог, така че е наясно с всичко. Освен това е отличен диагностик. Успех и ..... по-рядко при лекари.
Цвети
Re: добър гинеколог в София
« Отговор #3 -: Ноември 18, 2008, 18:27:06 pm »
Много ти благодаря! Ще звънна да си запиша час, много ми е удобно, защото живея в Младост  :) :bighug: 
Дани :)
//www.TickerFactory.com/]

[/url]
Re: добър гинеколог в София
« Отговор #4 -: Май 10, 2009, 00:10:09 am »
 
 За Шейново аз препоръчвам Николова и Мишел, само не прави грешката да ходиш при Гагова или при Хафузова!!!
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: добър гинеколог в София
« Отговор #5 -: Май 10, 2009, 00:13:05 am »

 За Шейново аз препоръчвам Николова и Мишел, само не прави грешката да ходиш при Гагова или при Хафузова!!!
В съседната тема си писала, че Мишел работи в 25-та п-ка  8O

Re: добър гинеколог в София
« Отговор #6 -: Май 10, 2009, 00:18:30 am »


Да, ама работи и в Шейново!
Re: добър гинеколог в София
« Отговор #7 -: Май 19, 2009, 17:05:28 pm »
Мишел е ужасен,изнудва за пари а работи по ЗК.
*

    Iffi.13

  • ****
  • 641
  • НАПРЕД И НАГОРЕ !!!
Re: добър гинеколог в София
« Отговор #8 -: Май 19, 2009, 17:41:56 pm »
Доктор Хафузова е невероятна! Благодарение на нея и на доктор Ненов съм все още между живите! А за Мишел и Китанова .... Сега да ги видя живи ще ги одера!
Но... Всеки има  право на мнение  :?
Re: добър гинеколог в София
« Отговор #9 -: Май 25, 2009, 02:05:00 am »
Момичета, аз имам нужда от добър гинеколог, работещ със Здравната каса. Трябва да ми даде и направление за мамограф, а тези на които се обаждах или са им изчерпани лимитите, или не работят със ЗК.
Помагайте моля.
Удобно ми е в Люлин, Надежда, Обеля и центъра. Младост и Дружба за съжаление са ми много далеч.
Re: добър гинеколог в София
« Отговор #10 -: Юни 13, 2009, 01:16:21 am »
Zdraveite! I az iskam savet otnosno tova kam koi ginekolog da se obarna. Jiveia na Suhata reka i po princip lichnata mi lekarka e v 18-ta poliklinika. POmognete ako imate informacia za dobar ginekolog -jena. Blagodaria vi predvaritelno.

бел. мод. Моля, пишете на кирилица според правилата на Форума.
« Последна редакция: Юни 14, 2009, 15:15:47 pm от Zlatulka »
Re: добър гинеколог в София
« Отговор #11 -: Август 28, 2009, 14:48:29 pm »
Препоръчвам др.Хафузова от Шейново,тя е невероятен доктор.
Re: добър гинеколог в София
« Отговор #12 -: Април 12, 2011, 13:13:11 pm »

 За Шейново аз препоръчвам Николова и Мишел, само не прави грешката да ходиш при Гагова или при Хафузова!!!

Аз се извинявам, че доста време не съм влизала във форума поради много причини, но ми е интересно да чуя какво точно имаш предвид "само не прави грешката да ходиш при Гагова или при Хафузова!!!"!!!

Re: добър гинеколог в София
« Отговор #13 -: Май 15, 2011, 10:10:18 am »
Здравейте на всички най-добрият гинеколог който не работи по каса е доктор Генчева,кабинета и е в Западен парк,много добър специалист дори и през ноща си вдига телефона,номерът на кабинета и е:02/928 13 30-прегледа е 30лв.
Re: добър гинеколог в София
« Отговор #14 -: Май 18, 2011, 09:34:55 am »
Здравейте, ако не се отнася за специалист по ин витро, а просто за гинеколог мога да препоръчам д-р Маринова от 2-ра градска болница на Ботев. Тя е единствената, която знаеше какво да направи, за да потърси и открие проблема ми и не ми каза, че всичко е ок, както ми твърдят 6 години различни доктори. Не ми даде лекарства без да има смисъл да ги пия и всичко обяснява подробно. Не лекува без да знае причината за състоянието на пациента, а според мен това е важно. Успех на всички