0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Здравейте, искам да попитам има ли момичета родили секцио при Румен Димитров от Майчин дом София и дали са доволни?Благодаря предварително :)
*
Re: Мнение за Румен Димитров -Майчин дом София
« Отговор #1 -: Юни 08, 2009, 14:15:30 pm »
Не съм раждала секцио при него, но преди 6г. той и д-р Манчев ме оперираха от извънматочна бременност. Той е един от най-добрите оператори в МД, да не кажа в София.
Успех! :)
Re: Мнение за Румен Димитров -Майчин дом София
« Отговор #2 -: Юни 08, 2009, 15:14:12 pm »
И аз имам лични впечатления от него, но не ме е оперирал. Според мен е много добър, забележката ми е, че е малко меркантилен.
Благодаря ти, Бени!







*
Re: Мнение за Румен Димитров -Майчин дом София
« Отговор #3 -: Юни 08, 2009, 17:45:33 pm »
И аз съм чувала за него, че е много добър оператор!
*
Re: Мнение за Румен Димитров -Майчин дом София
« Отговор #4 -: Юни 08, 2009, 17:55:12 pm »
Изкючително добър специалист (знаещ) и оператор (можещ)! Не съм имала проблем с меркантилност при него, даже напротив. Много отговорен човек.
« Последна редакция: Юни 08, 2009, 19:43:34 pm от ognyana »
Особеност на огъня е, че гори независимо от посоката на вятъра!
Re: Мнение за Румен Димитров -Майчин дом София
« Отговор #5 -: Юни 08, 2009, 18:35:01 pm »
Аз също смятам, че е много добър и отговорен специалист.Майка ми претъпя операция при него и е страшно доволна и от отношение и всичко.
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: Мнение за Румен Димитров -Майчин дом София
« Отговор #6 -: Юни 09, 2009, 03:17:07 am »
Аз имам две лапароскопии при него. Едната заради извънматочна( която беше в 8г.с. и възможността да запазят тръбата ми беше нищожна, но той направи невъзможното и я спаси), и след 2 години отново той ми прави диагностично лапаро и се оказа, че точно тръбата, която спаси е проходимата, а другата-не. Той ми даде шанса, и без да знае, сега да се боря по естествен начин да забременея, а не с ин витро. Имам и абразио правено от него, заради мисед, без абсолютно никакви усложнения. Много е внимателен и отговорен. И което е по-важното е изключително добър оператор. Единственото лошо е, че не е особено сговорчив, и не е по дългите обяснения, но когато си настоятелен и това става. :wink:
Re: Мнение за Румен Димитров -Майчин дом София
« Отговор #7 -: Юни 10, 2009, 15:47:43 pm »
момичета, моля ви ми дайте актуален телефон на д-р Румен Димитров, искам да се свържа с него!
Мерси!
Re: Мнение за Румен Димитров -Майчин дом София
« Отговор #8 -: Юни 10, 2009, 16:41:30 pm »
djenni, незнам дали би могла да намериш мобилния му телефон.Аз лично се свързах с него във мед. център Фемина(той работи и там).Ако искаш обади им се за да те свържат по някякъв начин :? 02/9833020.
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: Мнение за Румен Димитров -Майчин дом София
« Отговор #9 -: Юни 10, 2009, 22:37:46 pm »
момичета, моля ви ми дайте актуален телефон на д-р Румен Димитров, искам да се свържа с него!
Мерси!
МЦ "Фемина" е негов, ако от там не ти дадът координатите му, пиши ми на лични. Аз имам gsm-a му.
*
Re: Мнение за Румен Димитров -Майчин дом София
« Отговор #10 -: Юни 12, 2009, 12:35:59 pm »
Да и още нещо - във Фемина работи и д-р Димитрова, която, както предполагам всички тук са чували е много добра във ФМ. Тя му е сестра :lol:
*

    дианааа

Re: Мнение за Румен Димитров -Майчин дом София
« Отговор #11 -: Юли 17, 2009, 16:58:51 pm »
Аз не ви го препоръчвам, само е няква реклама  че е добър специалист. От къде не мога да разбера, аз се подлъгах също от форуми и препоръки. Много меркантилен тип. Освен това, че си плащаш- в замяна никакво внимание.Думите с ченгел трябва да му ги вадиш, все едно му се натрапваш. Да оставим парите и вниманието, но това което оставя после за цял живот,  от лекарските грешки.Ако едано лапаро не може да направи, как ли изражда?.
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: Мнение за Румен Димитров -Майчин дом София
« Отговор #12 -: Юли 19, 2009, 02:00:05 am »
Аз не ви го препоръчвам, само е няква реклама  че е добър специалист. От къде не мога да разбера, аз се подлъгах също от форуми и препоръки. Много меркантилен тип. Освен това, че си плащаш- в замяна никакво внимание.Думите с ченгел трябва да му ги вадиш, все едно му се натрапваш. Да оставим парите и вниманието, но това което оставя после за цял живот,  от лекарските грешки.Ако едано лапаро не може да направи, как ли изражда?.
Хм! Аз имам две лапароскопии при него. Едната животоспасяваща!
Никога не бих си позволила да препоръчам лекар, ако аз самата не съм доволна от него.
И да не е от най-приказливите, НО това не го прави лош специалист!!!
Re: Мнение за Румен Димитров -Майчин дом София
« Отговор #13 -: Септември 02, 2009, 15:02:07 pm »
Здравейте и от мен.Аз имам една лапароскопия при Румен Димитров поради извънматочна бременност.Мога да кажа само ,че е много добър оператор.По отношение на раждания нямам информация.
Re: Мнение за Румен Димитров -Майчин дом София
« Отговор #14 -: Декември 20, 2012, 19:30:25 pm »
izklu4itelen lekar e,v vtornik mi pravi laparoskopiq i sum mnogo dovolna.mnogo se radvam,4e se padnah pri nego.dobre 4e be6e toi da vidi v tolkova ranen etap 4e sum v izvun mato4na bremenost.