0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Д-р Ковачев от АГ-Варна
« Отговор #40 -: Юни 18, 2009, 18:03:31 pm »
За разлика от много други колеги Ковачев е специализирал АРТ методи и то в Израел след специализацията си по акушерство и гинекология

Знам.
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Д-р Ковачев от АГ-Варна
« Отговор #41 -: Юни 18, 2009, 20:22:23 pm »
За разлика от много други колеги Ковачев е специализирал АРТ методи и то в Израел след специализацията си по акушерство и гинекология
Може да е много добър специалист - не се съмнявам в това, но предполагам се опитва да разреди графика. Иначе не си обяснявам фактите.
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Re: Д-р Ковачев от АГ-Варна
« Отговор #42 -: Юни 18, 2009, 20:42:42 pm »
Кой факти по-точно?????
Че човекът е казал,че не може да се справи с даден проблем ли?И че е отказал да и вземе напразно парите за инвитрото?
Като не е разреден графика пък се мрънка ,че много се чака.
Е няма угодия и това си е!
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Д-р Ковачев от АГ-Варна
« Отговор #43 -: Юни 18, 2009, 20:51:46 pm »
Кой факти по-точно?????
Че човекът е казал,че не може да се справи с даден проблем ли?И че е отказал да и вземе напразно парите за инвитрото?
Като не е разреден графика пък се мрънка ,че много се чака.
Е няма угодия и това си е!
Мечка - ако те интересуваше да разбереш за какво говоря, може би щеше да си направиш труда да прочетеш какво съм писала в темата !!! Угодия - както наричаш описаното, има ! И тя се състои в лекарската съпричасност. Моля не се заяждай, както не го правя нито аз, нито което и да е друго момиче описало своята среща с въпросния лекар. Всички до една желаем не да обсъждаме лекарите, а да получим решение на проблемите си. Пак повтарям изобщо не се съмнявам, че д-р Ковачев е добър специалист. Радвам се, че с негова помощ толкова жени са станали майки. В това няма спор. И чесно казано - предпочитам да чакам 1 година, за да се срещна с лекар, но след това искам да знам, че ще ми отдели колкото време ми е нужно.
 Успех желая и на теб и на всички, които желаят да станат майки.
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Re: Д-р Ковачев от АГ-Варна
« Отговор #44 -: Юни 18, 2009, 22:47:22 pm »
..... И чесно казано - предпочитам да чакам 1 година, за да се срещна с лекар, но след това искам да знам, че ще ми отдели колкото време ми е нужно.
то и повече да чакаш няма никаква гаранция че ще ти се отдели толкова време и ще ти се обърне толкова внимание, колкото ти смяташ за нужно всичко е много субективно. важното е доктора да знае какво прави и да е коректен към пациентите си. а за "тежкото" заболяване поликистоза, каквато имам и аз още от пубертета мога да кажа само че никой лекар не би се уплашил, още повече такива добри  професионалисти от АГ-Варна.


благодаря Ви д-р Александров
*

    Starlet

  • *****
  • 1937
  • Добротата ще спаси света!!!
Re: Д-р Ковачев от АГ-Варна
« Отговор #45 -: Юни 19, 2009, 12:14:13 pm »
то и повече да чакаш няма никаква гаранция че ще ти се отдели толкова време и ще ти се обърне толкова внимание, колкото ти смяташ за нужно всичко е много субективно. важното е доктора да знае какво прави и да е коректен към пациентите си. а за "тежкото" заболяване поликистоза, каквато имам и аз още от пубертета мога да кажа само че никой лекар не би се уплашил, още повече такива добри  професионалисти от АГ-Варна.

Дааа много съм съгласна с казаното!
БЪДЕТЕ ОПТИМИСТИ, А НЕ ПЕСИМИСТИ!!!
Re: Д-р Ковачев от АГ-Варна
« Отговор #46 -: Януари 28, 2010, 12:51:30 pm »
кои прави лапароскопията в АГ Варна? Александров или Ковачев? Защото в понеделник след цветната снимка говорих с Ковачев и той ми каза да му звънна на него и да му кажа, че имам двустранен хидросалпингс и ще ми каже кога да дойда за операцията.
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Д-р Ковачев от АГ-Варна
« Отговор #47 -: Януари 28, 2010, 13:05:25 pm »
кои прави лапароскопията в АГ Варна? Александров или Ковачев? Защото в понеделник след цветната снимка говорих с Ковачев и той ми каза да му звънна на него и да му кажа, че имам двустранен хидросалпингс и ще ми каже кога да дойда за операцията.
Д-р Александров ! Но мисля, че има и други, които се занимават с това (д-р Козовски), така че не зная кого е имал предвид д-р Ковачев.
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Re: Д-р Ковачев от АГ-Варна
« Отговор #48 -: Януари 28, 2010, 13:41:11 pm »
благодаря за информацията
*
Re: Д-р Ковачев от АГ-Варна
« Отговор #49 -: Декември 12, 2012, 21:52:47 pm »
момичета,

знам че темата е стара, надявам се някой да ми пише. някой да правил лапаро при Ковачев? т.е. самото лапаро да е правено от Ковачев?

благодаря предварително : )