0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Календарчета
« -: Януари 13, 2005, 06:21:27 am »
Исккам да благодаря на ledena_luna за прекрасните менструални календарчета с логото на сдружението !  :D  Чудесни са! Днес почвам да ги раздавам наляво надясно  8)
 :youwoman:
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Календарчета
« Отговор #1 -: Януари 13, 2005, 16:36:10 pm »
Да календарчетата наистина са много хубави :D .Аз още миналата среща взех от Бери и раздадох всичките.Естествено запазих и за себе си. :D Благодаря ти луничке-имаш една голяма прегръдка от мен. :bighug:
<br />
Календарчета
« Отговор #2 -: Януари 14, 2005, 10:06:55 am »
Аз искам календарче, защото тези, които ми дадохте вече ги раздадох и дори не ми стигнаха.
Календарчета
« Отговор #3 -: Януари 17, 2005, 09:36:57 am »
Ot kade moga da si vzema takova kalendarche? :ask:
Predvaritelno blagodaria za otgovora. yahoo_17
*

    yana-v

  • *****
  • 1207
  • Ще порасна голяма!!!
Календарчета
« Отговор #4 -: Януари 17, 2005, 09:42:07 am »
Наистина са страхотни и брошурите също!  :P Взех от Мели и мисля да оставя една част от тях в ин-витро центъра във Варна!
*
Календарчета
« Отговор #5 -: Януари 17, 2005, 09:52:11 am »
Ооо, Яна, непременно остави там повечко!
Иначе аз ще оставя в клиниката на д-р Табакова и в други клиники ще разпространим до няколко седмици. Мацки, дето имате календарчета, оставете в клиниките и при лекарите, които ходите за да могат и другите да си вземат !
Календарчетата са много сладки.  8)  :D  :wink:
*
Календарчета
« Отговор #6 -: Януари 17, 2005, 12:58:32 pm »
Хейййй  :D  :)  :D

Сканирайте едно календарче и ни го покажете  :)  :D  :) Само чета колко е хубаво  :) и ме гризе любопитството  :oops:

"С моя приятел споделяме всички проблеми. Често не успяваме да ги решим, но това, че сме един до друг, готови да се изслушаме, е единствената помощ която ни е нужна!"Линда Макфарлън
Календарчета
« Отговор #7 -: Януари 22, 2005, 17:36:04 pm »
и аз искам да видя календарчетата :D
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Календарчета
« Отговор #8 -: Януари 22, 2005, 17:57:31 pm »
Давайте ми адреси и ще ви пращам календарчета по пощата. :)


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*
Календарчета
« Отговор #9 -: Януари 22, 2005, 18:26:01 pm »
Нали ще има среща в петък? Ще си раздадете. То е хубаво да ги раздадем по кабинетите всеки там където ходи. Аз вече съм раздала на няколко места тук.
Wildberry може и тя да донесе от София.