0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Aubergine

Re: Слънчево-прохладна седмица 03-09.08
« Отговор #60 -: Август 07, 2009, 11:53:15 am »
Мишанта, всичко ще е наред, няма да се шашкаш.
Обременяването с глюкоза го обсъди, че не е много добър метод за изследване.
*
Re: Слънчево-прохладна седмица 03-09.08
« Отговор #61 -: Август 07, 2009, 14:33:33 pm »
Първи запис и от мен в тази темичка

Патладжанче, какво му е на методът с глюкозата?  :oops: В моя вилает на всички бременни го предписват. И аз го правих.

Мише, всичко ще е наред. Споко!  :bighug:

*
Re: Слънчево-прохладна седмица 03-09.08
« Отговор #62 -: Август 07, 2009, 15:53:25 pm »
Мише, мислим ви!  :bighug: Бабите да помагат за Митачето, а вие с малката принцеса ще се справите с останалото.  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
*

    Aubergine

Re: Слънчево-прохладна седмица 03-09.08
« Отговор #63 -: Август 07, 2009, 16:28:32 pm »
Небесна, драго ми е да те видя тук. :)
Относно обременяването с глюкоза - според моят доктор подобен захарен шок за плода не е препоръчителен. Аз лично изследвах гликиран хемоглобин.
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Слънчево-прохладна седмица 03-09.08
« Отговор #64 -: Август 07, 2009, 16:31:25 pm »
Мише,ще се справите!И аз нямах тромбофилия ,но бях на Аспирин протекст и Дузофарм до 34-та и правих доплер на 15 дни.Ако се опасявате за малко бебе,може да пиеш протеините на Биогейм ,аз ги започнах към 26-та седмица.Жоро се роди 4045 гр. в първият ден на 36-та г.с. ,но дали от протеините или и аз съм имала гестационен диабет,не знам.На мен за диабет ми правиха 2 вида изследвания.Първото - натоварването с глюкоза ,а след това и друго - трябваше да си ям нормално и на всеки 2 часа ми взимаха кръв.Имах малки проблеми и ми назначиха диета(това още в БГ),като казаха да се следи захарта,но в Белгия нито веднъж не ме изследваха,та не знам накрая дали съм развила.Според мен да ,защото Жоро имаше хипогликемия.
Стискам палци всичко да е наред! :bighug:

Жорко още не се е оправил напълно ,но се надявам,че сме на финала.
Да ви питам за зъбките.Жорко има 16 зъбчета вече от месец два,остават му само последните кътници.Има обче не малко разстояние между кучешките и първите кътници.При вашите деца така ли е.И време ли е за обикновена четка за зъби и каква ще ми препоръчате,че ние още ползваме силиконовата от Ненедент.
<br />
Re: Слънчево-прохладна седмица 03-09.08
« Отговор #65 -: Август 07, 2009, 22:32:09 pm »
Зори, Стилияна още няма пълен комплект зъби, но мием с нормална (с косми имам впредвид).
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Слънчево-прохладна седмица 03-09.08
« Отговор #66 -: Август 08, 2009, 00:11:38 am »
Привет и от нас.
Нашите перипети ,5 дена с над 39 градуса тепература се оказаха
розеола!Вече нямаме темп,имаме гаден обрив.Скоро и това ще отшуми.
Сега проблема ни е че ,изобщо не се храним,и течности отказваме.
Всики дечица бързо да оздравяват.
*

    dekiki

  • ***
  • 421
  • Симона 20.02.2008
Re: Слънчево-прохладна седмица 03-09.08
« Отговор #67 -: Август 08, 2009, 01:29:04 am »
Ейййй,като ви чета и настръхнах.Тъкмо взех да се усмихвам след ужастното боледуване на Мона и като видях какво пишете....При нас започна преди 2 седмици уж с червено гърло,изписаха ни сироп,вечерта обаче вдигна температура  и нашето педи веднага антибиотик.Да обаче Мона отказа да го пие,после отказа и сиропа и тантум вердето да й пръскам и панадола също.С големи напъни и рев пиеше всичко без АБ.След 3 дни неоправяне взехме друг АБ,който с 300 зора успявахме да й дадем като й държахме ръцете и главата.Свърши АБ и уж се беше оправила и на 1.08 по обяд пак Т.Заведохме я при друга лекарка.Изненадата беше гъбички по мъжеца.айде други сиропи и мазила за гъбичките,но температурате спадаше за час два и пак се повишаваше.Трети АБ - Панцеф + другите лекарства за гъбичките + панадол и нурофет за Т - ужас ви казвам.Тя неиска да яде,да пие течности,с баща й се побъркахме от притеснение.След преборване на гъбичките от Аб ли от какво ли се обрина по лицето и врата и й биха инжекция да не направи алергичен шок и пак сиропи още.Лудница....От два дни е добре и другата седмица ще пътуваме за морето,обаче като прочетох за тоя вирус с повръщането и разстройството и ми настръхна косата да не се върнем от там с такъв.Дано всички дечица вързо да се оправят и по-малко болести да има.
П.п.Извинявам се ,че стана малко дълго, дано да не съм досадила.
*
Re: Слънчево-прохладна седмица 03-09.08
« Отговор #68 -: Август 08, 2009, 01:57:04 am »
dekiki,ти ми взе акъла.Пълна лудница наистина.Дано Симона се оправя бързо че незнам какво още бихте издържали :?

*

    _Elfita_

  • ****
  • 673
  • Няма невъзможни неща!
Re: Слънчево-прохладна седмица 03-09.08
« Отговор #69 -: Август 10, 2009, 00:34:17 am »
Нямам никакво време да чета, защото мойто малко човече изисква много внимание вече.Направо ми се изправи косата, тази седмица е много тежка.Нека бързо да оздравяват болните дечица.Ние прекарахме такъв вирус с дрискане в началото на лятото,беше мъчително за детето на 2м. и половина тогава.
« Последна редакция: Август 10, 2009, 00:36:27 am от _Elfita_ »