0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Подарявам Пурегон
« -: Ноември 08, 2006, 11:08:56 am »
Останаха ми мисля, че 2 х 100 Пурегон. Трайността им май беше до януари 2007 - така че, ако някой има нужда, да ми звънне.

Поли, 0888 19 99 19

Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

Re: Подарявам Пурегон
« Отговор #1 -: Ноември 13, 2006, 10:02:19 am »
Подарен.
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

*

    bi

Re: Подарявам Пурегон
« Отговор #2 -: Ноември 15, 2006, 23:29:23 pm »
Благодаря ти Поли!!!

Искренно се надявам, че добрината ти ще бъде възнаградена от Щъркела скоро :) :) :)

:P

Re: Подарявам Пурегон
« Отговор #3 -: Ноември 16, 2006, 09:37:12 am »
 :bighug: :bfp1: preggo
айде, после да се похвалиш :)
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

*

    bi

Re: Подарявам Пурегон
« Отговор #4 -: Декември 08, 2006, 00:15:13 am »
то не е много за хвалене ама :(  следващия 3и път ще ти се похваля :) :)
А сега да се отчета:
1я ми опит бе февруари 2006 - 4 яйцеклетки, 3 оплодени и 3 върнати, Резултат (-)
2я ноември 2006 - 7 яйцеклетки, 6 оплодени и 2 хубави ембриона върнати. Резултат от вчера 06.12 (-)
 
Ще продължа да опитвам
I will keep trying :):)

Успех
Re: Подарявам Пурегон
« Отговор #5 -: Декември 08, 2006, 17:23:41 pm »
Много съжалявам, миличка! Надявах се да имаш късмет... Не се отказвай, продължаваме. Прегръдки!
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.