0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Да откажем гадните цигари!
« Отговор #20 -: Януари 29, 2005, 03:06:48 am »
Aз вече 1месец не пуша,просто решихме с мъжа ми да не пушим и той спря и аз.Не ми трябва"табекс","антитаб",никотинови лепенки и всевъзможни боклуци.Гадно е 1вата 1на седмица,избягваш компанията на пушачи,за да не те дразнят :drunk: ,не пиеш,пак за да не ти се пуши и после вече ти е все едно дали някой пуши край теб или-не.Пиеш си кафенцето с кеф,без цигара и пак остава проблема със кръчмите.За 1ви път бях в салон за непушачи,ами то си е много гот,чистичко,не мирише,дори няма пепелник на масата.Та така,не казвам,че никога няма да запаля,но факт е,че не ми се пуши!
Да откажем гадните цигари!
« Отговор #21 -: Януари 29, 2005, 10:00:15 am »
Цитат на: cygnus
Вече 4 дни не пуша  :D  :ywoohoo:  :bellydance:


Браво!
:balk_47:  :balk_602:
Да откажем гадните цигари!
« Отговор #22 -: Февруари 01, 2005, 16:31:51 pm »
Вече 10 дена пия Табекс и трябва да кажа, че добре ми повлия. Аз пушех по кутия и половина на ден, а откакто започнах да го пия еднва изпушвах по 6-7 цигари на ден, и то без да си налагам да не пуша. Вече 2 дни не съм пушила изобщо и ще излъжа, ако кажа, че не ми се припушва от време на време, но за момента успявам да се въздържа и се надявам, че така ще е и занапред.

Стискам палци на всички отказващи цигарите.
:goodluck:



[img]http://www.TickerFactory.com/ezt/d/4;10301;105/st/20050322/e/28/dt/7/k
*
Да откажем гадните цигари!
« Отговор #23 -: Февруари 01, 2005, 16:55:23 pm »
Ladyinred най-трудни са първите 3 дни. Така че дръж фронта! Аз не пуша вече 11 дни. Бях ги отказала за година и половина, но преди 2 месеца пропуших и сега пак ги отказвам. Честно казано ми е много по-лесно в момента. Така, че сме заедно :)
А и на срещата ще бъдем много повече непушачи като гледам  :P
Но от солидарност май е добре да сме на маса за пушачи.  :D
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Да откажем гадните цигари!
« Отговор #24 -: Февруари 01, 2005, 16:58:07 pm »
Що се мъчите, ами си не пушите. :lol:
Като стане очакваното чудо ще имате сериозен мотив да ги спрете за дълго. :lol:
Да откажем гадните цигари!
« Отговор #25 -: Февруари 01, 2005, 19:39:13 pm »
Е те тва е приказка 2bg
*

    Anonymous

Да откажем гадните цигари!
« Отговор #26 -: Февруари 08, 2005, 23:56:05 pm »
[браво моми4ета
аз пу6ех доста по 1,5 на ден и ги отказах многооо трудно благодарение на табекс и на мъжа ми .ве4е 6 години не пу6а.и понякога ама много ме дразният пу6а4ите.Е имам си и други грехове,
не е лесно, но ако си ре6ил 6те успее6 :D
Да откажем гадните цигари!
« Отговор #27 -: Февруари 09, 2005, 23:22:22 pm »
Някой може ли да ми каже каква е цената на този Табекс?
Благодаря!
Да откажем гадните цигари!
« Отговор #28 -: Февруари 10, 2005, 01:17:32 am »
cheta аз го взех за 4.90 лв.



[img]http://www.TickerFactory.com/ezt/d/4;10301;105/st/20050322/e/28/dt/7/k
Да откажем гадните цигари!
« Отговор #29 -: Февруари 10, 2005, 11:22:25 am »
Цитат на: ladyinred
cheta аз го взех за 4.90 лв.

Значи не е хич скъп. А колко хапчета са вътре? Една опаковка стига ли за отказването или трябват повече?
Да откажем гадните цигари!
« Отговор #30 -: Февруари 10, 2005, 15:54:28 pm »
Цитат на: cheta
Цитат на: ladyinred
cheta аз го взех за 4.90 лв.

Значи не е хич скъп. А колко хапчета са вътре? Една опаковка стига ли за отказването или трябват повече?

В една опаковка има 100 хапчета които са за 25 дена. Те се пият еднократно по схема.



[img]http://www.TickerFactory.com/ezt/d/4;10301;105/st/20050322/e/28/dt/7/k
Да откажем гадните цигари!
« Отговор #31 -: Февруари 10, 2005, 17:47:07 pm »
Цитат на: ladyinred
В една опаковка има 100 хапчета които са за 25 дена. Те се пият еднократно по схема.

Благодаря!  :)
Да откажем гадните цигари!
« Отговор #32 -: Февруари 19, 2005, 12:16:37 pm »
Здравейте отново от мен Розмари
Отдавна ме нямаше, а тук са настъпили промени, нови картинки и т.н.
Относно цигарите: От три месеца почти не пуша. Отначало само мъжът ми ги отказа, аз продължих да си купувам. Постепенно обаче, започнах да пуша само когато сме в компания. Преди у нас се пушеше навсякъде, косата ми миришеше гадно, дори и пижамата ми миришеше на цигари. Решението да се откаже човек от цигарите е лесно за вземане, но трудно изпълнимо. Не вярвам на тези дето разправят, че с някакви таблетки ще спрат да пушат. Пушенето е само вреден навик - трябва да правиш нещо с ръцете си. Към това се прибавя и миризмата, която е неизменен спътник и не си отива дълго време.

Сега наистина ми е по-добре откакто не пуша. Позволявам си само, в краен случай - когато около мен всички пушат.
Да откажем гадните цигари!
« Отговор #33 -: Септември 06, 2005, 12:10:40 pm »
Изрових тази стара тема защото много искам да ги спра тези гадни цигари но не успявам за дълго. Спрях ги за близо месец с помоща на табекс но още при първата наприятност която ми се случи и аз не разбрах кога взех цигарата на колежката и я изпуших и от тогава пак всеки ден. Другият месец ми предстои инвитро а съм чувала че цигарите оказват лошо влияние върху качеството на яйцеклетките. Някой пробвал ли е с иглотерапия, дали има резултати?

*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Да откажем гадните цигари!
« Отговор #34 -: Септември 06, 2005, 12:22:01 pm »


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
Да откажем гадните цигари!
« Отговор #35 -: Септември 06, 2005, 14:08:38 pm »
ми напъни се малко само с помощни средства не става, иска се воля и интат за да го направиш.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
*
Да откажем гадните цигари!
« Отговор #36 -: Септември 06, 2005, 22:48:56 pm »
Още повече като знаеш в името на какво ги спираш, още повече би трябвало да се мотивираш.
А ако правиш ин-витрото при доц.Маркова - на стената с големи букви пише, че е строго забранено по време на стимулация и трансфер, но решението си остава изцяло твое. Аз също съм пушачка, но си наложих воля и ги спрях по време на ин-витрото  :lol:
*
Да откажем гадните цигари!
« Отговор #37 -: Септември 06, 2005, 22:52:48 pm »
Цитат на: missy
Още повече като знаеш в името на какво ги спираш, още повече би трябвало да се мотивираш.
А ако правиш ин-витрото при доц.Маркова - на стената с големи букви пише, че е строго забранено по време на стимулация и трансфер, но решението си остава изцяло твое. Аз също съм пушачка, но си наложих воля и ги спрях по време на ин-витрото  :lol:

Е то па срамота, да даваш 5000 лева в името на нещо и да не можеш да остискаш на едни "л*й*а" с извинение!!! Леле кой го казва? :) Че съм за бой по 3 пъти на ден , знам, но още при подготовката с примолут нор ги спирам винаги преди всеки опит, а преди първия опит не пуших година и половина, не че има ефект де.  :cry:
Абе трябва да ги махнем , баси, здрава дряновица ни трябва, не разни теми и линкове по форумите !!!!
ще го напиша с големи букви па дано и аз го видя по-добре:
ЦИГАРИТЕ ВЛИЯЯТ ДИРЕКТНО НА КАЧЕСТВОТО НА ЯЙЦЕКЛЕТКИТЕ И СПЕРМАТОЗОИДИТЕ, НА ПРОЦЕСА НА ИМПЛАНТАЦИЯ НА ОПЛОДЕНАТА ЯЙЦЕКЛЕТКА И РАЗВИТИЕТО НА ЕМБРИОНА!
Да откажем гадните цигари!
« Отговор #38 -: Септември 06, 2005, 23:50:54 pm »
Дони, ще ме спукаш от смях, ми аз на всяка кутия с цигари ги чета тея, ама файда май няма от цялата работа....
Да откажем гадните цигари!
« Отговор #39 -: Септември 07, 2005, 01:20:12 am »
А,край вече,след тея червени букви на Дони.Днес се напуших порядъчно,ама нямаше как щото имах гости.Сега си мия зъбите :brush: и от утре край с цигарите.
ПП:Да ви кажа за гадните надписи,ами откакто излязоха си имам 1но место,откъдето си купувах/минало време/гадните цигари,ама без гадните надписи. :goodluck: