0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    naiema

  • ****
  • 998
  • Да бъдем силни и последователни в борбата!
Да откажем гадните цигари!
« Отговор #100 -: Февруари 08, 2006, 08:38:47 am »
Аз ги отказах вече.Заобиколена съм от пушачи-мъжа ми, майка, татко, приятели, колеги, а въобще нямам потребност да запаля.Незнам защо съм ги пушила.Дори и с кафето не ми липсват.
*

    Starlet

  • *****
  • 1937
  • Добротата ще спаси света!!!
Да откажем гадните цигари!
« Отговор #101 -: Февруари 08, 2006, 09:11:41 am »
Цитат на: rally_pat
Васи, с пушещ мъж отказването няма да стане лесно ... Повярвай, от личен опит го знам мила....


Съгласна съм че никак не е лесно. Направо ужасно! Поскоро ме дразни упоритостта с която пуши отколкото самите цигари. И ме хваща яд (май точната дума е егоизъм  :) ) на него!!!
БЪДЕТЕ ОПТИМИСТИ, А НЕ ПЕСИМИСТИ!!!
*
Да откажем гадните цигари!
« Отговор #102 -: Февруари 08, 2006, 10:41:19 am »
Звездичката, днес не си пушила, нали?
*

    Starlet

  • *****
  • 1937
  • Добротата ще спаси света!!!
Да откажем гадните цигари!
« Отговор #103 -: Февруари 08, 2006, 19:30:50 pm »
Цитат на: panda
Звездичката, днес не си пушила, нали?


Чак сега виждам! Ами пушнах си и днес  :)  :oops:
БЪДЕТЕ ОПТИМИСТИ, А НЕ ПЕСИМИСТИ!!!
*

    eleonor

  • ****
  • 1075
  • БEA -ПРЕКРАСНА I CИМЕОНчЕ- БОНБОНчЕ-ОБИЧАМЕ ВИ
Да откажем гадните цигари!
« Отговор #104 -: Февруари 16, 2006, 14:11:41 pm »
Здравейте,момичета
OF,тези гадни цигари,как искам и аз да ги спра.Ама много ми е трудно.Няколко пъти ги спирам за по 20 дни и пак почвам да пуша.Ама все си викам някой ден ще ги откажа.
Успех на всички при отказването на цигарите,и се надявам скоро да се присаидиня към клуба на непушачите.



Beatris - 13.01.2008
Simeon- 19.01.2009

МЕЧТИТЕ СЕ СБЪДВАТ
Да откажем гадните цигари!
« Отговор #105 -: Февруари 16, 2006, 14:16:37 pm »
Ох ми днес ми е 12-и ден и вече не ме дразнят и не виждам, какво би ме накарала да запаля. Щом изкарах един нервен ден брат ми като си счупи крака и го карах по болници и три мохабета, двата от които на кръчма и единият с водка. Но ще се отчитам де  :lol:
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

Да откажем гадните цигари!
« Отговор #106 -: Февруари 16, 2006, 14:19:35 pm »
БРАВО ВАСИ   САМО ТАКА :P :balk_21:  :balk_5:
*

    sami

  • *****
  • 1148
  • Обожавам малките ми куклички!!!!!!!
Да откажем гадните цигари!
« Отговор #107 -: Февруари 16, 2006, 16:33:59 pm »
Мили момичета,знам че е трудно,но трябва воля за да се спрът цигарите.Аз си мислех че като започна стимулацията,ще спра да пуша.Нищо подобно,пушех си по 5 цигари на ден.След ембриотрансфера обаче вече край,изобщо не пуша,а не ми се и пуши.
Преди години ги отказвах за по 8-9 месеца,и после пак пропушвах.Дано да намерите сили да ги спрете.


http://www.zdravei.bg/videos/id_6940/title_v
torija-rojden-den/http://bg-mamma.com/ticker/69256
*
Да откажем гадните цигари!
« Отговор #108 -: Март 26, 2006, 12:21:41 pm »
Да повдигна отново темата!!!
Първи ден без цигари, ама си помагам с TABEX!
 :bonk:
Да откажем гадните цигари!
« Отговор #109 -: Март 26, 2006, 13:32:08 pm »
Трети ден без цигари  :oops:
Ама сме двамата с половинката заедно, та сега е лесно  :D
*
Да откажем гадните цигари!
« Отговор #110 -: Март 26, 2006, 13:38:50 pm »
Моята половинка обеща, че ако ги спра аз и той схте спре. Всъщност май аз съм по-проблемна в тази област - не обичам да се лишавам от нищо, а миличкия е козирог и каквото каже го прави.
:)
Стискам палци да устиска без цигари сем. Зайци!
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Да откажем гадните цигари!
« Отговор #111 -: Март 26, 2006, 14:03:35 pm »
Ау, зайо, браво!
Гордея се с теб, още няколко дни издръж и после ще е лесно :bighug:


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Да откажем гадните цигари!
« Отговор #112 -: Март 26, 2006, 14:06:19 pm »
ТА, аз също си помагах с табекс по схема и се справих много лесно с отказването. Успех ти желая :D
трябва да призная, че и доста близалки отидоха в началото...


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
Да откажем гадните цигари!
« Отговор #113 -: Март 26, 2006, 16:31:25 pm »
Цитат на: TA
Моята половинка обеща, че ако ги спра аз и той схте спре. Всъщност май аз съм по-проблемна в тази област - не обичам да се лишавам от нищо, а миличкия е козирог и каквото каже го прави.
:)

Та, хубаво е да започнете заедно - виж Ултра и половинката й. Аз съм ги спирала два-три пъти до момента, но сама, мъжа ми чак сега си призна, че с неговото пушене ме е провалял. Е, провалял е силно казано, но не ми е помагал. И ми е било трудно и затова съм пропушвала. А сега ми е невероятно леко  :D

Та, ще успееш! И ти, и половинката!

Ултра, дай Боже всички по твоя път  :balk_21:
Ти си моята гордост и светъл пример!
Да откажем гадните цигари!
« Отговор #114 -: Март 26, 2006, 18:02:39 pm »
Момичета може ли да ми напишете как беше схемата за табекса. Имам няколко блистерчета от преди, но съм изхвърлила листовката. Миналата година ги отказах за 3 мес. с табекс. Сега мисля да пробвам пак.



*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Да откажем гадните цигари!
« Отговор #115 -: Март 26, 2006, 18:26:58 pm »


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*

    rally_g

  • ****
  • 959
  • Искам да бъда добра!
Да откажем гадните цигари!
« Отговор #116 -: Март 26, 2006, 23:01:29 pm »
Тези цигари са адски гадна работа, но започнеш ли ги веднъж, единственият начин, според мен поне и от моя опит, е да ги спреш от раз и да не посягаш към тях никога повече. Не пушех 2г и 1/2 почти, а какъв зор видях, страшно много нерви и 6-7кг. отгоре, но все пак успях, а после след толкова мъки и пак си ги запафках, уж на майтап, уж с приятелки на бар - по една, две, после пак взех цигари да си купувам и сега, ограничавам се, но все това ми е в главата. Пуша по 5-6 до 1/2 кутия на ден, ужас!!! А мъжът ми не пуши, никога не е пробвал и му е толкова лесно; добре че поне вкъщи не си позволявам да паля. Този табекс наистина ли помага? И сега се успокоявам, като стане бебо и спирам, страх ме е да не кача пак всички тези килограми, че колко трудно си върнах формата, а и по-млада бях.
Успех на вас волевите девойки:)
ЗА КООРДИНАТИТЕ НА ИЗПИТАНИ СПЕЦИАЛИСТИ ПО РЕПРОДУКЦИЯ ВИЖТЕ http://www.zachatie.org/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=6
Да откажем гадните цигари!
« Отговор #117 -: Март 27, 2006, 12:56:45 pm »
Цитат на: rally_g
... И сега се успокоявам, като стане бебо и спирам, страх ме е да не кача пак всички тези килограми, че колко трудно си върнах формата, а и по-млада бях.
...

Гледам, че си вярваш.   :wink:  :lol:

Момичета ами аз от 5 февр не пуша. Като първата седмица си дърпах от на мъжо цигарата - та реално "чиста" от 13 февруари. Без Табекс. Но с една торба семки и бонбонки и най-вече второто. Мъж ми пуши. Преди по две кутии на ден. Сега гледам бая ги е намалил - незнам на колко. Вкъщи се пуши.
Абе често да ви кажа още не мога да повярвам, че ги отказах толкова лесно. То не било такъв зор, където го мислих. Май проблемът е да сте го решили.
Успех на начинаещите  :lol:
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

*
Да откажем гадните цигари!
« Отговор #118 -: Март 27, 2006, 12:58:52 pm »
С TABEX е много по-лесно. Почти не се сещам за цигара.
Предишния път като ги отказвах (май цялото чудо беше около 1 седмица  :oops: ) непрекъснато мислех за цигара. Наистина гадните и смърдящи, бъркащи в джоба и скапващи здравето цигари трябва да се спрат, но е по-лесно с малко помощ.
Успех на всички, спиращи цигарите!
Да откажем гадните цигари!
« Отговор #119 -: Март 27, 2006, 13:37:50 pm »
Един съвет от мен- не си казвайте че ги отказвате завинаги!!!!!!!!! Това има психологическо въздействие и от опит ви казвам, :balk_68:  че работи!!!