0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    petq74

  • ***
  • 373
  • Роден да пълзи, не може да лети!
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #700 -: Октомври 22, 2007, 00:17:05 am »
току що загасих последната си цигара.наи таржествено обещавам да не пуша пове4е.
Пух?- Каза Прасчо
Да!- Отговори Пух
Нищо!... Просто исках да съм сигурен,че те има Пух!!! Каза прасчо хващайки Пух за лапичката...
*
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #701 -: Октомври 22, 2007, 00:24:44 am »
току що загасих последната си цигара.наи таржествено обещавам да не пуша пове4е.
Браво!
И да знаеш, че ще те проконтролираме :wink:
*

    petq74

  • ***
  • 373
  • Роден да пълзи, не може да лети!
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #702 -: Октомври 22, 2007, 01:11:09 am »
Цитат
И да знаеш, че ще те проконтролираме
:lol:нямам нищо против дори ще ми е по лесно ако знам 4е някои ме следи изкасо няма да си позволя да се изложа :D
Пух?- Каза Прасчо
Да!- Отговори Пух
Нищо!... Просто исках да съм сигурен,че те има Пух!!! Каза прасчо хващайки Пух за лапичката...
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #703 -: Октомври 22, 2007, 07:58:21 am »
Браво за решението!Замисли се само-харчим толкова пари и нерви за стимулации и хапчета,а отгоре на всичкото да пушим и да си пречим допълнително.Има ли смисъл?
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #704 -: Октомври 22, 2007, 08:34:49 am »
E ,Петя  :balk_47:браво.Волята да е силна и да не те напуска.
*
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #705 -: Октомври 22, 2007, 19:44:23 pm »
Цитат
И да знаеш, че ще те проконтролираме
:lol:нямам нищо против дори ще ми е по лесно ако знам 4е някои ме следи изкасо няма да си позволя да се изложа :D

Наблизичко си ми, така чееее....  :wink:
*

    petq74

  • ***
  • 373
  • Роден да пълзи, не може да лети!
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #706 -: Октомври 22, 2007, 19:58:59 pm »
 :lol:
Цитат
Наблизичко си ми, така чееее.... 
:lol:да се похваля не сам си нарушила обещанието.изобщо несам запалвала.не пуша 8O4ак немога да повярвам 4е се слу4ва но пак мина замина аиде взема нещо да хапна и незнам как ще я карам така.ще трябва да ми сложат катинар на хладилника :oops:
Пух?- Каза Прасчо
Да!- Отговори Пух
Нищо!... Просто исках да съм сигурен,че те има Пух!!! Каза прасчо хващайки Пух за лапичката...
*

    petq74

  • ***
  • 373
  • Роден да пълзи, не може да лети!
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #707 -: Октомври 22, 2007, 20:05:04 pm »
благодаря ви моми4ета за подкрепата.това страшно много ми помага да се контролирам и да откажа този ужасен навик.само като ми се допуши и веднага отварям ващите постинги и ми става едно драго 4е ви има и савестно да запаля зашото ми имате доверие а аздаржа на това.немога да си позволя да го загубя.благодаря ви още веднаж за подкрепата.много ми е ценна.прегращам ви силно силни моми4ета :bighug:
Пух?- Каза Прасчо
Да!- Отговори Пух
Нищо!... Просто исках да съм сигурен,че те има Пух!!! Каза прасчо хващайки Пух за лапичката...
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #708 -: Октомври 22, 2007, 21:15:14 pm »
Да Петя ,вярваме в теб,ще се справиш,а това не е лесна задача,знам го от опит.Няма да се даваш на едни цигари я...
*
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #709 -: Октомври 22, 2007, 22:02:58 pm »
Здравей Петя,преди време,когато още само четях във форума без да пиша,прочетох твой пост в тема "подготовка за ин витро"(не съм сигурна точно за името).Там ти беше написала,че първото нещо,което трябва да се направи е да се откажат цигарите.Този твой пост,цялата тема "да откажем гадните цигари" и момичетата тук ми помогнаха да разбера,че отказването на цигарите ще ме доближи,до мечтата ми.
Надявам се,че ще се справиш!
Желая ти успех!
*
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #710 -: Октомври 23, 2007, 00:05:23 am »
:lol:
Цитат
Наблизичко си ми, така чееее.... 
:lol:да се похваля не сам си нарушила обещанието.изобщо несам запалвала.не пуша 8O4ак немога да повярвам 4е се слу4ва но пак мина замина аиде взема нещо да хапна и незнам как ще я карам така.ще трябва да ми сложат катинар на хладилника :oops:

Само така, миличка!

Аз вече почти 1 година и 10 месеца не пуша, чувствам се много добре и щастлива, че след 15 години активно пушене ги спрях от раз. А бях такава пушачка..... :x

П.П. А това с апетита ще отшуми след известно време, ама и за него се иска воля. :wink:
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #711 -: Октомври 23, 2007, 12:25:10 pm »
И аз ги отказах преди 1г. и 10м.А пуших като комин,чак сама не вярвах че успях,и много се гордея че имх волята да се преборя с този порок.Качих около 5кг-6,но това се случва в първите месеци след отказването,после всичко е нормално.
*
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #712 -: Октомври 25, 2007, 07:35:15 am »
Здравейте и от ме.Спрях цигарите на 14.01.2003.След едно силно:party:.Мнооооооооого цигари и на следващия ден :BangHead: :BangHead: :BangHead:  казах край.Неможех да говоря.И когато се разбра,че само ин витро мога да правя бях доволна, че спирането на цигарите няма да ме стресира допълнително.Успех на всички.
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #713 -: Октомври 25, 2007, 14:45:35 pm »
Петя,как си ,да не си запалила цигарка ,че ще има бой :balk_77:
*

    petq74

  • ***
  • 373
  • Роден да пълзи, не може да лети!
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #714 -: Октомври 25, 2007, 15:16:41 pm »
аааааааа не сам и сам много горда от факта 4е ве4е 4етварти ден се преборвам с този навик.не са много още пове4е 4е сам пушила 15 години,но се 4увствам по уверена.а когато ми се допуши толкова, 4е сам на раба отварям тази страница и 4ета вашите постинги и краи. желанието намаля а волята се увели4ава.хубаво и много важно е някои да те подкрепя.благодаря ви за което :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :lol:
Пух?- Каза Прасчо
Да!- Отговори Пух
Нищо!... Просто исках да съм сигурен,че те има Пух!!! Каза прасчо хващайки Пух за лапичката...
*
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #715 -: Октомври 25, 2007, 16:51:50 pm »
Браво Петя!
Давай все така!
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #716 -: Октомври 25, 2007, 19:16:59 pm »
аз като ми се допуши много,заставам до някой,който пуши в момента и душкам :lol:
*

    petq74

  • ***
  • 373
  • Роден да пълзи, не може да лети!
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #717 -: Октомври 25, 2007, 19:23:16 pm »
 :lol:аз не смея щото мога и да му я изтрагна от рацете.затова гледам да не се вартя покраи тези които пушат.дори мажа сам го строила да се крие като пуши.но с всеки ден ми става по добре.е няма да лажа пуши ми се ама то е нормално едва 4-ти ден ми е
Пух?- Каза Прасчо
Да!- Отговори Пух
Нищо!... Просто исках да съм сигурен,че те има Пух!!! Каза прасчо хващайки Пух за лапичката...
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #718 -: Октомври 25, 2007, 19:26:06 pm »
И аз в началото така душках. :balk_53:
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #719 -: Октомври 25, 2007, 22:13:11 pm »
Аз не съм душкала ,ама станах такъв канибал  :jump12:че никой не можеше да ме понася с това настроение,а отделен е въпроса че се бях изпокарала с много хора.Лоша работа.Нощем сънувах кошмари,за вас майтап ,за мен истина.Много зле ми се отрази първия месец като отказах гадните цигари.