0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #660 -: Август 27, 2007, 21:09:37 pm »
Няма време да се дреме. :D
До краят на август ще се отпускам, после
вече трябва мноооооого сериозно да се взема в ръце.
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #661 -: Август 27, 2007, 23:07:21 pm »
Аз пък си пуша, та пушек се вдига. :D

Абе май май и аз така :D
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #662 -: Август 28, 2007, 10:44:22 am »
Няма време да се дреме. :D
До краят на август ще се отпускам, после
вече трябва мноооооого сериозно да се взема в ръце.


Евгенио, моме, ще се прибера от немско и такъв бой ще ти хвърля... Аааааа, нали си говорихме бе? Каза, че ги спираш. Как така димиш? Ще дърпам ушите!
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #663 -: Август 28, 2007, 11:43:23 am »
Няма време да се дреме. :D
До краят на август ще се отпускам, после
вече трябва мноооооого сериозно да се взема в ръце.


Евгенио, моме, ще се прибера от немско и такъв бой ще ти хвърля... Аааааа, нали си говорихме бе? Каза, че ги спираш. Как така димиш? Ще дърпам ушите!


Малеееееееее, как се уплаших...... :wink:

 :croc:
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #664 -: Август 28, 2007, 11:44:47 am »
Аз пък си пуша, та пушек се вдига. :D

Абе май май и аз така :D


АААААААААА  :bonk: :fighting:
Няма само мен да ме бият, я! :D
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #665 -: Август 28, 2007, 12:10:19 pm »
Мислех да избрая някоя и друга "полза" от цигарите, но ще се въздържа, защото много силно ще разваля настроението на пушачите ... :wink:

Ей, момичета пушенето е гадна работа ...  :?
Да познавате добре изглеждаш поддържан и младолик възрастен човек пушач?
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #666 -: Август 28, 2007, 13:41:04 pm »
Мислех да избрая някоя и друга "полза" от цигарите, но ще се въздържа, защото много силно ще разваля настроението на пушачите ... :wink:

Ей, момичета пушенето е гадна работа ...  :?
Да познавате добре изглеждаш поддържан и младолик възрастен човек пушач?

Виж това винаги ме стряска.Доста съм суетни4ка. :D
*

    vilimili

  • ****
  • 512
  • Ще ми липсваш много татко!Поклон пред паметта ти.
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #667 -: Август 30, 2007, 14:15:14 pm »
И аз си мислех,че никога няма да ги откажа,ама като видях двете така чакани чертички, :bfp1:,веднага спрях да пуша.Пък и честно казано въобще не ми се пуши.Вярно,че трябваше да ги откажа доста преди да забременея,но явно съм нямала стимул! :D
*

    big_eyes

  • ***
  • 432
  • Само преживените неща са истински разбрани.
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #668 -: Август 30, 2007, 14:42:58 pm »
И аз си мислех,че никога няма да ги откажа,ама като видях двете така чакани чертички, :bfp1:,веднага спрях да пуша.Пък и честно казано въобще не ми се пуши.Вярно,че трябваше да ги откажа доста преди да забременея,но явно съм нямала стимул! :D
и аз така си мислех преди и когато разбера че съм бременна ще ги откажа, но май стана без да съм бременна  :?. при мен стимула не е това, че преча на здравето си. честно да ви кажа, въобще не ми пука за него... тук става въпрос за друго. а пък си мислех, че няма да кача килограми, но ужасно съм се лъгала. добре поне че не са много  :balk_159:
Има три неща, които възрастните могат да научат от децата: да бъдат радостни без повод, винаги да са заети с нещо и да се стремят с всички сили към това, което желаят. Паулу Коелю
Хубав-Рошав
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #669 -: Август 30, 2007, 15:32:02 pm »
при мен стимула не е това, че преча на здравето си. честно да ви кажа, въобще не ми пука за него... тук става въпрос за друго.

Именно.Същото е и при мен.След О имам стимул,защото си мисля че го правя за бебето.Обаче преди О доста пуша.А има и друг момент,след О,ако спра съвсем да пуша,все едно съм си повярвала че този път е станало и после ми е едно криво...И затова,за да не губя форма :wink:,след О всяка сутрин си правя едно слабо кафенце с много мляко,и изпафквам 2/3 цигари.Не знам,все си мисля че забременея ли,изобщо няма да ми е трудно да спра,няма и да се сетя за цигари.Ама хайде де.То бива бива чакане,ама това вече на нищо не прилича :? Как да спра да пуша,като съм кълбо от нерви от чакане.Ако и със спирането на цигарите започна да се изтезавам,не мога да си представя пък тогава как ще е.
И така.Пуша си :oops:
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #670 -: Август 30, 2007, 16:00:43 pm »
Непукането за здравето ще го подмина  :?
Мислите така защото сте малки/млади ...
Айде сега малко да ви опиша разликата между мои връстнички /тоест си представете още десетина години активно пушене/ пушачки и непушачки - ОГРОМНА Е!!!
Тези които не пушат са свежи, младолики и пълни с енергия.
Пушачките са с един суравосинкав тен, жълти зъби, бръчки бол, смърдят на тютюн, кашлят, задъхват се - абе лелки, на нищо не приличат ... Ако ще да си слагат и космическа козметика, вредите нанесени от приеманите с цигарата отрови избиват ...

 
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #671 -: Август 30, 2007, 16:04:39 pm »
Леле mmery ,намери ми слабото място ти. :? Пак ме стресна с този тен.Бръчки,зъби...Ужас :x
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #672 -: Август 30, 2007, 16:08:24 pm »
ми загаси си цигарата тогава  :D
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #673 -: Август 30, 2007, 16:09:51 pm »
Ще ще  :D
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #674 -: Август 30, 2007, 21:11:21 pm »
Знаете ли разказаха ми една история(действителна):една жена страшно много пушела и нейни приятели все и казвали да ги откаже но тя естествено НЕ та НЕ(имала навика като разказва нещо да се въодушевява и да ръкомаха и размятква цигарата си и така доста цигари е изпушвала)  8O  минало доста време не са се били виждали и когато един ден излезли забелязали 4е не изважда цигари на масата  :"е зна4и ги отказа най сетне " а тя:"да ,не пуша просто осъзнах 4е е навик и ги отказах"след това забелязали 4е вади от 4антата си химикал и по4нала да иам говори и да им ръкомаха с химикала защото просто трябвало да има нещо в ръката  :balk_149: :balk_602: Представяте ли си! :lol: Но въпреки вси4ко и според мен си остава един лош навик, е не си се представям да ръкомахам с химикал  :balk_56: но си е навик от който трудно се отказваш!!!Надявам се да не съм досадила 4е стана дългооо!!!  :sorry:                           
*
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #675 -: Август 30, 2007, 21:20:31 pm »
Че е лош навик, няма спор, но не съм съгласна, че трудно се отказваш от него. Аз престанах да пуша от раз и то след като съм пушила цели 17 години. Така че момичета, стягайте се! Едиственото което ви трябва са воля и инат!
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #676 -: Август 30, 2007, 22:17:30 pm »
Абе то е ясно ама :oops:
*
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #677 -: Август 31, 2007, 08:24:16 am »
И аз си мислех,че никога няма да ги откажа,ама като видях двете така чакани чертички, :bfp1:,веднага спрях да пуша.Пък и честно казано въобще не ми се пуши.Вярно,че трябваше да ги откажа доста преди да забременея,но явно съм нямала стимул! :D
И аз си мислех,че няма да мога да ги откажа,но като разбрах,колко това увеличава шанса ми да видя :bfp1: и веднага ги спрях.
Всеки може,стига да намери своята причина
:goodluck:
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #678 -: Септември 08, 2007, 14:49:11 pm »
 :youwoman:
Хей момичета аз успях да ги спра. И всеки ден си повтарям, че съм голяма работа щом успях. Нямаше причина . Реших да пробвам и вече 1г.и 4месеца не пуша. Ако искате рецепта ще ви я дам. Действа. Вече имам и подръжници, които също успяха. Лесно е вярвайте в себе си.
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #679 -: Септември 08, 2007, 21:28:45 pm »
:youwoman:
Хей момичета аз успях да ги спра. И всеки ден си повтарям, че съм голяма работа щом успях. Нямаше причина . Реших да пробвам и вече 1г.и 4месеца не пуша. Ако искате рецепта ще ви я дам. Действа. Вече имам и подръжници, които също успяха. Лесно е вярвайте в себе си.

Давай давай!!!