0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Да откажем гадните цигари!
« Отговор #60 -: Октомври 05, 2005, 18:45:44 pm »
Зайке, аз пък вчера те видях  :lol:
Да откажем гадните цигари!
« Отговор #61 -: Октомври 05, 2005, 19:38:26 pm »
Цитат на: Dideto
Зайке, аз пък вчера те видях  :lol:

Къде, бе, Дидка? И аз да не те видя :(
Да откажем гадните цигари!
« Отговор #62 -: Октомври 05, 2005, 21:20:57 pm »
близо до кино Урвич, но бях в кола и нямаше как да ти се обадя...
Поздравления, за спирането на цигарките!
Това е голяма работа.
Бъдете силни с Доничка.
Да откажем гадните цигари!
« Отговор #63 -: Октомври 06, 2005, 19:31:12 pm »
Дидка, бе аз живея до кино Урвич, затова си ме засякла  :D

Айде и ти да ги спреш цигарите, просто не знаеш колко е хубаво  :D
Да откажем гадните цигари!
« Отговор #64 -: Октомври 06, 2005, 21:41:45 pm »
Зайка, ми как да не знам, като аз пуша от 1 месец :D
След 20/10/05 мисля да ги спирам пак
*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
Да откажем гадните цигари!
« Отговор #65 -: Октомври 06, 2005, 21:41:48 pm »
аз никога не съм пушила обаче милия като се запознахме много пушеше. няма да кажа колко много щото няма да ми повярвате. така или иначе бях се заинатила с пушачи да не се занимавам щото баща ми и такъв и са ми до гуша дошли тези...(моля никои да не приема последното лично). та казах му аз на миличкия (който по онова време не беше миличък) че не ща нищо общо да имам с пушач като си мислих че това ще го откаже...ама не. след по-малко от седмица ми заяви че вече не пуши и така вече почти 10 години. в момента мрази цигарите и му пречат повече отколкото на мене. после ми разказа как го е направил. според него първата цигара за деня е много гадна. и като я запалил дърпайки си засилил това чувство (че е много гадно). след първото (максимум второто) дръпване изхвърлил цигарата и продължил да си мисли колко му е било гадно. така когато му се допушило след време отново си запалил цигара но тя пак била първата за деня (понеже от предишната си дръпнал само 1-2 пъти, а не я изпушил цялата). повторил същото като преди това и пак я изхвърлил след 1-2 дръпвания. после всяка следваща цигара ставала първа и той всеки път само си мислил колко му е гадна първата цигара. на следващия ден пак така. на втория ден обаче по-рядко му се припушвало от първия и т.н. успял да ги откаже за по-малко от седмица мразейки неистово вкуса в устата си след всяко дръпване. дано този метод помогне на още някои така както помогна на мъж ми.
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
Да откажем гадните цигари!
« Отговор #66 -: Октомври 07, 2005, 06:35:18 am »
Уф, Лили, това със самовнушението не го мога...
При мен трябва да стане изведнъж, иначе не мога. Да се залъгвам с намаляване и т.н. - не става. Затова ги спрях изведнъж. И най-хубавото е, че и мъжа ми ги спря с мен.
*
Да откажем гадните цигари!
« Отговор #67 -: Октомври 07, 2005, 07:00:55 am »
И аз така зайо, казах "тази е последната" и тва е. Не, че не съм го казвала много пъти де. Абе трябва силна мотивация. Има ли я човек, няма начин да не успее да ги спре.
Д-р Александров каза, че  нямаме идея какво правим от яйчниците си с това пушене, просто ги съсипваме.
*
Да откажем гадните цигари!
« Отговор #68 -: Октомври 07, 2005, 09:35:48 am »
ауууу, ама то много гот да не пушиш. и като гледам маи модерно станало. Аz 4ак сега се вклю4вам, 4е ме беше страх да не се иzложа. Сега още ме е страх, 4е ще проявя беzволие, ама стискам.
5-ти ден!
*
Да откажем гадните цигари!
« Отговор #69 -: Октомври 07, 2005, 10:10:02 am »
Цитат на: Kaffee
ауууу, ама то много гот да не пушиш. и като гледам маи модерно станало. Аz 4ак сега се вклю4вам, 4е ме беше страх да не се иzложа. Сега още ме е страх, 4е ще проявя беzволие, ама стискам.
5-ти ден!

Никога не съм пушил и не знам колко е трудно да се откажат, ама знам че хората със силна воля печелят уважението на другите - а и на мен.

Успех на всички които се опитват да се преборят с навика.

Все пак по-добре е да опитваш и да не успяваш отколкото нищо да не правиш.
Да откажем гадните цигари!
« Отговор #70 -: Октомври 07, 2005, 13:53:11 pm »
Цитат на: cygnus
Д-р Александров каза, че  нямаме идея какво правим от яйчниците си с това пушене, просто ги съсипваме.

Вярно е - пушачките навлизат в менопаузата средно (забележете - средно!) с 3-5 години по-рано. И на мен това не ми харесва...
Да откажем гадните цигари!
« Отговор #71 -: Октомври 07, 2005, 13:53:30 pm »
Цитат на: Kaffee

5-ти ден!

Браво!!!
 :D
*
Да откажем гадните цигари!
« Отговор #72 -: Октомври 07, 2005, 20:05:36 pm »
Цитат на: little_rabbit
Уф, Лили, това със самовнушението не го мога...
При мен трябва да стане изведнъж, иначе не мога. Да се залъгвам с намаляване и т.н. - не става. Затова ги спрях изведнъж. И най-хубавото е, че и мъжа ми ги спря с мен.


И ние така ги спряхме. Засега устискваме защото аз знам, че ако аз пропуша пак ще почне и той и обратно. Ако той пуши около мен и аз ще пропуша отново.


Да откажем гадните цигари!
« Отговор #73 -: Октомври 07, 2005, 20:41:31 pm »
Цитат на: gabi32

И ние така ги спряхме. Засега устискваме защото аз знам, че ако аз пропуша пак ще почне и той и обратно. Ако той пуши около мен и аз ще пропуша отново.

Да, така е най-добре. Аз имам две спирания преди, но пропушвах точно защото мъжа ми пушеше наоколо. Е, вторият път той се съобразяваше и димеше само на балкона, но въпреки това...
Сега сме щастливи и непушещи  :D
Надявам се да останем такива завинаги  :D
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Да откажем гадните цигари!
« Отговор #74 -: Октомври 08, 2005, 19:45:32 pm »
ебаси, заек, колко си гаден... сигнус, и ти!
изманипулирахте ме с вашите писания, гааадове.


охххххх, оооохххххххх  :x

 (ден 1)
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Да откажем гадните цигари!
« Отговор #75 -: Октомври 08, 2005, 22:22:12 pm »
Джамо, браво!!!
 :D групата нараства  :D
*
Да откажем гадните цигари!
« Отговор #76 -: Октомври 09, 2005, 14:09:50 pm »
Цитат на: jam
ебаси, заек, колко си гаден... сигнус, и ти!
изманипулирахте ме с вашите писания, гааадове.


охххххх, оооохххххххх  :x

 (ден 1)

 уууу, най-после!  :youwoman:
Да откажем гадните цигари!
« Отговор #77 -: Октомври 16, 2005, 09:41:03 am »
Повдигам темата, защото според мен е важна.
Браво на всички!
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Да откажем гадните цигари!
« Отговор #78 -: Октомври 16, 2005, 10:04:06 am »
Браво, ДЖАМ!
*
Да откажем гадните цигари!
« Отговор #79 -: Октомври 23, 2005, 11:13:50 am »
и аз се нареждам на опашката. Утре и другиден стават три дни.
 :D

Днес започвам