0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

ще правя второ икси
« -: Април 07, 2006, 11:41:24 am »
през месец ноември правих икси в клиниката на Щерев, както е ясно - неуспешно. Чувствам се раздвоена - ами ако и второто не успее? Едва ли ще можем да си позволим трето. Някой да е забременял от икси? Момичетата в клиниката, които забременяха, бяха все чрез ин-витро.
*

    Starlet

  • *****
  • 1937
  • Добротата ще спаси света!!!
Re: ще правя второ икси
« Отговор #1 -: Април 07, 2006, 11:44:37 am »
Цитат на: maia_kar
през месец ноември правих икси в клиниката на Щерев, както е ясно - неуспешно. Чувствам се раздвоена - ами ако и второто не успее? Едва ли ще можем да си позволим трето. Някой да е забременял от икси? Момичетата в клиниката, които забременяха, бяха все чрез ин-витро.


Незнам какво да ти кажа освен, че каквото и да решиш ти желая успех. А и мисля че това е впрос който сама трябва да решиш дали да продължиш или не в дадена клиника. Успех!!!  :balk_21:
БЪДЕТЕ ОПТИМИСТИ, А НЕ ПЕСИМИСТИ!!!
ще правя второ икси
« Отговор #2 -: Април 07, 2006, 11:46:36 am »
Ааа така се е случило според мен. Даже при икси би трябвало шансовете да са по-големи? Доколкото знам, клиниката във Варна правят само икси, пък имат доста висока успеваемост.
Така че не се отчайвай и да, има момичета, забременели от икси (те ще си кажат кои са :D )

Успех! :D
Благодаря ти, Бени!







ще правя второ икси
« Отговор #3 -: Април 07, 2006, 12:02:14 pm »
Напълно съм съгласна с FreshBreeze  :wink:
"Всичко е възможно! Невъзможното просто отнема повече време"
*
ще правя второ икси
« Отговор #4 -: Април 07, 2006, 12:04:15 pm »
Казват, че % успеваемост е почти един и същ при ИКСИ и  класическо инвитро. Горе главата!
Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
ще правя второ икси
« Отговор #5 -: Април 07, 2006, 13:55:12 pm »
И аз си мислех, че трябва да е един и същ горе-долу процентът на успеваемост на икси и инвитро. Стискам палци вторият опит да е успешен  :crossfingers:


*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
ще правя второ икси
« Отговор #6 -: Април 08, 2006, 09:48:38 am »
Всичко е късмет. Има момичета успели с ИКСИ - Сигнус.
Мисли позитивно. Ще успееш.
ще правя второ икси
« Отговор #7 -: Април 10, 2006, 08:50:33 am »
Не мисли негативно. С всеки следващ опит шансовете нарастват. Пожелавам ти този път да влезнеш в статистиката за успешно ИКСИ от 2-ри път!  :kiss: Познавам едно момиче с успешно ИКСИ от 1-ви път, докато всички останали момичета (с които се засякох по време на моя трансфер) се оказахме с неуспешно ин витро. Всичко е индивидуално - просто трябва да вярваш, че най-хубавото ще се случи и на теб.  :)
*
ще правя второ икси
« Отговор #8 -: Април 10, 2006, 16:38:04 pm »
За съжаление и моето първо ИНСЕ е неуспешно:( Много мисля кога да се пробваме пак в предвид на емоционалното натоварване...Аз лично го приех доста тежко, но се справям някак си...Горе главата! Ще успеем!
ще правя второ икси
« Отговор #9 -: Април 10, 2006, 17:35:45 pm »
Здравейте, момичета!Отдавна влизам и чета във форума, но не съм писала до сега. От суеверие си бях обещала, че ще го направя малко по-късно. Но сега специално за Мария и всички останали, които се притесняват и изпитват съмнения пред поредния си опит, реших да ви кажа накратко моята история. Бременна съм в 9 г.с. след втори опит ИКСИ. Разбира се още съм много притеснена и несигурна, но искам да ви кажа, че това изобщо не е невъзможно, напротив! Първият ми опит беше също месец ноември - за съжаление завърши с мисед в 6 г.с. Тогава реших, че възможно най-скоро започвам следващ опит и така месец февруари направих второто си ИКСИ - засега както ви казах успешно, надявам се и до края да е така. Така че горе главите и вярвайте в своя успех. Знам, че на моменти това е много трудно и те обзема отчаянието (сама съм го изпитала), но в крайна сметка когато силно искаш нещо и правиш всичко по силите си да го постигнеш - то се получава. Написах това писмо , защото докато правих и двата си опита ИКСИ   имах нужда да чета  историите на момичета които са успели, за да имам сили да се боря. Надявам се да съм вдъхнала кураж и оптимизъм поне на няколко от вас! :D
*
ще правя второ икси
« Отговор #10 -: Април 10, 2006, 17:39:03 pm »
Ванеса,честито.Лека и безпроблемна бременност ти желая.Благодаря за прекрасната история.И на мен ми помага като чета за щастливи процедури.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
ще правя второ икси
« Отговор #11 -: Април 10, 2006, 18:41:50 pm »
Благодаря на всички, благодаря и на Ванеса, много ми помогна.Къде си прави працедурите?
ще правя второ икси
« Отговор #12 -: Април 10, 2006, 18:45:13 pm »
А, и забравих, честито и от мен! :)  Много, много късмет ти желая, същото желая и на всички момичета. Убедена съм, че вярата и оптимизма са много важни и се опитвам да си вдъхвам оптимизъм - просто съм си песимист по природа!!!
ще правя второ икси
« Отговор #13 -: Април 10, 2006, 19:39:34 pm »
И двата опита ги правих при д-р Стаменов в клиника "Надежда". Изключително съм доволна и благодарна на доктора и целия му екип за човешкото им отношение и приятната обстановка, която създават  по време на процедурите.
Момичета, благодаря ви за пожеланията!
В най-скоро време ви пожелавам да се сбъднат мечтите ви!
*

    kiara

  • *****
  • 1449
  • Това, което не ни убива, ни прави по-силни!!!
ще правя второ икси
« Отговор #14 -: Април 11, 2006, 17:11:11 pm »
Честито, Ванеса!!! Много се радвам когато има успех, дават ни сили да се борим!!!


*
ще правя второ икси
« Отговор #15 -: Април 11, 2006, 17:12:19 pm »
Честито,Ванеса.Лека и безпроблемна бременност и здрав малък човек накрая.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
ще правя второ икси
« Отговор #16 -: Април 12, 2006, 11:06:44 am »
Честито Ванеса!  С пожелания за безпроблемна брменност и здраво бебче! :babyflips: Благодаря, че сподели твоята история.  Всички имаме нужда да чуваме такива положителни истории, които да ни дават надежда в това голямо изпитание.
*
ще правя второ икси
« Отговор #17 -: Април 12, 2006, 11:10:17 am »
Честито Ванеса ! Благодарим ти, че сподели историята си с нас. Лека бременност, много положителни мисли и много щастие оттук нататък!  :D
*
ще правя второ икси
« Отговор #18 -: Април 12, 2006, 11:15:18 am »
Браво Ванеса, честито :D
ще правя второ икси
« Отговор #19 -: Април 12, 2006, 11:17:13 am »
Честито, Ванеса.
Лека бременност и лесно раждане.
*
ще правя второ икси
« Отговор #20 -: Април 12, 2006, 11:50:50 am »
maia_kar, както вече са ти написали и другите момичета - има много успели от ИКСИ. Някои успяват още от първия опит, други от втория или третия.
Ако искаш консултирай се и с клиниката във Варна. Те са специализирани и правят предимно ИКСИ, и момичетата съобщават за доста хубав процент успеваемост там. Доколкото знам само там правят едно изследване "сондаж", което е важно за да се определи оптималното място в матката където да се върнат ембриончетата.
Сигнус имаше 2 неуспешни икси опита в една клиника, и успешен 3ти опит още първия път във Варна.
Избора на клиника и лекар е личен и е много трудно да се дават съвети къде е най-добре да се направи опита.
Много, много късмет ти желая и следващия опит да е печелившия. yahoo_17  :pacifier:


Ванеса, честито за хубавия резултат. Лека бременност и здраво и хубаво бебче/бебчета.

Сподели моля те твоята история в темата "Статистика на успеха" в подфорум "Дългоочаквана бременност". Много момичета имат притеснения дали ще успеят с инвитро или икси, и такива хубави истории като твоята действат много окуражително.
"Всичко идва навреме за този който умее да чака"