0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Нова лятна темичка 20.07 - 26.07
« Отговор #60 -: Юли 21, 2009, 11:26:35 am »
Добро утро момичета :)
приемам кафенцето с удоволствие и почвам да си го пия :) аз тази нощ сънувах, че се карам с една от шефките ми по телефона и после напускам  :D
Снощи на милото му извадиха зъб (6-ти долен дясно), който се сцепи буквално на мозайка в петък. И понеже зъболекарката ми е приятелка, сложих едни ръкавици и помагах. Та мисля да се преквалифицирам като мед.сестра :)

Матилда  :welcome_1:  бързо да се местиш в съседната тема :)
[/url][/url]
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Нова лятна темичка 20.07 - 26.07
« Отговор #61 -: Юли 21, 2009, 11:39:18 am »
Гардже, ти пък сега...на бухалче....важното е да си в играта.... :lol: :lol: :lol: На един познат малкия на всички птички вика гарга, така че няма значение ...... :lol: :lol: :lol:
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Re: Нова лятна темичка 20.07 - 26.07
« Отговор #62 -: Юли 21, 2009, 12:18:04 pm »
Добро утро!Гледам има и чайче,и закуска и кафенце,за което благодаря на прекрасните домакини.
 :welcome_1: на Матилда!По-скоро да е при бременните!
Ечи честити ти проходими

Момичета желая ви приятен ден изпълнен с усмивки и настроение!
  <br />
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Нова лятна темичка 20.07 - 26.07
« Отговор #63 -: Юли 21, 2009, 12:30:45 pm »
Олаа,мацкии :D
Кой спал спал,аз пак едни луди работи по цяла нощ сънувах...ама хич не беше хубу 8O
пак едни кървища,убийства....охх не е за разказване...и какви спомени ми навя,не е истина,цял ден има да се присещам....почвам сериозно да се замислям за хлопащата дъска :? Ако знайте някой с чук???
Ей,на Ечи почна и да се бъзика,ама то така е и редно де :lol:
Гаргуно,аз тебе ако сънувам ще ти го пратя по пощата,споко....а всъщност ти може да дофъркаш лично да ти го разкажа :wink:
Добре,че Слънчо е изгрял високо и ще ми се грижи за настроението :D

Дескааа :D цун



Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*
Re: Нова лятна темичка 20.07 - 26.07
« Отговор #64 -: Юли 21, 2009, 13:13:03 pm »
ЗДРАСТИ БАНДААА :D

Добро утро на всички! Топъл, усмихнат и пълен с изненади и хубави преживявания ден!

*
Re: Нова лятна темичка 20.07 - 26.07
« Отговор #65 -: Юли 21, 2009, 13:33:11 pm »
Добро утро, сладури! Хм, вече обед наближава ;)
Някой няма ли да сложи нещо за обяд днес - ако може така по-леко и диетично!. И без печено пиле обаче, че да не се стресне Гарджето нещо ;))

Добре дошла Матилда и както вече ти казахме, скоро беж по другите теми, тук само за поръсване с вирусчета и доклади да идваш ;)  :pink_dust_1: :crossfingers: :bfp:

Всичките до една гушшшшш :)
« Последна редакция: Юли 21, 2009, 13:36:06 pm от rashi »


*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Нова лятна темичка 20.07 - 26.07
« Отговор #66 -: Юли 21, 2009, 14:02:12 pm »
Няма да ме колите-е-е-е , ще прелетя някъде другаде ... само ми скубите перата, не могат да израстат миличките ми те ..  :(
 :lol:  :lol:  :lol:
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Re: Нова лятна темичка 20.07 - 26.07
« Отговор #67 -: Юли 21, 2009, 14:26:00 pm »
Ех, Джинка как ме изкуши с твоето кафенце! Ще си пийна и от него  :D
Гардже, как си? Хайде ще те чакаме на срещата довечера, нали ще дойдеш?  :D


*
Re: Нова лятна темичка 20.07 - 26.07
« Отговор #68 -: Юли 21, 2009, 14:59:10 pm »
хайде момичета то ракиено време станало. от мен ще е салатата :) Раши, достатъчно диетично ли ти е ?
ей на пак морска среща, а какво стана със софийската? уж гледам да следя ама може и да съм пропуснала.
Re: Нова лятна темичка 20.07 - 26.07
« Отговор #69 -: Юли 21, 2009, 15:23:23 pm »
Привет и от мен момичета  :D Аз тази седмица само ви наблюдавам без да пиша<че ми е едно смотано  :? Минавам само да ви поздравя и да ви пожелая усмихнат ден.
Ще има ли среща, и кой ще ходи?Май сте се отказали


Не търси сила и увереност извън себе си, защото те идват отвътре."
*
Re: Нова лятна темичка 20.07 - 26.07
« Отговор #70 -: Юли 21, 2009, 15:27:18 pm »
Привет и от мен!
Чак сега успях да ви навестя! Мерси за салатката - супер е!
Утре ще ви пиша какво съм отгледала!
Приятен ден!
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Нова лятна темичка 20.07 - 26.07
« Отговор #71 -: Юли 21, 2009, 15:52:24 pm »
Цитат
Ще има ли среща, и кой ще ходи?Май сте се отказали
Елинка,не сме се отказали днес е срещата,Радостинка ти беше пратила на лични съобщение.Ще сме на пицария Тримата мускетари в 18ч.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Нова лятна темичка 20.07 - 26.07
« Отговор #72 -: Юли 21, 2009, 16:16:00 pm »
Цитат
Ще има ли среща, и кой ще ходи?Май сте се отказали
Елинка,не сме се отказали днес е срещата,Радостинка ти беше пратила на лични съобщение.Ще сме на пицария Тримата мускетари в 18ч.
Как ще се откажем  :wink:, там сме :D

Аз си вземам едно кафе от тези на Джинка, че така ми се доспа. Днес никаква ми я няма концентрацията :lol: :lol: :lol:, гледам в една точка цял ден като хипнотизирана :lol: :lol: :lol:, дано кафето ми помогне малко :wink:.
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Re: Нова лятна темичка 20.07 - 26.07
« Отговор #73 -: Юли 21, 2009, 16:29:36 pm »
Здравейте момичета, много съм се отчаяла защтото този месец май ще се окаже, че няма да имам О. :( :( :(  Така силно се надявах да се получат нещата без да се налага да се ходи по доктори, но май няма да се размина с тях. Направо незнам какво да правя. Може ли някой от "софийската банда" да ми препоръча свесен лекар при който да отида ако нямам О този месец, за да видя какъв е проблема. :(

Матилда добре дошла при нас, пожелавам ти да не се задържаш много, много тук а да офейкаш колкото се може по-бързо към бременните темички.

Re: Нова лятна темичка 20.07 - 26.07
« Отговор #74 -: Юли 21, 2009, 16:42:49 pm »
хайде момичета то ракиено време станало. от мен ще е салатата :) Раши, достатъчно диетично ли ти е ?
ей на пак морска среща, а какво стана със софийската? уж гледам да следя ама може и да съм пропуснала.
Echy, ще има срещичка, но през август. 16 август, неделя. Аз викам на същото място, по същото време, но ако искате да разнообразим казвайте, има време да се търси :)
[/url][/url]
*
Re: Нова лятна темичка 20.07 - 26.07
« Отговор #75 -: Юли 21, 2009, 16:44:34 pm »
хайде момичета то ракиено време станало. от мен ще е салатата :) Раши, достатъчно диетично ли ти е ?
ей на пак морска среща, а какво стана със софийската? уж гледам да следя ама може и да съм пропуснала.

Ечка, идеално е, мерси :) За софийската среща, през август ще дае. Но, ще чакаме да минат отпуските на всички. Аз лично мога след 22ри. Ама май Анмарчето го нямаше тогава, та след туй :)


Наделинка, горе главата.  :bighug: Ти на какъв лекар искаш да отидеш - обикновен гинеколог ли?



*
Re: Нова лятна темичка 20.07 - 26.07
« Отговор #76 -: Юли 21, 2009, 16:45:32 pm »
Опааа, Жасмин написа нещо друго - 16 неделя и не казвате аааахааа ...


Re: Нова лятна темичка 20.07 - 26.07
« Отговор #77 -: Юли 21, 2009, 16:50:55 pm »
Ами мсилих, мислих и или трябва на 30ти август, което си идва направо септемврийска или в средата. А нали Мохито-бейби-парти ще да е, затова реши 16ти.
Ако ще е по-удобно за всички 23 - аз съм ОК, но засега само аз, ти и анмар се отчетохме с отпуски и предложения за дати.
Затова - давайте още предложения :)
[/url][/url]
Re: Нова лятна темичка 20.07 - 26.07
« Отговор #78 -: Юли 21, 2009, 16:52:05 pm »
Здравейте мацки  :)
Матилда  :welcome: Тук е страхотно, но ти пожелавам скоро да се преместиш в темичката на бременните момичета  :D
Nadelin не се знае дали има някакъв проблем, затова не се отчайвай ! А и е нормално 1 цикъл през годината да е без овулация  :wink:
Мацки аз съм на линия довечера- само да кажа, че ми пада батерията на телефона и не си нося цайсата, така че се оглеждайте за мен моля ви  :D С бяла пола, малинена блузка и гледаща като гърмян заек  8)
fib4e какви са тия сънища мило какво е това нещо- ти цели филми сънуваш вечер  :wink: Може да ти дойде идея за сценарий на филм какво пък  :hug2:
Гаргуно ако не се появиш довечера ще си поръчам панирано пилешко да знаеш  :lol:
*
Re: Нова лятна темичка 20.07 - 26.07
« Отговор #79 -: Юли 21, 2009, 16:54:30 pm »
та последно 16 или 22 или и двете :) и къде е мястото че аз нали съм новобранка  :oops:

едвам си държа главата на раменете, така ми се спи и се опитвам с работа да се събудя, ама май не много успешно. не че не съм свършила работа за половината китайски народ, ама колко качествено е ще се разбере  :?