0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    rally_g

  • ****
  • 959
  • Искам да бъда добра!
invitro
« Отговор #20 -: Март 28, 2006, 16:51:35 pm »
Цитат на: Tonita
Приятелката на моя приятелка  :) е правила инвитро в клиника в Швейцария. След няколко неуспешни инвитра в България, случайно била в Швейцария - разбрала за тази клиника и като на майтап решила - ще се пробвам за последно. И... сега има близнаци :lol:
Тя е разказала, че там се плаща за инвитро само първият път. Давали гаранция за успех. Ако е неуспешно - ти правят следващо без да плащаш нищо и така колкото пъти искаш, докато се получи. Т.е. плащаш веднъж - и след това се действа до успех - всички следващи инвитра не се заплащат.
Сега съм поръчала на моята приятелка, да ми намери координатите на тази клиника.
 :D


А колко струва знаеш ли?Звучи ми доста невероятно
ЗА КООРДИНАТИТЕ НА ИЗПИТАНИ СПЕЦИАЛИСТИ ПО РЕПРОДУКЦИЯ ВИЖТЕ http://www.zachatie.org/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=6
invitro
« Отговор #21 -: Март 28, 2006, 16:55:06 pm »
Цитат на: rally_g
А колко струва знаеш ли?Звучи ми доста невероятно

Не знам. И на мен така ми звучи, затова поръчах да ми  намери координатите на клиниката, а също и да пита за цената колко й е излязла.
invitro
« Отговор #22 -: Март 28, 2006, 16:57:03 pm »
Това ми звучи нещо като "Програма Споделен риск" - мисля, че и в някоя от нашите клиники имаше нещо подобно - примерно плащаш авансово 1.8 (примерно!) процедури (180% от цената) и правиш докато стане.
Благодаря ти, Бени!







invitro
« Отговор #23 -: Март 28, 2006, 17:00:26 pm »
Цитат на: FreshBreeze
Това ми звучи нещо като "Програма Споделен риск" - мисля, че и в някоя от нашите клиники имаше нещо подобно - примерно плащаш авансово 1.8 (примерно!) процедури (180% от цената) и правиш докато стане.

Споделения риск не беше ли нещо като на изплащане?
invitro
« Отговор #24 -: Март 28, 2006, 17:02:28 pm »
Цитат на: Tonita
Споделения риск не беше ли нещо като на изплащане?


Хмм, може значи да не си спомням правилно кое как се казваше - но имаше нещо такова - точно споделят финансовият риск пациента и клиниката.
Благодаря ти, Бени!







invitro
« Отговор #25 -: Март 28, 2006, 17:14:35 pm »
Цитат на: FreshBreeze
Цитат на: Tonita
Споделения риск не беше ли нещо като на изплащане?


Хмм, може значи да не си спомням правилно кое как се казваше - но имаше нещо такова - точно споделят финансовият риск пациента и клиниката.

Да, имаше такова нещо, но то е по-различно. Първо плащаш и
"....След извършване на 4 безрезултатни IVF/ICSI цикъла се възстановява 70% от сумата....."
Което май не е същото
Ето го
invitro
« Отговор #26 -: Март 29, 2006, 17:04:37 pm »
Така ли, ами значи не си спомням съвсем точно, но логиката е подобна :D
Благодаря ти, Бени!







*
invitro
« Отговор #27 -: Април 01, 2006, 12:46:40 pm »
в т. киркова с меногон всичко излиза около 2300-2500ЛВ.
*

    Anonymous

invitro
« Отговор #28 -: Април 06, 2006, 23:12:58 pm »
момичета