0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Желая да стана донор на яйцеклетки
« -: Февруари 08, 2010, 16:28:50 pm »
Здравейте момичета, не знам дали това е мястото да отправя своето запитване, но все пак реших да опитам!
Аз съм на 24г. 12/11/2009 родих прекрасен син. Цялата бременност, раждане и всичко съпътстващо мина като по учебник. В момента съм по майчинство, но средствата не стигат доникъде.
 Доста мислих и реших да дам предложение, тук в Зачатие, на някоя /или дори на две/ от вас за донорство на яйцеклетки срещу скромно заплащане. Ако някой има интерес нека се свърже с мен на лични.
Ако това ви звучи непристойно, моля да ме извините! В момента следвам и сме отрупани с разходи. Малко помощ няма да ми е излишна, а и ще се радвам, ако мога да помогна на някоя от вас!
Поздрави!
Дидис
Re: Желая да стана донор на яйцеклетки
« Отговор #1 -: Февруари 08, 2010, 16:38:19 pm »
Дидис, предполагам си наясно, че процедурата не е много щадяща и крие известни рискове.
Дано да успееш да помогнеш на някое момиче! Успех!

*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
Re: Желая да стана донор на яйцеклетки
« Отговор #2 -: Февруари 08, 2010, 17:08:31 pm »
Аз също имам една позната  и едва ли не си мислех ,че пише тя.
Само ,че тя има момиченце на 1г. 7м.
Също иска да стане  донор срещу заплащане.
Дано успеете да помогнете нанякой да сбъдне мечтата си.
Детската усмивка и присъствие нямат цена!


Д-р Стаменов,обичаме ви!
*
Re: Желая да стана донор на яйцеклетки
« Отговор #3 -: Февруари 08, 2010, 17:09:28 pm »
didis виж тази тема http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=20638.0тук повече момичета могат да прочетат написаното от теб.Поздравления за смелото решение!Надявам се да успееш да помогнеш на някоя жена да сбъдне мечтата си!
« Последна редакция: Февруари 08, 2010, 17:11:20 pm от tanj74 »
Re: Желая да стана донор на яйцеклетки
« Отговор #4 -: Февруари 08, 2010, 17:42:31 pm »
Vali :) Поне не съм единствената, която иска!

didis виж тази тема http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=20638.0тук повече момичета могат да прочетат написаното от теб.Поздравления за смелото решение!Надявам се да успееш да помогнеш на някоя жена да сбъдне мечтата си!

Благодаря за куража, дано успея да помогна!
Дидис
Re: Желая да стана донор на яйцеклетки
« Отговор #5 -: Май 23, 2010, 13:09:14 pm »
Здравейте всички,

Имам възможност и желание да помогна и аз. Нека още една жена чуе своето"МАМО". Аз имах тази възможност вече два пъти.Нека и други бъдат щастливи. Който има нужда може да се свърже с мен на p.help@mail.bg или тук
Re: Желая да стана донор на яйцеклетки
« Отговор #6 -: Август 21, 2012, 19:26:17 pm »
Здравейте момичета,

Виждам, че отдавна никой тук в този форум не е писал...

Преди седмица приключи неуспешно последния ми опит инвитро и докторът предложи при следващия да използваме донорски яйцеклетки. Все още не съм попълнила никакви формуляри в клиниката и официално не съм включена в т.нар. донорска програма.

От седмица пиша в подобен род форуми с надеждата да разбера малко повече информация. Знам, че ще я получа и при срещата ми с доктора след около 2 седмици, но също така знам, че вероятно ще отнеме време намирането на подходящ донор освен, ако аз лично не положа усилие да намеря такъв, който да представя в клиниката.

Обръщам се с молба за помощ! Ако тук има някоя мама, която да желае да ми помогне, моля да ми пише! Има само една малка подробност. Тъй като и двамата с мъжа ми сме синеоки и на практика няма как да ни се роди дете с тъмни очи, много бих желала тази мама да е светлоока. Това би ми спестило много неудобни въпроси и нелогични обяснения за в бъдеще.

Re: Желая да стана донор на яйцеклетки
« Отговор #7 -: Декември 05, 2013, 08:59:56 am »
аз искам да стана донор на яйцеклетки на 38г съм и съм от български произход имам 1 дете  beee_75@abv.bg
*
Re: Желая да стана донор на яйцеклетки
« Отговор #8 -: Декември 05, 2013, 09:03:50 am »
аз искам да стана донор на яйцеклетки на 38г съм и съм от български произход имам 1 дете  beee_75@abv.bg
Не отговаряш на условиета за възраст, а то е да си на не повече от 34 години.

Re: Желая да стана донор на яйцеклетки
« Отговор #9 -: Декември 07, 2013, 08:01:54 am »
Е нали уж донорите трябва да са анонимни, как така ще платим на някой за яйцеклетка, а тя няма да може да ни бъде донор 8O
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Желая да стана донор на яйцеклетки
« Отговор #10 -: Декември 07, 2013, 09:50:47 am »
Е нали уж донорите трябва да са анонимни, как така ще платим на някой за яйцеклетка

много просто - няма да плащаш на някой за яйцеклетка!
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!