0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

фибрилни гърчове
« -: Юни 26, 2009, 18:54:28 pm »
Здравейте,
Имам момченце на 2г. и 3м.,което боледува често от вирусни инфекции и вдига бързо много високи температури - над 39С.От високите Т прави фебрилни гърчове - досега е правил 4 гърча,които траят по няколко секунди.Изживяването е кошмарно за мен като майка.Приемат ни в болница при всеки един от гърчовете и лекуват вирусните инфекции,правена му е и лумбална пункция. От гр.Плевен сме, и искам да отидем  в София,за да му направят ЕЕГ и подробни изследвания.
Ще съм ви благодарна, ако ми препоръчате при кой детски невролог да отидем.
Много е важно за мен и детето.

Благодаря предварително :)
« Последна редакция: Юни 30, 2009, 03:25:22 am от Birdie »
Re: фибрилни гърчове
« Отговор #1 -: Юни 26, 2009, 19:35:48 pm »
д-р Кузманова тел. 0888374963
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: фибрилни гърчове
« Отговор #2 -: Юни 26, 2009, 19:41:53 pm »
пиши лично съобщение на потребителката marmotche. тя може също да ти даде координати на добри детски невролози в София.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: фибрилни гърчове
« Отговор #3 -: Юни 26, 2009, 19:42:54 pm »
Мила, отидете при професор Чавдаров - 02/ 968 60 90. Той е най-добрия в България!
УСПЕХ  :crossfingers:


*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: фибрилни гърчове
« Отговор #4 -: Юни 27, 2009, 00:11:44 am »
За Кузманова не знам какъв специалист е.
Чавдаров поставям под голямо съмнение.
Моята огромна препоръка - Доц. Алексиев - Медицинска академия ,клиника по Неврология. В пъвия момент ще ти се стори, че е "дръпнат", не говори много, но това, което казва е точно и на място. ЕЕГ-то в този кабинет се прави както трябва, имат опит дори и с по-малки деца, които се пропускат с предимство. Лично аз, вярвам на разчитане на ЕЕГ само и единствено на доц. Алексиев, а в случай на нужда и на предписаната от него терапия в съответни дози.
Телефон 02/9230465 - това е телефона в кабинета в клиниката. Откъм 8.30 до 13.30 часа можеш да запишеш час. Някъде към 9.30 - 10.00ч. можеш да поискаш да се свържеш с доктора.
Re: фибрилни гърчове
« Отговор #5 -: Юни 29, 2009, 14:28:48 pm »
Дани, виж си ЛС. Бих препоръчала д-р Литвиненко от УСБАЛ Педиатрия и д-р Христова от Токуда.

@rashi: Чавдаров от ДЦП болницата не е професор, баща му е, доколкото знам. Ние сме пациенти на тази болница, но мисля, че детенцето на Дани не е точно в тяхната област на експертно познание.
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07