0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте момичета, реших да пусна тази темичка с молбата ако някоя от вас вече има този фритюрник да ми каже как стават картофките в него. В смисъл дали не стават сухи или са хубавки и сочни. Много ми се иска да си го взема, но не смея без да имам някаква информация относно качеството му на работа. А и е скъпичък, та идеята ми е да не си хвърля парите на вятъра. Предварително Ви благодаря! :D
[/url]
Здравей petia_l44, купих си го веднага щом се появи - опитваме се да ядем здравословно, а нали пържените кантофки са едни от най-здравословните храни! Стават страхотни, аз слагам в мазнината и малко подправки. Други положителни точки в полза на уреда: много е чистичък и лесен за поддръжка и работа, правила съм и гъбки - също стават отлично. Обаче: резултатът е готов след около половин час, а количеството е достатъчно за вечеря на двама (не много гладни!) души или за гарнитура на 4ма. Т.е. не можеш да произведеш индустриални кол-ва както с обикновен фритюрник и да ги сервираш на ентусиазирани гости. Ние вкъщи сме двама и ни върши добра работа, когато сме сами. Наистина е вкусно!
Много ти благодаря за инфото! Ще си го купувам значи-и дизайна му много ми харесва междувпрочем :D
[/url]
А дали този фритюрник може да се ползва за замразени храни? Аз правя такива чат-пат...И става ли за риба?
*
Записвам се да следя темата, защото и аз съм му хвърлила око. Притеснява ме, че е доста обемист. А как стават другите храни в него - все пак не би трябваро да е само за картофки.
Съжденията  лош - добър, прав - грешен, умен - тъп, добро - зло не отразяват истината, не са истинни, защото това са частични гледни точки.Това е погледът на егото - то осъжда според това както на него му се иска да бъде и както му е изгодно в момента. Затова може би си забелязал, приятелю мой, че понякога една и съща ситуация я осъждаш като добра а в друг момент като лоша. Онзи който съди е егото.Твоята същност не познава такова нещо като съденето, защото нейният поглед е цялостен. Iamtheway
Чувала съм,че само бланширани картофи се получават добре
*
Re: Новият фритюрник на Тефал с една лъжица мазнина!
« Отговор #6 -: Август 28, 2009, 10:59:47 am »
ааааа ,дали картофките стават наистина пържени /хрупкави //или по-скоро приличат на задушени...
  Моя мъж иска да вземем,но само да е опитал преди това...дали някъдему правят промоция
Re: Новият фритюрник на Тефал с една лъжица мазнина!
« Отговор #7 -: Октомври 01, 2009, 20:33:13 pm »
Съседите ни си купиха такъв уред и вече няколко пъти правихме заедно различни неща. Домашни картофки - нарязахме ги на тъничко! Е няма такава вкусотия-домашен чипс! И то здравословно! А колко биричка изпихаааа :D
Пекохме и дробчета, но после почистването беше трудничко и съседката постави забрана, вкусни станаха и те.
Пекохме и пилешки гърди на хапчици - вкусно! Намислили сме и ние да си купим.
Има във морето на детските игри бисерче, което ни прави по–добри!