0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #260 -: Март 22, 2010, 18:27:05 pm »
Разгледах подробно сайта www.preseed.bg, но защо не откривам никъде кой го  произвежда? Някой ще ми подскаже ли?
Няма невъзможни неща!
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #261 -: Март 22, 2010, 19:03:55 pm »
Разгледах подробно сайта www.preseed.bg, но защо не откривам никъде кой го  произвежда? Някой ще ми подскаже ли?

http://www.preseed.com/
Мисля че е американски продукт..и все пак не съм 100% сигурна :)
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #262 -: Март 23, 2010, 15:22:36 pm »
100% американски продукт е.Отначало ми го изпратиха оттам!


Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!

Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #263 -: Април 08, 2010, 02:39:52 am »
здравейте аз също се интересувам от действието на pre-seed особено когато имам поликистозни яйчници. ако някой знае да ми пише... още повече сега съм след спонтанен аборт, незнам дали има някакво значение. благодаря ви
:)
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #264 -: Април 08, 2010, 16:12:13 pm »
Да ти кажа купувах го в продължение на 5 месеца.Вече нищо не правя без консултация с лекар.Имам 3 неизползвани дози в къщи.Най-добре се консултирай с док.Ако решиш да ги купуваш ще ти ги подаря моите дози! :pleasantry:


Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!

*

    Zai

  • ****
  • 955
  • Вкъщи сме вече 4 заека!
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #265 -: Април 08, 2010, 16:47:22 pm »
Никаква файда при нас. Купих го просто за успокоение, че сме пробвали всичко.

 
Спермограма - задължително с морфология по Крюгер и САМО в клиника по репродуктивна медицина!
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #266 -: Април 08, 2010, 17:40:41 pm »
И при нас още нищо - ползваме го от 4 месеца! Освен, че преодоляхме фактора сухота (страхотно овлажняване се постига с него), друг ефект (желания ефект) за сега не сме постигнали  :?
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #267 -: Април 09, 2010, 00:59:18 am »
благодаря ви аз също искам да го пробвам за да се успокоя че всичко съм пробвала и да го изкключа като вариант. и аз незнам, когато човек е отчаян се опитва да пробва всичко.. :?
:)
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #268 -: Април 09, 2010, 07:13:07 am »
здравейте аз също се интересувам от действието на pre-seed особено когато имам поликистозни яйчници. ако някой знае да ми пише... още повече сега съм след спонтанен аборт, незнам дали има някакво значение. благодаря ви
Пре сийд подпомага сперматозоидите,т.е.няма проблем че си с поликистоза,ползва се при мъжки фактор.Е и ние го ползвахме 5 мес.и не се получи,но пък на някои е помогнал.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #269 -: Април 14, 2010, 09:04:11 am »
Не знам дали е от това, че ползвахме Pre-seed или по-скоро си е чист късмет, но още на първият месец забременях.
Ние сме с мъжки фактор, и докато подготвяхме документи за Фонда решихме да се пробваме по естествен начин да забременея. Е, стана и то първия път!!!
Все още съм съвсем в началото на пътя, надявам се да имам същия късмет и по време на бременността си.
Успех!


*
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #270 -: Април 14, 2010, 09:18:38 am »
Mary Angel, Честито!

Много се зарадвах като те видях в "бременните графики".
Лека и безпроблемна брем. и най-сладкото вързопче на финала yahoo_17 ylinfant
*
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #271 -: Април 14, 2010, 10:19:11 am »
Не знам дали е от това, че ползвахме Pre-seed или по-скоро си е чист късмет, но още на първият месец забременях.
Ние сме с мъжки фактор, и докато подготвяхме документи за Фонда решихме да се пробваме по естествен начин да забременея. Е, стана и то първия път!!!
Все още съм съвсем в началото на пътя, надявам се да имам същия късмет и по време на бременността си.
Успех!

Браво, честитио Мари :) То и вие като нашата история, хехе :) 


*
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #272 -: Април 20, 2010, 13:13:23 pm »
Здраейте момичета,реших и аз да пробвам още тоз мсец дори вече си го закупих, :)дано ми помогне  :oops: Ще пиша резултата какъв е !Надявам се и аз да се присъединя към хвалбите з този прдукт.

Лек ден!
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #273 -: Май 04, 2010, 14:17:45 pm »
Момичета, вече втори месец ползваме лубриканта неуспешно и искам да споделя впечатленията си от него. Цигуларче някъде на предни страници е писала- ако жената има проблем с цервикса или др. някакъв, никакъв Pre-seed не може да помогне. Единственото положително което виждам в този продукт е, че "улавя" целия материал и не позволява да изтече, което пак си е полза де. 
*
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #274 -: Май 05, 2010, 23:07:00 pm »
При мен след половин час висене с краката нагоре, накрая изтече много нещо. Прочетох тук, че при другите момичета не изтичало и го бях отписала този опит, макар че с преглед при гинеколог точно нацелихме овулацията. Това е 4-ти път, в който ползвахме Пре-сийд, предишните 3 пъти бяха миналата година. Имам 6 неуспешни инсеминации и 1 ИКСИ. Възможно е да има остатъчен ефект от силната стимулация при ИКСИ-то (преди 4 месеца), но е факт, че забременях от един-единствен опит точно в деня на овулацията с използван Пре-сийд. Аз съм на 40г. и досега нямам забременяване, неуспешното ИКСИ беше обяснено с ниско качество на яйцеклетките заради възрастта. Приятелят ми е с горе-долу добра спермограма, но с диабет, който намалява оплождащата сила на сперматозоидите. Вече не вярвахме, че ще стане по естествен път, но се случвали и чудеса :wink:
Другото ми обяснение за успеха ни е, че от 3-4 мес. пия Омега-3 за подобряване качеството на яйцеклетките.
Имали сме месеци с повече секс около овулацията и с 2-кратно използване на Пре-сийд, но не се получи, може би просто сега е бил моментът.
Не се отчайвайте и не спирайте да опитвате по естествен път или с АРТ-методи. Ще настъпи и вашият щастлив час! osi_9
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #275 -: Май 13, 2010, 13:39:13 pm »
И аз да споделя своя опит с Pre Seed ...
Първият месец беше неуспешен, но продължаваме с употребата. Надяваме се втория месец да имаме по-голям успех  :balk_602:
И при мен изтече много.
Съгласна съм с мнението на момичетата, че е приятно за употреба  :P
Успех на всички до постигане на целта  :bfp1:
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #276 -: Май 29, 2010, 15:35:11 pm »
Здравейте и от мен.Аз за трети път ползвам продукта Pre Seed.Предполагам че ми е помогнал-по принцип имам малко овлажняване.С него се чувствах добре и секса не е бил неприятен " тип лепкав " :) Иначе засега видях двете чертички понеделник ,вторник на доки да видим какво ще стане :) успех на всички и ходете на лекар.не очаквайте само с тези продукти да се случи чудото. Има момичета които са тук от много време( като мен ) и знаят че аз имах проблеми с О.Но благодарение на оптимизъм и спокойствие мисля че съм стигнала до правилния път. :) Оптимизъм казвам защото не се отказах да се лекувам.Pre Seed не лекува,само подпомага :)
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #277 -: Май 29, 2010, 16:53:51 pm »
Много хубава новина sarаapl  :D
Стискаме палци  :goodluck:
При мен и втория месец не се получи, но продължаваме  :D
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #278 -: Юни 08, 2010, 22:15:56 pm »
момичета чета темата отскоро и мисля този месец да пробвам с това гелче ,пък да видим какво ще стане,искам само да попитам за proxseed,днес ми казаха за него,не е ли на същтия принцип като pre seed,и за двете пише че увеличавали живота на плувците. иначе аз засега ще пробвам гелчето този месец,а пак да видим,виждам доста момичета успяват с него,успех на всички които опитваме..
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #279 -: Юни 17, 2010, 23:07:57 pm »
здравеите момичета,аз пак да пиша,този месец пробвах пре сиид,само два дни,уж когато ми беше уволацията(меря я с тестове за овулация,макар че ми е много трудно да ги разчитам,и незнам дали го правя правилно),та сега ще чакам резултатите,дано да са положителни.Ако има някоя от вас на която да е помогнал пре сеед,нека да сподели,да си дадем надежда в този труден път към положителния резултат.Много целувки и успех на всички... :cupid: