0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #80 -: Септември 18, 2009, 23:55:30 pm »
Не знам дали е тук мястото да пиша ,че видях и друг лубрикант за плодороде,ето ви линк към него : http://www.accessdiagnostics.co.uk/acatalog/Zestica_Sperm_Friendly_Fertility_Lubricant.html


Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #81 -: Септември 19, 2009, 15:20:19 pm »
Момичетаааа аз срещам голяма трудност при поръчването му,уж всичко съм направила пък се ми пишат че не е получено плащането,проверих хиляди пъти за пари в картата има повече от достатъчно.може ли някой да каже какво е правил за да стане поръчката с финал  :?
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #82 -: Септември 22, 2009, 02:00:22 am »
Плащането става с paypal.....а там статуса ти трябва да е проверен,демек да ти изпратят един код срещу 1,50 евро и ти да им го върнеш.Иначе всеки който ти намери картата би могъл да си пазарува с нея!
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #83 -: Септември 22, 2009, 07:33:37 am »
Как да получа този код ?
 И аз така си помислих че става с paypal и си направих рег ,ама.......

 Благодаря ви много за помоща,аз се оправих.
« Последна редакция: Септември 22, 2009, 08:00:01 am от iskra.p.dimitrova »
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #84 -: Септември 22, 2009, 21:45:33 pm »
...аз само да кажа,че си го купувам за 37лв от аптеката до нас.Ако го нямат си го поръчвам и за един ден ми го доставят.В опаковката има 6 апликатора,което си е за два месеца...Заслужава си...


п.пВсеки има право да си го купува откдето си иска,ама малко ме натъжава българския манталитет/ще ме извините,нищо лично/ ...никой няма да забогатее с тия 6,7, или хайде 10лв...някой се постарал за да сме в крак със Света,а ние пусто гледaме да не би случайно да искат да ни прецакат

  Успех на всички,които го ползават и дано скоро да имаме и анкетка за забременели с помощта на pre seed
*
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #85 -: Септември 22, 2009, 22:00:16 pm »
...никой няма да забогатее с тия 6,7, или хайде 10лв...някой се постарал за да сме в крак със Света,а ние пусто гледaме да не би случайно да искат да ни прецакат
didon, аз го купувам за $16.50 в Щатите - еквивалента на 3-4 сандвича. Мисля, че цената в България е достатъчно завишена за стандарта ни. Така че 7 лева разлика върху цена от 34-37 лева не е малка работа. Не ща да звуча като надъхан капиталист-идеолог, но ако дистрибуторите и аптеките имат конкуренция, печели клиентът.
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #86 -: Септември 23, 2009, 08:40:57 am »
...аз само да кажа,че си го купувам за 37лв от аптеката до нас.Ако го нямат си го поръчвам и за един ден ми го доставят.В опаковката има 6 апликатора,което си е за два месеца...Заслужава си...


п.пВсеки има право да си го купува откдето си иска,ама малко ме натъжава българския манталитет/ще ме извините,нищо лично/ ...никой няма да забогатее с тия 6,7, или хайде 10лв...някой се постарал за да сме в крак със Света,а ние пусто гледaме да не би случайно да искат да ни прецакат

  Успех на всички,които го ползават и дано скоро да имаме и анкетка за забременели с помощта на pre seed
Ами да ти кажа честно нещата изобщо неопират до 10 лв.От там ми стъпва на цена да го кажа кръгло 50 лв,за който получавам лубрикант за 10 ползвания,това е първото,отделно получавам 15 теста за Овулация (ако си взимаш от по 10 лв това са още 30 лв към цената),и получавам 10 теста за бременност ( по 2 лв да ги взимаш което е малко,но ако са по два лева това са ми още 20 лв)и какво се вижда до тука:
 От бг взимаш за 37 лв лубриканта + 30 лв за Ову тест + да кажем 20 лв за тест за бременност  = цената на която ще стъпиш в БГ става близо 90 лв. не мисля че това е малка разлика и определено си залужава,но след като на тебе ти е по джоба твоя вариан супер на мен не мие .
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #87 -: Септември 23, 2009, 13:22:20 pm »
...аз само да кажа,че си го купувам за 37лв от аптеката до нас.Ако го нямат си го поръчвам и за един ден ми го доставят.В опаковката има 6 апликатора,което си е за два месеца...Заслужава си...


п.пВсеки има право да си го купува откдето си иска,ама малко ме натъжава българския манталитет/ще ме извините,нищо лично/ ...никой няма да забогатее с тия 6,7, или хайде 10лв...някой се постарал за да сме в крак със Света,а ние пусто гледaме да не би случайно да искат да ни прецакат

  Успех на всички,които го ползават и дано скоро да имаме и анкетка за забременели с помощта на pre seed
Ами да ти кажа честно нещата изобщо неопират до 10 лв.От там ми стъпва на цена да го кажа кръгло 50 лв,за който получавам лубрикант за 10 ползвания,това е първото,отделно получавам 15 теста за Овулация (ако си взимаш от по 10 лв това са още 30 лв към цената),и получавам 10 теста за бременност ( по 2 лв да ги взимаш което е малко,но ако са по два лева това са ми още 20 лв)и какво се вижда до тука:
 От бг взимаш за 37 лв лубриканта + 30 лв за Ову тест + да кажем 20 лв за тест за бременност  = цената на която ще стъпиш в БГ става близо 90 лв. не мисля че това е малка разлика и определено си залужава,но след като на тебе ти е по джоба твоя вариан супер на мен не мие .


Много точно казано,а и предполагам и качеството на тестовете е друго!А и няма разкарване по аптеки,поръчки,чакане....цената е горе долу 1/3,а и в кой век живеем ,та подценяваме пзазаруването по интернет!!!!!!!!
*
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #88 -: Септември 24, 2009, 21:03:43 pm »
Аз пък разсъждавам малко по-различно...Продукта ако е читав,качествен и цената му е добра,не му трябват да му лепкат като ваденки още сто неща за зарибяване...Малко ми звучи като пазаруването от Телешоп...

По повод десетте лева и стандарта ни...Това е последното нещо ,за което можете да се хванете,че е по-скъпо от САЩ.Там всичко е по-евтино от БГ.Брат ми живее там и съм много наясно с цените...

Уважавам правото на всеки да си пазарува откъдето си иска,Аз само посочвам факти...За мен това да го имам на момента или когато съм пресметнала,че ще ми трябва е от първостепенно значение...После,вече трети месец, през който го ползвам,харча по 3 теста за ОВУ/ знаете че не се ползват от първия ден на цикъла/.т.е 3 лв отгоре...Е, аз съм от тези с оганичените възможности,кредитната ми карта отдавна е на червено,правя оптит от година на година и половина,защото финансово не мога да си позволя,ама разликата е колкото две капучина или нещо подобно...


 За мен от първостепенно значение е да си помагаме с инфото ,че съществува такъв продукт и разгеле,България не само е чула,ама и видяла от него...Какво
по-добро от това.И другото ДАНО ДА СЕ ПОЯВИ И ПО ДРУГИТЕ ГРАДОВЕ,ЗАЩОТО МОМИЧЕТА СПОДЕЛЯТ,ЧЕ ГО НЯМА
*
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #89 -: Септември 24, 2009, 21:09:26 pm »
А,сетих се,не колкото две капучина,а колкото еда кола маска на тиръгълника...е мога и да си го избръсна
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #90 -: Септември 25, 2009, 00:37:31 am »
Didon, можеш да редактираш поста си 2 часа, след като си го пуснала :D Моля, възползвай се от тази опция занапред!
Успех!
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #91 -: Септември 25, 2009, 10:13:12 am »
 :oops: ИЗВИНЯВАМ СЕ...и ще го спазвам занапред...благодаря за бележката
*
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #92 -: Септември 25, 2009, 16:58:35 pm »
Използвал ли е някой тестовета за овулация,които са в комплект с Pre-seed,защото на мен не ми вдъхват много доверие!?
*

    zori75

  • *
  • 8
  • Това , което не ни убива, ни прави по-силни
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #93 -: Септември 25, 2009, 18:09:27 pm »
Didon смятам, че си абсолютно права  :wink: От личен опит - това с e-bay е малко заблуда. Опитах се и аз да си поръчам само тубичката preseed (и на мен не ми вдъхват доверие тестовете), но се отказах. Направих си регистрация, получих няколко мейла и т. н. доста сложна процедура :? Първо се оказа, че не мога да го купя на 16,50 USD - пишеше, че не съм в подходящата зона за доставка... После пробвах в сайта в UK и ми дадоха цена от 15,94 британски лири с доставката, което излиза 34-35лв - абсолютно безмислено, толкова е цената в бг.
Предпочитам пак да си го взема от тук - на бг сайта на preseed са качили достатъчно голям списък от аптеки по градове където няма нужда да се поръчва:
http://www.preseed.bg/kade_da_namerq_preseed.php
*
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #94 -: Септември 25, 2009, 19:21:40 pm »
Използвал ли е някой тестовета за овулация,които са в комплект с Pre-seed,защото на мен не ми вдъхват много доверие!?
Да, вече 4 месеца - ползвам ги когато дойдат с овлажнителя, иначе ги купувам директно от earlypregnancytests.com. При мен действат безотказно, нямам оплаквания.
*
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #95 -: Септември 25, 2009, 20:47:39 pm »
Cigularche, значи ли, че при теб тестовата линия е по наситена от контролната?Колко секунди държиш теста в урината и на коя минута отчиташ резултата?Благодаря предварително!
« Последна редакция: Септември 25, 2009, 21:03:58 pm от acq81 »
*
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #96 -: Септември 25, 2009, 21:54:03 pm »
Когато ову тестът е положителен, тестовата линия излиза или по-наситена, или еднаква с контролната. Топя ги в чашка и броя до 20. Резултатът е най-ясен след 2-3 мин.
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #97 -: Октомври 03, 2009, 15:38:50 pm »
Здравейте момичета и аз се снабдих с тези чудодеийни флакони, дано има резултат. Оказа се, че това чудо на човешкия труд в Европа е познато от 10 г, и жените масово го ползват, доста време отделих да чета по форумите в Германия и Австрия само хубави нешща пишат. Аз нямам позната която да е ползвала и ако се случи чудото моля пишете !!!!
аз си го взех от аптеката тук струва 18 евро, демек както в БГ. С пожелание некой да се похвали с хубава вест.
*

    zori75

  • *
  • 8
  • Това , което не ни убива, ни прави по-силни
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #98 -: Октомври 04, 2009, 22:37:06 pm »
привет момичета, вижте на какъв линк попаднах в сайта на preseed:

http://www.fertilaid.bg/

изглежда ми интересно. има го и за мъже и за жени. да видим какво ще излезне от това  :lol:
*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #99 -: Октомври 05, 2009, 07:32:18 am »
привет момичета, вижте на какъв линк попаднах в сайта на preseed:

http://www.fertilaid.bg/

изглежда ми интересно. има го и за мъже и за жени. да видим какво ще излезне от това  :lol:

Много интерсно, това е добавка към храната, която си пиеш всеки ден - витамини, антиоксиданти, специално подбрани и подпомагат фертилитета? Вместо да ги пием по отделно, хората са разработили продукт и взимаш всичко в необходимото количество, така да го разбирам? Ще го потърся. Благодаря за инфото.  :lol: