0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    bobi 2

  • ***
  • 384
  • "член на групата 3 от 6" хихи
Re: Тема на бременните № 42
« Отговор #300 -: Юли 03, 2009, 00:08:05 am »
Хриси, хайде най-официално честито :D
На момичетата, на които им предстои раждане леко и безпроблемно. Тези със секцио въобще да не се притесняват. Аз за моето второ секцио тръгнах с песен :lol:
*

    smile76

  • *
  • 201
  • Ако искаш да светиш на другите,трябва сам да гориш
Re: Тема на бременните № 42
« Отговор #301 -: Юли 03, 2009, 01:13:35 am »
Леко и успешно раждане на всички, на които им предстои тези дни и незабравима и прекрасна първа среща с малките ви съкровища!
Ински, най-добре на мен ми действаше масаж на краката, така че помоли бъдещия татко да ти достави това удоволствие :)
Истински се вижда само със сърцето. Същественото е невидимо за очите.

*

    Aubergine

Re: Тема на бременните № 42
« Отговор #302 -: Юли 03, 2009, 13:34:59 pm »
Миним, стискам палци, всичко ще бъде наред!
Аз пуснах смс-и на докторите, които ме следяха веднага щом ме пусна упойката, после се чух с някои от тях.
А в клиниката смятам да отида веднага, щом мога да сложа детето в кенгуру :)

Мириам, палец и за теб!

Мидж, и се спотайваш а? :) Ще те мисля и ще чакам хубави новини!
*
Re: Тема на бременните № 42
« Отговор #303 -: Юли 03, 2009, 15:54:10 pm »
Момичета,мен пак ме хвана параноята,което не е необичайно за мен :oops:Искам да ви питам имали ли сте моменти (в този срок на бременността),когато изобщо не се чувствате бременни?Имам чувството,че ако не е понаедрялото коремче и сляда няма от чувство на бременност(освен честите посещения до тоалет).Като минат 5 дни от преглед,започвам да се тревожа ,но така не може,искам да разредя прегледите...Накарайте ми се :oops:
« Последна редакция: Юли 03, 2009, 16:58:11 pm от TINI78 »

*
Re: Тема на бременните № 42
« Отговор #304 -: Юли 03, 2009, 16:13:02 pm »
Тини,знам че е трудно но се опитай максимално да се насладиш на бременността си.Имали сме това чувство разбира се в твоите месеци защото те са най приятни :)-няма още тежест,гаденето е попреминало,няма още отоци и киселини.Успех докрая и по спокойно. :)

*
Re: Тема на бременните № 42
« Отговор #305 -: Юли 03, 2009, 16:18:42 pm »
Тини,аз също нямах никакви симптоми а бебчо се развиваше добре.Спокойно не се тревожи излишно.
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Тема на бременните № 42
« Отговор #306 -: Юли 03, 2009, 16:51:50 pm »
Тини, че аз и сега се чувствам така. Шкембето ми расте, но нямам никакви болки или други оплаквания. А и още не усещам беба да шава. За мое успокоение гледам да си наглася прегледите при частния лекар и този от ЖК през 2 седмици. Макар че ако някой ми се вързва на акъла бих ходила поне по веднъж седмично. Но предполагам, че и това ще мине.
*
Re: Тема на бременните № 42
« Отговор #307 -: Юли 03, 2009, 16:54:30 pm »
Тини, на мен дори сега, когато ми е втора бременност, ми се случват параноични дни... :D А симптоми нямам никакви. Само коремът подсказва за положението ми. Беба още не я усещам.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*
Re: Тема на бременните № 42
« Отговор #308 -: Юли 03, 2009, 16:57:06 pm »
Благодаря за успокителните думи,аз също гледам да си повтарям,че бебка е добре.На преглед ходя всяка седмица,но според мен това трябва да спре,защото проблемите са единствено в главата ми :oops:Ама като си помисля,че няма да я видя цели две седмици,направо не знам дали ще издържа :?Мисля,че така ще е ,докато не започна да я усещам.

*
Re: Тема на бременните № 42
« Отговор #309 -: Юли 03, 2009, 17:27:31 pm »
TINI78, Pesheck, няма да ви мине параноята, но се оптайте максимално да я игнорирате. Като се разшават бебочетата пак си е същото, защото се питате дали достатъчно шава или пък защо сега повече шава  :lol:
Мислех си, че с напредването на бременността ще се успокоя, но нищо подобно не се случва. Същото си е  :lol:
TINI78, много е често всяка седмица преглед. Нагласи ги както Pesheck ти е писала - така ходим/ят болшинството от бъдещите мами.
Бери, не се спотайвам, ми си чакам кротичко и тайничко ви чета в седмичните теми  :D

Поздрави  :D
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Тема на бременните № 42
« Отговор #310 -: Юли 03, 2009, 20:02:02 pm »
Уж писах преди около 4 часа ама не ми се е публикувал поста:)
Та и аз да се изкажа:), нищо, че съм още в началото:)
Тини, като разбрах, че са 3 бебетата се паникьосах много. Как ще ги износя, дали ще се родят здрави и достатъчно големи и т.н.. Предвид преживяното от теб е нормално донякъде да те е страх, но какво постигаш със страха си? повече страх:)
Аз, макар и рискова бременност ходя един път в месеца на преглед или на 3 седмици, както се случи последния път. Сега съм на преглед пак след месец. Да ви кажа...не ме е страх защото каквото зависи от мен го правя и ще го правя. Останалото е божа работа, докторска работа и голяма доза късмет.
Затова мила, опитай да се успокоиш, знам, че можеш и наистина се наслаждавай на бременноста си. Добре, че все някой ми напомня, че съм бременна като се разфуча да шетам из нас:)))))

Мидж, Мириам, леко разждане и незабравима среща:)

Вчера вечерта ми звънна Нефертити:)))))На 1 юли е родила тризначетата:) Дишат сами и всички са добре. Даде ми разрешение да споделя неофицялно с вас:) От вълнение и радост  забравих да питам много неща но важното е, че всички са добре.
*

    diva73

  • ***
  • 152
  • Вярвах и успях!
Re: Тема на бременните № 42
« Отговор #311 -: Юли 03, 2009, 20:13:12 pm »
Лелеееее честито на мама Нефертити :cheerleader: Да са й живи и здрави рожбичките. Лиско, благодарим ти за инфото  :bighug:

Тини, страховете ни никога няма да изчезнат - днес се тревожим за едно, утре за друго. Но като започнеш да усещаш бебчето ще си по - спокойна.
« Последна редакция: Юли 03, 2009, 20:16:58 pm от diva73 »
Господи, благодаря ти!!!
*
Re: Тема на бременните № 42
« Отговор #312 -: Юли 03, 2009, 20:26:13 pm »
Мидж,Мириам,леко раждане и на вас и щастлива среща с бебоците  :D!

Честито на мама Нефертити!Да са и живи и здрави бебчетата!

Бременелки,колкото по-малко излишни тревоги,толкова по-добре!Леко бременеене!
*
Re: Тема на бременните № 42
« Отговор #313 -: Юли 03, 2009, 21:27:06 pm »
Да са живи и здрави бебоците на Нефертити :DА аз ще се настройвам ,че всичко  е наред :wink:

Re: Тема на бременните № 42
« Отговор #314 -: Юли 03, 2009, 21:51:53 pm »
А и още не усещам беба да шава.

Пешек, аз нашата я усетих чак в 20 седмица за първи път и то защото се ядосах и си казах, че е крайно време вече да усетя, какъв дебил съм аз.  И така, събудих се сутринта в 5, започнах да си натискам тумбата оттук-оттам, съсредоточих се и усетих.  Оказа се (както и предполагах), че това усещане и преди съм го улавяла, ама като не зная какво е, как да се зарадвам :).