0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Ин витро център в Бургас
« -: Май 22, 2009, 00:09:15 am »
Момичета,току що чух по телевизията,че днес на заседание на Общински съвет гр.Бургас се е взело решение до края на годината да бъде изграден Ин витро център.Дай Боже!Мисля,че ние,които сме от областта и имаме проблеми със забременяването бяхме много ощетени в това отношение.Само не знам как стои въпроса със специалистите и има ли такива кадри в града?
« Последна редакция: Май 22, 2009, 00:15:33 am от мерилин »
*
Re: Ин витро център в Бургас
« Отговор #1 -: Май 22, 2009, 00:20:20 am »
 Не съм чула. То, изграждането, хубаво, ами къде ги специалистите...
Re: Ин витро център в Бургас
« Отговор #2 -: Май 22, 2009, 16:22:44 pm »
Идеята е прекрасна, но кога ще се осъществи  е друг въпрос. Някой има ли информация до къде стигнаха с обсъждането на правилника и критериите, по които ще се раздадат 200000 лв за инвитро?
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Ин витро център в Бургас
« Отговор #3 -: Май 22, 2009, 19:49:11 pm »
Не съм чула. То, изграждането, хубаво, ами къде ги специалистите...
То това е проблема - няма ги :?Би било чудесно да има ин витро център в Бургас, но за тази цел трябва да има и добър екип.В България знаем, че наистина добрите специалисти се броят на пръсти!
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Ин витро център в Бургас
« Отговор #4 -: Май 22, 2009, 20:12:45 pm »
Никога не е късно да започнат да се учат от колегите си.:):):)
Варна е доста близо за обмяна на опит.
Дано се осъществи и докато се случи вече да има един добър екип.
Браво на общинарите ако е истина.
*
Re: Ин витро център в Бургас
« Отговор #5 -: Май 23, 2009, 19:56:25 pm »
Дано да се осъществи този инвитро център и дано да има добри специалисти. Това ще е много добре за всички момичета в Бургаски регион а те май не са никак малко.
*
Re: Ин витро център в Бургас
« Отговор #6 -: Май 26, 2009, 01:24:53 am »
Дано да се осъществи този инвитро център и дано да има добри специалисти. Това ще е много добре за всички момичета в Бургаски регион а те май не са никак малко.

И аз мисля, че не са малко - познавам доста, а колко не познавам ...
Дано да е истина - по-добре късно от колкото никога. Време беше да сложат основите, а специалисти - ще си обучат - никой не се е родил научен, а в този бранш се печели добре и мотивацията е голяма.


Дори, когато ти бият шут отзад това може да е крачка напред.
Не бива да губим кораж, момичета!

Re: Ин витро център в Бургас
« Отговор #7 -: Юни 20, 2013, 12:19:21 pm »
Темата е малко старичка,но да не пускам нова ще питам тук.Понеже ми предстои лапароскопия  в ин витро цетъра в Бургас при Душепеев, много ще ми е от полза ако се включи някой на който е направена при него.Мнения за Душепеев като цяло също ще са от полза.Момичета с успешна инсеминация или ин витро също моля дайте кураж osi_1,че всички знаем легендите за бургаските лекари.
*
Re: Ин витро център в Бургас
« Отговор #8 -: Юни 21, 2013, 09:05:36 am »
Reni, колко ще ти струва лапароскпоията? Диагностична ли е или оперативна? Хм,не знаех ,че д-р Душипеев прави и лапароскопии??? :wink:
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Ин витро център в Бургас
« Отговор #9 -: Юни 21, 2013, 14:21:26 pm »
Безплатно,странно но факт :).На едно листче имам всички изследвания които трябва да пусна предварително от ЛЛ+ талон за хоспитализация и си минава по здравната каса.Точно това,че няма никакви отзиви за лапароскопии от Душепеев ме притеснява дали да му се доверя,дали ще се постарае да направи най-доброто за моя случай или просто ей така ще си ми отреже запушената тръба :dontknow:.
Всеки път като ходя за нещо в ин витро центъра иначе се срещам с момичета доволни от него,но как никой в зачатие или бг мама не даде отзиви  :?
Пп  Забравих да кажа,че ще е оперативна
« Последна редакция: Юни 21, 2013, 14:23:43 pm от reni___ »
Re: Ин витро център в Бургас
« Отговор #10 -: Юли 02, 2013, 15:05:15 pm »
И все пак ще напиша,че от Душепеев се отказах.След като не срещнах нито едно положително мнение за него из интернет реших,че не е  лекаря за мен.
*
Re: Ин витро център в Бургас
« Отговор #11 -: Юли 03, 2013, 09:23:58 am »
Мисля, че си постъпила правилно! В Бургас, за съжаление, нямаме никакви добри лекари... :( на всички фронтове, а най-малко на репродуктивния... :( Насочи се към Варна, Пловдив или София! Успех!