0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Гореща лятна седмица 18.5-24.5.
« Отговор #20 -: Май 18, 2009, 23:43:17 pm »
Включ  :D Моята седмица започна страхотно :D. Желая на всички много слънчево настроение  :balk_111: и да ви се случват само хубавинки  :balk_69:.
*
Re: Гореща лятна седмица 18.5-24.5.
« Отговор #21 -: Май 19, 2009, 00:07:57 am »
Добър вечер  :)
Едва сега имам възможност да се включа. Няма такова бачкане  :( Много работа, много нерви, абе нямам думи.
Вчера сутрин бях на линия в 5:00 заради матурата по БЕЛ. Много съм горда, защото успяхме само в рамките на 15 минути да размножим 170 комплекта х 10 листа  :D. Даже ни похвалиха от РИО  :wink: Направо да не повярва човек  :lol:
Днес пък се готвим за утрешната матура. Късно следобед решиха да сменят за 4-ти път списъците с квесторите и трябваше да звъня на сума ти народ - едни трябваше да бъдат не еди къде си, а еди къде си. Други пък изобщо не трябваше да ходят, трети си оставаха на местата. Пълна лудница.
  :x

Показвам се на бързичко и ще ходя да лягам, че утре пак съм от 5 часа на ринга...

:lol: Що ли ми е познато  :wink:
Вчера с Мимка си писахме съобщения в 5 часа  :lol:

Жени, много късмет и успех мила  :) Стискам силно палци :crossfingers:  Всичко ще е наред, само трябва силно да вярваш  :)  :balk_21: :bighug:

Една Лисанка с няколко лисичета ми се губят нещо  :?

Айде лека нощ на всички, надявам се следващите дни да имам повечко време да влизам в скайпа и във форума, че много ми липсвате  :)

И лека и успешна седмица  :D
« Последна редакция: Май 19, 2009, 00:10:56 am от Eли :) »
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Гореща лятна седмица 18.5-24.5.
« Отговор #22 -: Май 19, 2009, 01:43:06 am »

Жени, аз като леко информирана, ти пожелавам успех и на двата фронта!


Аууу, някой ме е издал  :lol: или аз съм ти казала.
Че вече не помня на кого и какво! :wink:



:D Моята седмица започна страхотно :D.

Искам на всички ни седмиците да започват така.
« Последна редакция: Май 19, 2009, 01:48:50 am от eganeva »
*
Re: Гореща лятна седмица 18.5-24.5.
« Отговор #23 -: Май 19, 2009, 07:35:10 am »

/ ейтака и аз въртя очите в момента, още не мога да се събудя  :lol: :lol: :lol:/


Ха добро утро  :D
Така и предполагах, няма никой тук  :lol:
Спинкайте си вие, някои хора са станали от половин час, пият кафе и се готвят да тръгват за работа  :?
Тая сутрин кафенцето е от мен  :)
Лек и успешен ден на всички  :D





Че вече не помня на кого и какво! :wink:[/color]

Аз съм от лично информираните  :wink:
« Последна редакция: Май 19, 2009, 07:39:22 am от Eли :) »
*
Re: Гореща лятна седмица 18.5-24.5.
« Отговор #24 -: Май 19, 2009, 07:51:42 am »
Добро утро и от мен!
Ели ме е изпреварила с кафенцето, ама тя е по-млада, нормално е, нали? Миличка, пожелавам ти лек и успешен ден днес!
Дано да е такъв за всички ни!
Жени, и аз съм от лично информираните, никой не те е издал, ти сама ми каза!  :wink: :lol: Ма, то от ЕГН-то сигур, или пък от вълнение?! Простено ти е!
Хайде, момичета, приятен ден на всички!

Re: Гореща лятна седмица 18.5-24.5.
« Отговор #25 -: Май 19, 2009, 09:07:46 am »
Ха добро утро девойки :lol: Слънчев и успешен ден ви желая :lol:

Днес моето прекрасно черно момче става на една година, малко (май) поумняло, все така любвеобвилно и палаво настроено :lol: :lol: :lol:


Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Гореща лятна седмица 18.5-24.5.
« Отговор #26 -: Май 19, 2009, 09:33:43 am »
Успешен ден на всички!



*
Re: Гореща лятна седмица 18.5-24.5.
« Отговор #27 -: Май 19, 2009, 10:22:07 am »
Добро утро!  :D
Рали, да ти е здраво порасналото момче!
Ама тортата е уникална!

Хубав ден на всички!
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Гореща лятна седмица 18.5-24.5.
« Отговор #28 -: Май 19, 2009, 10:53:06 am »
Добро утро банда.
Пожелавам на всички лек ден и много усмивки...колкото и да не ви стига времето:)


Една Лисанка с няколко лисичета ми се губят нещо  :?

:)Лисанка е тук но ще е пак активна след 13ч.:) Днес наобяд изпращам мъжа си и следващите 4 месеца няма се оттървете от мен:)

Рали, ще изпратя и Бари за тортата:):):)
Честита ви годинка:) Пожелавам на Дарк да е здрав, все така палав и винаги да ви радва и да ви кара да се смеете с глас:)
Тортата е наистина страхотна:)
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Гореща лятна седмица 18.5-24.5.
« Отговор #29 -: Май 19, 2009, 11:47:06 am »
 :D Добро утро!Рали,честита годинка на малкия черен разбойник!Да ви е здрав и да сте много-щастливи заедно! :a_dog_04:
*
Re: Гореща лятна седмица 18.5-24.5.
« Отговор #30 -: Май 19, 2009, 12:26:26 pm »
Здравейте!
Аз тази седмица малко късно се включвам, но все още съм тук... :wink: В края на седмицата заминаваме на петдневна почивка, за която много се вълнувам :D

Рали, тортата наистина е уникална!  8O  Да ти е живо и здраво момченцето, да поумнее още :wink:, но пък да си остане палав, че да ви радва и разсмива!

Хубава седмица желая на всички, изпълнена с много положителни емоции!
Стискам палци за който и за каквото трябва!  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: Гореща лятна седмица 18.5-24.5.
« Отговор #31 -: Май 19, 2009, 13:39:57 pm »
Момичета, благодаря ви за пожеланията.

Да поясня за тортата - това не е нашата, а на едни лабчовци, които празнуваха преди около 4 месеца (нищо, че и те си имат Дарк  :wink:). И наш Дарки щеше да има торта от същия източник, но за съжаление, по стечения на обстоятелствата ще се размине с нея :lol: Но пък аз събрах необходимото инфо и сама ще му правя - обещавам тържествено да покажа снимки  :lol:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*
Re: Гореща лятна седмица 18.5-24.5.
« Отговор #32 -: Май 19, 2009, 13:45:31 pm »
 А пък аз помислих, че това е тортата на кучилото на Дарк  :lol: :lol: :lol:
Тамън щях да правя забележка , че на Дарк каишката е червена...
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Гореща лятна седмица 18.5-24.5.
« Отговор #33 -: Май 19, 2009, 15:59:26 pm »
жени,и от мен имаш едни стиснати палци и от алекс  :D :D :D

Ралинко,да ти е жив и здрав дарки  :D :D :D
Re: Гореща лятна седмица 18.5-24.5.
« Отговор #34 -: Май 19, 2009, 16:06:40 pm »
Рали, да ти е жив и здрав палавника  :balk_19:, Дарк  :D А пък като видях тортата така ми текнаха лигите , че преди малко за десерт си издумках 1 парче бисквитена торта  :D
twin , завиждам ти благородно за почивката която ти предстои, да си изкарате страхотно, на мен не ми се очертава да почивам по-рано от края на август  :balk_133:
Ох, стане ей туй време и такава дрямка ме обхваща , що нямаше едно диванче в офиса  :balk_126: :balk_600:
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Гореща лятна седмица 18.5-24.5.
« Отговор #35 -: Май 19, 2009, 16:12:16 pm »
Завърнах се.
Отхвърлихме една част от задълженията.
 :D
На някои хора не им хареса чакането пред кабинетите. :wink:


Рали,желая много здраве на Дарки.


*
Re: Гореща лятна седмица 18.5-24.5.
« Отговор #36 -: Май 19, 2009, 18:54:47 pm »
Аз докато сколасам да се включа то за добър ден станало.Този ремонт у нас ми успи и силите и мозъка.Сега вече остана голямото чистене-добре че до четвъртък съм почивка иначе незнам как щях да сколасам.
Лек ден на всички!
*
Re: Гореща лятна седмица 18.5-24.5.
« Отговор #37 -: Май 19, 2009, 21:42:51 pm »
Ей, хора, тук съм!  :lol: Оцелях! :wink: :lol:
Завърши и днешния ден, мина матурата, децата казаха, че тестовете са били по-трудни от миналогодишните... :( Аз още не съм ги прегледала - не ми е останало време.  :(
Жени, радвам се, че част от задълженията са отметнати! Кога ли и ние ще ги свършим, не знам?!  :wink: :lol:
Рали, честит ти четириног рожденик!  :lol: Да ти е жив и здрав, палав и игрив, весел и любвеобилен! :lol: Мерси за готината тортичка!  :wink: :lol: Чакаме снимки, прави тортата, снимай и пускай!  :lol: Щото, нали знаеш, че догодина за ІІ-рия РД на Дарки няма да имаш време да правиш тортички!  :wink: :lol:
Пими, съчувствам ти много за ремонта... :( Ама после колко хубаво изглежда и ухае! :wink: :lol: Моят мъж няколко дни прави ремонт на майка си (нали е без работа), сега почна да помага на брат си.... та до нас не знам кога ще стигне?!  :lol:
Тwin, приятна почивка ти желая! Наслаждавай и се! И аз, като Силвичка - благородно ти завиждам!  :lol:
Лека вечер, мацки! :lol:


*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Гореща лятна седмица 18.5-24.5.
« Отговор #38 -: Май 19, 2009, 21:49:27 pm »
Моят мъж няколко дни прави ремонт на майка си (нали е без работа), сега почна да помага на брат си.... та до нас не знам кога ще стигне?!  :lol:


Ще, ще! Стига да е тръгнал. :wink:
*
Re: Гореща лятна седмица 18.5-24.5.
« Отговор #39 -: Май 19, 2009, 23:01:19 pm »
Моят мъж няколко дни прави ремонт на майка си (нали е без работа), сега почна да помага на брат си.... та до нас не знам кога ще стигне?!  :lol:
Ще, ще! Стига да е тръгнал. :wink:
Бе тръгнал е той, ама кога ще стигне се не знае точно... :wink: :lol: