0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

въпрос предаване Горчиво
« -: Май 22, 2009, 00:27:16 am »
Здравейте !
Участвахме в предаването "Горчиво" и спечелихме !
Предстои ни уикенд в комплекс Елените , но никога не сме ходили там .Може ли да помоля ако има такива сред Вас , които са ползвали такава почивка от предаването да ми дадат малко повече инфо .Разбрах че е all inclusive , но искам повече подробности .
Има ли сайт или снимки от хотела ....
Ще се радвам на всичко , с което ми помогнете !
Благодаря ! :balk_177:
*
Re: въпрос предаване Горчиво
« Отговор #1 -: Май 22, 2009, 00:39:57 am »
 Елените е затворен тип комплекс - влизат само туристи с резервации в хотелите. Намира се  близо до Свети Влас, община Несебър. Красив и добре поддържан.
 Снимки от хотела може и да намерим в нета, ако ни кажеш кой е  :wink:
Re: въпрос предаване Горчиво
« Отговор #2 -: Май 22, 2009, 02:41:23 am »
Преди три години и ние спечелихме уикенд на Елените от това предаване :lol: Наистина всичко е поето, но трябва да си осигурите сами транспорта.Хотелите са на самия бряг на морето, а из комплекса свободно се разхождат сърни и пауни. Има всякакви глезотии като турска баня например... Ние бяхме с още поне десетина двойки и си направихме голям купон. Пожелавам ви стрхотно изкарване и много слънце :balk_177:
Re: въпрос предаване Горчиво
« Отговор #3 -: Май 22, 2009, 12:59:28 pm »
Елените е затворен тип комплекс - влизат само туристи с резервации в хотелите. Намира се  близо до Свети Влас, община Несебър. Красив и добре поддържан.
 Снимки от хотела може и да намерим в нета, ако ни кажеш кой е  :wink:

Аз ако знаех името на хотела щях да го потърся в интернет ...Предполагам , че използват един и същ , с който работи предаването и затова попитах тук ...