0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    isho75

  • ****
  • 533
  • Вярвай в чудеса
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #100 -: Юли 31, 2009, 21:21:26 pm »
 :P :P :PМомичета желая ви успех,аз вече ги отказах преди четири месеца и се чувствам отлично.Дано и вие успеете,стискам ви палци.
Да заповядаш на себе си е най-голямата власт
http://misli.hit.bg/thedreams.html
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #101 -: Август 01, 2009, 15:44:28 pm »
Момичета, явно темичката е доста положителна!Имаме доста успели :balk_47:
harmony Браво и на теб! :balk_46:
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #102 -: Август 13, 2009, 13:43:05 pm »
Какво става тук :ask:Толкова време никой не е писал.Нямаме ли нови кандидат непушачки???
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #103 -: Август 13, 2009, 17:55:51 pm »
Какво става тук :ask:Толкова време никой не е писал.Нямаме ли нови кандидат непушачки???
Има , още повече , че снощи разказах играта на една кутия. :oops:
 Сега ми е криво и съвестно...
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #104 -: Август 13, 2009, 18:11:17 pm »
Хайде Фаталче спирай ги не си по слаба от всички ни  :bighug:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #105 -: Август 13, 2009, 18:34:05 pm »
Хайде Фаталче спирай ги не си по слаба от всички ни  :bighug:
Аз ги намалих до 2 - 3 цигарки сутрин с кафето , но снощи ходих на женско парти и пих и :balk_199:. Трябва да ги спра , то това е ясно.
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #106 -: Август 13, 2009, 18:39:48 pm »
Хайде Фаталче спирай ги не си по слаба от всички ни  :bighug:
Аз ги намалих до 2 - 3 цигарки сутрин с кафето , но снощи ходих на женско парти и пих и :balk_199:. Трябва да ги спра , то това е ясно.
Разбира се ,че трябва а и една кутия... osi_8 много е...Бързо да се присъединяваш към нас :wink:
п.п.iskra.p.dimitrova от колко време не си палила?Според мен направи  месец :balk_47:
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #107 -: Август 13, 2009, 16:30:55 pm »
1м. и 3 дни  :drunk: , само да дооточня вчера си дръпнах от на мъжа ми цигарата без да гълтам исках да видя дали ще ми стане гадно и дааааа стана ми един гаден вкус в остата и направо тотално се отказах вече.Е допушв ми се от време на време ама гледам да не се изкушавам че сигорно пак ще ги почна,стискам зуби поне доката не се здобия с едно прекрасно и здраво дете пък после може и пак да ги почна един господ знае  :P .
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #108 -: Август 13, 2009, 16:43:28 pm »
Е допушв ми се от време на време ама гледам да не се изкушавам че сигорно пак ще ги почна,стискам зуби поне доката не се здобия с едно прекрасно и здраво дете пък после може и пак да ги почна един господ знае  :P .
Аз предлагам да се сдобиеш с второ, вместо да пропушваш пак  :blowingdust2:
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #109 -: Август 13, 2009, 16:45:52 pm »
напълно съм съгласна с harmony много добра идея ;)


Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #110 -: Август 13, 2009, 16:47:55 pm »
Eдвам ме навихте  :wink:,може след това и трето  :lol: няма да имам нищо против идеята е много добра  :lol: :P
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #111 -: Август 17, 2009, 11:25:35 am »
Аз да си призная непоследък дръпвам по някоя цигара  :oops:, ама се надявам скоро да започне да ми става лошо и да ги намразя съвсем. Иначе смятам да зачета книгата пак, че дано подейства отново.
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #112 -: Август 17, 2009, 16:55:24 pm »
Присъединявам се към вас!
По принцип до преди 1 седмица пуших по 1 кутия н ден,даже па някои път не ми стигаше!Но почнахме да бебеправим и се навих да ги откажа!Сега пуша 1 кутия за 3-4 дни,което за мен е постижение!А наистина това с вкуса на цигарите е вярно!Аз която не съм ги отказала напълно,като запаля след 3 часа непушене и ми става кофти,даже ми се е замаивала главата!Ох,дано да успея да ге откажа напълно!
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #113 -: Август 18, 2009, 19:25:00 pm »
galq_ds Дано успееш! Знам колко е трудно. Но тялото ти ще те възнагради за този подарък. Сигурна съм!  :blowingdust2:
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #114 -: Август 18, 2009, 21:35:32 pm »
Така време е да си призная и аз ,много знам да говоря ама...... :oops: :oops: :oops:,от 3-4 дни с мъжа ми вечер пушиме по една или две цигари (ето сама ще се набия  osi_6),ама през останалото време не,но пак ме е яд много на мене  :x :x :x.Тези който сте в началото не се потдавайте на изкушението да си дръпнете че гледайте с мене какво се случи.Утре ще си махна и лентичката даже  :(.Но поне ще го задаржa на това положение :oops: :oops: :oops:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #115 -: Август 19, 2009, 00:34:39 am »
Ееееееееее Искреее не го очаквах от теб  :x


Не търси сила и увереност извън себе си, защото те идват отвътре."
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #116 -: Август 19, 2009, 08:57:17 am »
Еми Ели знам ама като съм коза :balk_21:
 Мн ме е яд на себе си ,защо се потдадох хем бях спряла и не ми се и пушеше ама.......малоумна работа  :balk_132: :balk_132: :balk_133:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #117 -: Август 19, 2009, 11:12:57 am »
Искре, не се слагай в пушачите пак! Опитай да спреш отново! Мотивацията ти нещо е изпуснала. И аз съм така, но се считам за непушач още. И ще ги махна тези две цигари дневно.  :BangHead:
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #118 -: Август 19, 2009, 11:19:32 am »
Ами не че искам да се слагам към непушачите ,ама с тая една две цигари вечер ме е срам да си има лентичка или да викам АЗ СЪМ НЕПУШАЧ ,ох абе за сега май ще е така дано по бързо видя двете чертички та съвсем да ги спра,чесно казано сигорно мага и без тях ама мн ми е добре вечер като си запаля една цигарка с една биричка.Не мисля че две цигари за цял ден ще ми пречат,или поне така се оспокоявам.Ох успех на всички трагнали да спират фасовете  :wink:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #119 -: Август 19, 2009, 11:50:38 am »
Искре,защо ме разочароваш така,и половин цигара дори вреди.Я се стегни и си пий само биричката БЕЗ ЦИГАРА.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"