0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #460 -: Април 29, 2015, 23:09:13 pm »
Сега видях, че темата е обновена, вече не съм пушач от 2011 :) Това е най-хибавото нещо което съм правила за себе си! Много е трудно спирането, но си заслужава напълно! Аз бях много сериозен пушач, по 2 кутии ма ден, както горе сте писали - и мен без цигара никой не ме помни :) Днес, аз не помня себе си с цигара :) Успех ви пожелавам!! Ако някой има нужда от подкрепа, да ми пише :)


*
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #461 -: Май 24, 2015, 22:56:43 pm »
 :oopsнещо не ми се получава това с отказването,помощ
:) <3
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #462 -: Август 11, 2015, 18:00:29 pm »
Здравейте и от мен. Искам да споделя с вас историята си и че всичко е възможно, ако много силно го желаеш. Историята започна, когато с мъжа ми решихме да си имаме дете. Първо да кажа, че и двамата бяхме пушачи. И винаги отлагахме отказването от цигарите. Аз си казах, че когато забременея ще ги откажа. Бях опитвала и преди това но не ми се получаваше, а изпитвах ужасен никотинов глад. Та започнахме да правим опити за бебче, но не се получаваше дълго време. От там се започна и ходенето по лекари аз се оказа, че имам поликистозни яйчници, а съпруга ми астенозооспермия. Лекарите, при които ходехме, казаха задължително да откажем цигарите. Но с тези притеснения ни беше още по трудно. Един ден споделих проблемите с една позната, която работи в болница и тя ми каза, че има метод наречен IQS, който може да ни помогне да откажем цигарите. Решихме да опитаме и наистина се оказа ефективно при мен подейства още при първата процедура, а мъжа ми си направи 3 и до ден днешен не пушим. Но най-важното е, че скоро след спирането аз успях да забременея с нашия прекрасен син. Смятам, че това да откажа цигарите беше едно от най-разумните неща, които съм правила. Желая успех на всички, но ако не се получавасамо с воля, потърсете и специализирана помощ. 8)
*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #463 -: Август 11, 2015, 18:13:43 pm »
Хм, една единствена публикация в сайта на Зачатие, говореща за определен метод. Същевременно нито една публикация за проблемно забременяване. Регистрация в сайта - от днес. Сори, ама ми намирисва, абе направо ми вони на реклама. 
« Последна редакция: Август 11, 2015, 18:15:34 pm от Bobbie »


  
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #464 -: Август 12, 2015, 11:08:07 am »
Хм, една единствена публикация в сайта на Зачатие, говореща за определен метод. Същевременно нито една публикация за проблемно забременяване. Регистрация в сайта - от днес. Сори, ама ми намирисва, абе направо ми вони на реклама.
Здравейте! Съжелявам, че така Ви изглежда просто исках да споделя опита си. От скоро се ровя по форумите, на днешно време жените по майчинство преоткриват интернет. Просто темата за отказването от цигарите ме вълнува, особено когато виждам доста бременни жени, които пушат 8O. А най-странното ми е, че казват "лекаря ми каза, че не е хубаво да ги отказвам сега защото е стрес за организма" Глупости на търкалета ! та така
*
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #465 -: Август 13, 2015, 17:38:13 pm »
 8O Когато човек иска нещо силно -то се случва -казвам го от собствен опит,защото аз си пуших упорито докато не си боцнах първата инжекция.И тогава си казах край-,,не мога да си боцкам инжекции и в корема и в устата- въпрос на психика и лично виждане на нещата . Няма невъзможни неща , просто се иска повече упоритост и вяра че си помагаш за това което се бориш  :oops: кураж момичета и успех !!!
:) <3
*

    desi4ka

  • **
  • 127
  • Любовта ще спаси света !
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #466 -: Август 17, 2015, 13:22:54 pm »
Аз ги отказах на 02.06.2009 г., помня датата много добре , имах голям стимул -исках деца , исках да съм здрава ...и успях ето , че вече 7-ма година без тях и изобщо не ми липсват и не ми прави впечатление, радвам се , че се изчистих и сега се готвя за инвитро.Спомням си , че смених и кръга от познати , в който се движих , а когато идваха гости не им давах да пушат вътре в къщи и до ден днешен е така! :lol:

*
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #467 -: Август 18, 2015, 00:16:55 am »
Така е Десичка,когато човек иска силно едно нещо е готов на всичко.Пред какво ли не минаваме докато стигнем желания резултат:та едни цигари ли нямя да "хвърлим" я osi_1 :babyflips: :trash: :trash: :trash:
:) <3
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #468 -: Януари 30, 2016, 02:26:27 am »
Трябва воля!
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #469 -: Октомври 06, 2017, 18:31:08 pm »
Отдавна не е писано в тази тема. Някой да сподели нещо ново, революционно, някакво хапче да са измислили хората ... аз не пуша, питам за сестра ми. 
*
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #470 -: Октомври 09, 2017, 08:23:28 am »
Някои взимат Табекс, наскоро купих за един познат (беше ме помолил, не по моя инициатива) книгата "Не пуша вече" на Алън Кар.
Предполагам, че няма да й е лесно на сестра ти, но със сигурност ще направи нещо чудесно за здравето си. Успех!

*
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #471 -: Октомври 12, 2017, 23:12:53 pm »
Няма ли воля и желание, не става. Не пуша от 10г., пуши ми се, факт, дори и сега.
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #472 -: Октомври 17, 2017, 11:01:21 am »
Няма ли воля и желание, не става.

Така мисля и аз, ама сестричката ми е една калпазанка! Ще си говорим сериозно с нея, няма как.  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #473 -: Октомври 09, 2020, 12:16:55 pm »
Сега видях темата, и аз да се похваля от 2 години не пуша!  :D

почистване на офиси