0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Щитовидна жлеза
« -: Май 16, 2009, 19:30:34 pm »
Molia vi za pomosht.Biah na izsledvane i mi otkriha zabavena funkzia na shtitovidnata jleza.Vece pija jodni tabletki i mi se regulira stoinostta.Beshe 6,03 a sega mi e 2,10.Iskam da popitam za mnenie poneze lekariat mi izsledva samo TAT i se vidia ot izsledvaneto ce e v norma <10.Ne triabva li da se izsledva sushto MAT.Otgovori mi doktora ce bilo dostatucno katoTAT e v norma, ama malko me sumniava, sled kato izcetoh sumati informazia tuk vuv foruma.Vsicki drugi hormoni mi sa v norma i se pritesniavam zashtoto imam cuvstvoto ce vseki mesez mi se slucva edno i sushto.Cuvstvamse bremenna i neshto stava ta ne stava.Sega sum pusnala i za imunologia.Znaia ce ima mnogo drugi neshta,no purvo ako moje mi pishete za tova.Izvinete ce ne pisha na kiriliza no s tozi kredor ne moga da razbera koia bukva na koia otgovaria.
« Последна редакция: Май 16, 2009, 23:47:10 pm от Ledena_luna »
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Щитовидна жлеза
« Отговор #1 -: Май 17, 2009, 20:49:59 pm »
Моля пишете ан кирилица или ползвайте кредор.
Темата, в която вече се дискутират проблеми, свързани с щитовидната жлеза е точно под вашата: http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=28834.0 Молч, преди да пускате нова тема, поогледайте вече съществуващите.