0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Въпрос за Аг-Варна
« Отговор #20 -: Юли 27, 2009, 22:17:26 pm »
Има ли момичета,които ще правят процедури в Олимед.Аз смятам там да правя ICS добри ли са хареса ми мн.док.Симеонова споделете мнения за Олимед
Ние си подадохме документите от клиника "Олимед"-Варна. За д-р Симеонова незнам нищо,ние бяхме при д-р Цветкова, но тя вече не работела там:(megi_nd  от фонда ли ще правиш ICSI?
« Последна редакция: Юли 27, 2009, 22:20:50 pm от melisa_82 »
*
Re: Въпрос за Аг-Варна
« Отговор #21 -: Юли 28, 2009, 14:17:55 pm »
Извинявайте, ама това нали е тема за АГ Варна, а не за Олимед?!? Защо не си направите специална за Олимед. Съвсем се отклонихте от темата?
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Въпрос за Аг-Варна
« Отговор #22 -: Юли 28, 2009, 17:32:04 pm »
Здравейте мисля, че дори се бърка и болницата. Майчин дом и АГ, са два различни мед. центъра, единият е частният майчин дом на ул. Мир, а другото си е АГ болница -Варна на бул. Цар Освободител.
За кой от двата центъра говорите?


Re: Въпрос за Аг-Варна
« Отговор #23 -: Август 30, 2009, 13:04:53 pm »
Момичета,
така разбрах че АГ Варна не работи с Фонда,така ли?
Много жалко,ако е така :(

Re: Въпрос за Аг-Варна
« Отговор #24 -: Август 30, 2009, 13:06:00 pm »
Правилно си разбрала.Не работят с Фонда,за което и аз много съжалявам.
Re: Въпрос за Аг-Варна
« Отговор #25 -: Септември 11, 2009, 22:53:16 pm »
Здравейте момичета .Аз също съм в Майчин дом-Варна при д-р Сариев .Аз също следя как протичат нещата  и се вълнувам  много -ние сме с мъжки фактор и съм 235* номер .Пожелавам на всички успех и един ден всеки да се похвали с положителен резултат  :balk_104:
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Въпрос за Аг-Варна
« Отговор #26 -: Септември 11, 2009, 23:39:07 pm »
Hariti, желая ти успех, мила! Само че Майчин дом и АГ-Варна са две различни клиники, сигурно си се объркала. Пациентките на АГ-то няма да се възползваме от Фонда, но аз лично също следя какво се случва и стискам палци за всяко момиче да получи одобрение, а после и положителен резултат!
Късмет!
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!