0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
С деца на море - къде?
« -: Май 11, 2009, 18:17:10 pm »
Опитвам се да намеря подходящо място за едноседмична почивка с деца по южното ни черноморие.
Ако на някой от вас някъде му е харесало или има идея къде би било подходящо, моля да сподели.
Знам, че миналата година имаше такава тема, но за мен основния  фактор сега са децата и респективно търся място, което:
-да е на плажа (или поне на най-много 100 метра), та като забравим я млякото, я памперса да не търчим 15 минути;
- плажът да става;
- семейно хотелче е за предпочитане пред вила;
- стаите да са широки и чисти.

Идеи?!


*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: С деца на море - къде?
« Отговор #1 -: Май 12, 2009, 00:46:58 am »
А що пък точно море?
Аз съм си харесала ето това http://dom_vlasevi.hisar.info/articles.php?cat_id=3 - говорим за апартамента.
Не че ти се меся в избора , но с две малки деца на море си е живо приключение. Ще заведа Вики на море на три години, а в чужбина - към пет.
*
Re: С деца на море - къде?
« Отговор #2 -: Май 12, 2009, 00:53:06 am »
Защото знам как му се отразява морския въздух и как ще се забавлява на плажа :wink: На нас ще ни бъде 4-то море с Валери, като 2 от тях са в Гърция и в Турция. Еми чудесно и лесно е, поне с Валери :wink:
А ти имай предвид, че обществените басейни не са особено подходящи за деца :? Иначе след морето смятам и на планина да отделим 1 седмица, ако съм все още във форма и не съм родила 8)


*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: С деца на море - къде?
« Отговор #3 -: Май 12, 2009, 01:02:30 am »
Повече не коментирам - всеки си знае. Извинявай, че се намесих.
П.П. От одеве си мисля, че все пак темата е за "Дългоочакваната..."
*
Re: С деца на море - къде?
« Отговор #4 -: Май 12, 2009, 01:05:15 am »
Мдаа, местя я.

П.П. Моята дъщеря ходи на плаж от 1-годишна възраст.
Но както казваш, Лейди, всеки си знае.
« Последна редакция: Май 12, 2009, 01:10:43 am от Елфи »
*
Re: С деца на море - къде?
« Отговор #5 -: Май 12, 2009, 01:19:51 am »
Виа, виж този линк.Затворен комплекс, огромен парк,хубава градина,денонощна охрана на портала на комплекса,2 ресторанта - единия от които е открит до плажа, столова с готвена хубава храна,сладкарница, детски кът.
http://www.travel.government.bg/view_resort.php?id=53

п.п.нормали цени, далеч от тези в Слънчев бряг.
« Последна редакция: Май 12, 2009, 01:21:23 am от nia72 »
17.01.2005                                                                              21.11.2013
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: С деца на море - къде?
« Отговор #6 -: Май 12, 2009, 01:34:17 am »
via, аз Кристина я водих миналата година, беше на 11 месеца! Стахотно и се отрази и на место 10 планирани дни, останахме 17 дни :) Детето ми там порасна сякаш, някак се промениха някои неща. Аз направих резервация и за тази година вече и живот и здраве пак отиваме на 22 Юни. Ходим по-рано, юни, понеже не е горещо още.
Пак в равда ще сме. В х-л Астра. Страхотен хотел за мен. С градина с люлки, пързалка, под огромни кипариси, които пазят сянка. Заградено е от улицата.
Собствениците са много мили и сърдечни хора. Изключително ненатрапчиви.
Стаите са хубави и нови, има хладилник, телевизор, хубава баня и климатик. Чисти се всеки ден.
В градината, където са люлките и пързалката се намира и кафето, където аз си седа на плетените столчета и гледам Кристинка. Рахат.
Правят много хубави сандвичи за закуска, има хубави салати, десерти. Не е ресторант, но има за хапване за закуска, дори и за лек обяд.
Тихо е доста по това време в Равда все още.
Има асансьор в хотела.
Единствен недостатък е, че не е много близо до плажа за пеша около 20 мин. в едната посока, но с кола е за 2 мин.
Но на мен не ми пречеше, тъй като ние ходехме рядко, обикновено сутрин по-рано или след обяд към 16-17.00 часа и то не всеки ден. Иначе човек ако е с кола - не е проблем. Ние най-вече се разхождахме - посещавахме всички околни курортчета :)
Ето и линк:
http://hotelastra.info/

Успех, където и да решите да идете и приятно изкарване  :D
« Последна редакция: Май 12, 2009, 01:37:58 am от Nina »
Re: С деца на море - къде?
« Отговор #7 -: Май 12, 2009, 01:53:06 am »
Миналата година бяхме на море със Стилияна - тогава на 10 месеца - на Китен. Бунгала в оградена горичка. Супер прохладно място, със стол (за нас, ако пожелаем), заведение вътре в заграждението. Бунгалата бяха с голяма веранда. Вътре имаше и играчки за децата. Много добре й се отрази. Тази година пак сме там! :lol:
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: С деца на море - къде?
« Отговор #8 -: Май 12, 2009, 02:04:54 am »
Ние тази година на Кушадасъ, организирано, седмица в петзвезден хотел ол инклузив, ама цифрата 1000 лева за четиричленно семейство скоро няма как да я чуя и се навихме. Аз не си представям да отида без децата на почивка, няма хич да си почина.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    Хера

  • ****
  • 908
  • романтично люлякова
Re: С деца на море - къде?
« Отговор #9 -: Май 12, 2009, 10:27:56 am »
Виа първата година на Слави...беше на 11м. го водихме на Русалка. Но това е доста северно но пък за малко дете е супер...през пиковия сезон си е цифра но началото на юни и от 1.09 цените са доста приемливи. Детето ни беше безплатно /до 2г./ и за тримата олунклузив ни излезе 588лв. за 7 нощувки.
Миналата година и тази също ще ходим на бунгала но те не отговарят на нито едно от изискванията ти :lol: или почти
http://www.hera.snimka.bg/album.php?album_id=158051&pid=3928227 - Русалка
http://slavigeorgiev.multiply.com/photos/album/7/Slavi_liato_2008g.#34 - снимки от миналото лято
« Последна редакция: Май 12, 2009, 10:31:56 am от Хера »
Моята зимна приказка - 21.09.2006
Пролетната приказка  - 21.04.2011
*
Re: С деца на море - къде?
« Отговор #10 -: Май 12, 2009, 11:50:32 am »
Виа, виж този линк.Затворен комплекс, огромен парк,хубава градина,денонощна охрана на портала на комплекса,2 ресторанта - единия от които е открит до плажа, столова с готвена хубава храна,сладкарница, детски кът.
http://www.travel.government.bg/view_resort.php?id=53

п.п.нормали цени, далеч от тези в Слънчев бряг.

Подкрепям с две ръце :D
Деси е ходила 4 пъти на море, за първи път като беше на 7м. в Лозенец, после на 11м. пак там, не става за деца, няма къде да го заведеш да играе. В Гърция където ходихме също е прекрасно за деца, но ти искаш тук.
Пробвай в тази станция, супер е, има голяма градина където да играе на воля, плажа е само за станцията, чадърите са далече един от друг, не ти ходят по главата, храната е супер на много ниски цени. Ние миналото лято тримата ядяхме за 10-12 лв. на обед, вкусни готвени ястия :D
*
Re: С деца на море - къде?
« Отговор #11 -: Май 12, 2009, 13:56:02 pm »
Ние ходихме за първи път на море с Вероника, като беше на 6 месеца, живот и здраве, тази година ще ние второ ходене. Бяхме в Китен, ето тук:
http://www.visit.bg/sommer/photel.php?hotid=102

Затворен комплекс, на 5-10 мин пеша от плажа, има и басейн към хотела. Направи ми впечатление обаче, че беше пълно с чуждестранни групи и шумно до късно (музика пред басейна до късни зори ;) ). Иначе цената беше за пълен пансион, при резервации до 31.05 -10% отстъпка, храната беше обилна, тип шведска маса, ядеш - каквото ти душа желае. Виж,оказа се, че безплатните напитки в заведенеито край басейна са безплатни, само ако са български  :lol:
*
Re: С деца на море - къде?
« Отговор #12 -: Май 12, 2009, 23:19:56 pm »
Ние също смятаме тази година да водим близнаците на море,не знам как ще се справим понеже и двамата ходят навсякъде. :D Даже вече съм им купила бански,но не знам дали ще влязат много в употреба.
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: С деца на море - къде?
« Отговор #13 -: Май 13, 2009, 01:45:39 am »
Виа, виж този линк.Затворен комплекс, огромен парк,хубава градина,денонощна охрана на портала на комплекса,2 ресторанта - единия от които е открит до плажа, столова с готвена хубава храна,сладкарница, детски кът.
http://www.travel.government.bg/view_resort.php?id=53

п.п.нормали цени, далеч от тези в Слънчев бряг.

Тука как се почива, Ния? В смисъл общодостъпна ли е станцията?
Че гледам някакво си "мдаар" :wink:
Една приятелка се интересува, аз вече имам резервация за Равда.
Благодаря!

*
Re: С деца на море - къде?
« Отговор #14 -: Май 13, 2009, 02:57:15 am »
Да, вече е общодостъпна.Обаждат се на посочените телефони в сайта и си правят резервация.Жената там ще каже в какъв срок да се преведат парите.Дом 1 е най луксозния.
17.01.2005                                                                              21.11.2013
Re: С деца на море - къде?
« Отговор #15 -: Май 13, 2009, 11:00:30 am »
Re: С деца на море - къде?
« Отговор #16 -: Май 13, 2009, 11:38:59 am »
Както казват децата са различни и всеки сам си знае за своето. Нашето първо и единствено море с Мия беше абсолютен кошмар. За 9 дни аз успях да се потопя 2 пъти в морето за по 5 минути. Тя тогава беше на 1,1г., още не ходеше, но не желаеше да стъпи на плажа, ревеше постоянно, за влизане във водата и дума не можеше да става, при все, че е дете, което много обича къпането. Ходехме рано сутрин и късно вечер  на една пързалка в края на пясъчната ивица и аз оттам само си гледах морето като на картинка... Иначе мястото беше много подходящо за деца -семеен хотел в Синеморец с много хубава сенчеста градина, специално правена за деца. Там готвеха много вкусно, като можеш и да поръчваш, ако ти се хапва нещо конкретно. До плажа се стигаше или с количката, или с колата. Беше плитко, абе хубави условия, ама да имаше кой да им наслади :(
<br />[link=http:
*
Re: С деца на море - къде?
« Отговор #17 -: Май 13, 2009, 11:41:04 am »
Много благодаря за предложенията 8)
Сега ще ги разгледам по-обстойно и ще решим къде, че то не остана време. Мисля след средата на юни да се "цопнем". И понеже съм заморничава ми се струва, че по северното черноморие ще ни е студено.
В чужбина определено ми се ходи, но не ми се ражда там 8)
Все пак и аз да ви препоръчам нещо - хотел "Павлофф" - Обзор. Малко хотелче, чудесно обзаведено и просторно, голяма градина с беседка. Намира се на крайбрежната улица, всяка от стаите или апартаментите е в индивидуален стил, а цената за двойна стая беше 50 лв. Има хубав парк с детски кътове за разходка.
http://www.namore.info/index.php?REQ=view&id=345&page=0&cat=20&subcat=0&subsubcat=0

Ниа, това да не би да е "станцията на Министерски съвет"?
Стефи, викаш в Лозенец няма къде да си играе Валери, а? А идея в кой курорт е уредено и за деца?


*
Re: С деца на море - къде?
« Отговор #18 -: Май 13, 2009, 13:17:11 pm »
Вени, да, това е станцията на МС, отивайте там, не се чуди, прекрасно е за деца. Има и колички под наем, клатушки, много хубава детска площадка с люлки и пързалки и това всичко в комплекса, мкойто е около 40 декара, ограден, уреден и т.н. :lol:
Re: С деца на море - къде?
« Отговор #19 -: Май 13, 2009, 18:04:06 pm »
Опитвам се да намеря подходящо място за едноседмична почивка с деца по южното ни черноморие.
Ако на някой от вас някъде му е харесало или има идея къде би било подходящо, моля да сподели.
Знам, че миналата година имаше такава тема, но за мен основния  фактор сега са децата и респективно търся място, което:
-да е на плажа (или поне на най-много 100 метра), та като забравим я млякото, я памперса да не търчим 15 минути;
- плажът да става;
- семейно хотелче е за предпочитане пред вила;
- стаите да са широки и чисти.

Идеи?!
И за мен морето си е море ,бих ти препоръчала ето това http://ambelitz.com/index.html тихо спокойно,точно на 100 метра от плажа,15мин пеша по плажа и си в Лозенец,басейна го чистеха през ден,миналата година си починахме точно тук и го препоръчвам на всички.За тази година може би ще пропуснем морето ,дай Боже всичко да мине добре тези дни.
Молете се за нещата,които желаете,но работете за нещата,от които имате нужда.
*
Re: С деца на море - къде?
« Отговор #20 -: Май 19, 2009, 14:02:58 pm »
Да питам момичетата, които са ходили в почивната база в Сл.бряг, към която има линк по-горе: как сте направили резервация? Гледам има смао онлайн бланка, каква е гаранцията, че ще има места, като я попълня?  :oops:
*
Re: С деца на море - къде?
« Отговор #21 -: Май 19, 2009, 14:48:43 pm »
попълваш онлайн и си оставяш телефон, те ще ти се обадят.
но ако примерно до 2-3 седмици не ти звънне никой, ти звъниш на посочените телефони :wink:
*
Re: С деца на море - къде?
« Отговор #22 -: Май 19, 2009, 16:47:09 pm »
По сигурно е по телефона.Миналата година попълних онлайн, звъннаха ми много късно.
17.01.2005                                                                              21.11.2013
*
Re: С деца на море - къде?
« Отговор #23 -: Май 19, 2009, 18:01:21 pm »
Стефи, нямам нищо против да почакам, ама съм планирала за началото-средата на юни, ако не и се обадят или пък ми се обадят с отирцателен отговор, ще ми пропадне почивката...
Ниа, телефон не видях, затова и питах за други опции, освен онлайн заявка...
*
Re: С деца на море - къде?
« Отговор #24 -: Май 19, 2009, 22:54:46 pm »
Махнали са го.Погледнах си в телефона и аз не го пазя.
17.01.2005                                                                              21.11.2013
*
Re: С деца на море - къде?
« Отговор #25 -: Май 20, 2009, 02:20:32 am »
все пак имат някакви телефони дадени. опитайте на тях:
Министерство на държавната администрация и административната реформа

Дирекция "Административно-Правно Обслужване и Човешки Ресурси"

Отдел "Представителна и почивна дейност"


София 1000, ул. "Сердика" № 8

Телефони: +359 2/ 9401 369, 9401 370

Факс:        +359 2/ 9401 367

Мобилен:   +359 8/84 111 276


*
Re: С деца на море - къде?
« Отговор #26 -: Май 20, 2009, 12:21:13 pm »
Абе аз опитах на този номер, ама един господин троснато, опитвайки се все пак да бъде любезен ми каза, че ще получа отговор 20-25 дни преди желаната от мен дата. Хубаво, ама аз искам да заминем от 17.06, което ще рече, че вече трябва да ми изпратят отговор. Каза ми да си чакам...
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: С деца на море - къде?
« Отговор #27 -: Май 28, 2009, 18:28:52 pm »
Дами, бихте ли ми препоръчали място за почивка в Гърция!
Къща или малък хотел близо до морето.

Виа, ти бе писала на предишната страница че ти е харесало, би ли споделила повече!?

 :flower: Благодаря предварително!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: С деца на море - къде?
« Отговор #28 -: Май 28, 2009, 19:09:51 pm »
Мише, за с деца е хубаво в Геракина бийч в курорта Геракини, Ситоноя (средния ръкав). Базите са от едно време, не е лукс, но е поддържано и чисто, а такива градини за тичане има - срещу морето точно. Плажът е с хубав, ситен пясък.
Пътувайки из гръцките курорти, много места ми се видяха подхоящи за деца, със сигурност ще намерите нещо, но е хубаво някой да е ходил и даде повече отзиви.
Re: С деца на море - къде?
« Отговор #29 -: Май 28, 2009, 19:38:13 pm »
Привет от Царево /открихме ваканционния сезон тук абсолютно буквално :D/, отседнали сме в http://www.hermesresort.com/ и сме много доволни. Вероятно в разгара на сезона нещата изглеждат иначе /хотелът е чешки и от сега загряват с чешка фон-музика:D/но като първи посетители се грижат перфектно за нас /аll inclusive за само 5 човека :D/.
Пожелавам добър избор и приятна почивка на всички!


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
*
Re: С деца на море - къде?
« Отговор #30 -: Май 28, 2009, 20:55:22 pm »
Мише, ние сме ходили на Тасос, вярно без дете, но хотелчето е много приятно, на 2 етажа,с плажа на близо. А цените бяха много приемливи. Обслужването е много добро:
http://www.kazaviti.gr/site/

А ние другата седмица сме на Св.Влас - Парадайз бийч, 5 нощувки, all in за двама и 1/2 - 390 лв. :)
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: С деца на море - къде?
« Отговор #31 -: Май 29, 2009, 00:50:13 am »
:flower:Благодаря Цвете и Аничко!

Ние плануваме края на юни да отидем, имаме и вариант за семейна къща в Ставрос.
Но вашето мнение и препоръки са ми ценни и полезни!

Мирко, кат не мога да се свържа по телефона, от тук да се информирам как сте?
 :balk_21: за теб и Лея!

Аничко, преди около 5-6 години изкарахме най-хубавото си море на Парадайз бийч!
Спомени, спомени...
Ще чакам впечатленията ти с интерес!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: С деца на море - къде?
« Отговор #32 -: Май 29, 2009, 01:18:02 am »
тук сме били два пъти. идеално е, но няма осигурена храна. това са студиа - стая + кухненски бокс.
http://www.halkidiki.com/rabotas/index.htm

изобщо, разгледай това:
http://www.halkidiki.com/vourvourou/accommodation.htm
може би най-доброто място на Ситония. но ако предпочиташ осигурена храна - вариант студио/къща под наем отпада.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: С деца на море - къде?
« Отговор #33 -: Май 29, 2009, 01:22:10 am »
Мише, с Валери сега бяхме на Касандра (Криопиги) и като цяло всички градчета са добри, но Ханиоти и Пефкохори са ми фаворити. Ние бяхме в една вила - три семейства, но беше доста занемарено и не бих ти я препоръчала. Иначе в Ханиоти сме спали в х-л Sousouras. Гледам, че го предлага една агенция, ето примерна оферта: http://www.solvex.bg/?AC=60&VID=1413

Ходихме миналата година в Тасос ....еми на мен изобщо не ми хареса там, нито като отношение, нито като плажове.... Но може и да съм малко предубедена, защото останахме в 23.30 вечерта на улицата, с наакан и мрънкащ за сън Валери, след като собственика на хотела в който трябваше да спим реши, че може да прибере повече пари от едни руснаци за стаята ни, а на нас ни каза, че вече нямало свободни места 8O Намерихме посред нощите един отдалечен хотел с малки вилички и спахме там, не беше лошо, но не помня нито име, нито адрес.
А на Ставрос съм лют фен: хем е по-близо, хем духа си е гръцки, хем плажовете плажове... Ако имаш възможност, особено с детенце, отидете там.
Като търсих оферти за сегашното ходене, намерих нещо, което ми допадна на Атон,, малко след Ставрос, в Уранополи. Ето ти сайта:http://www.emeraldbg.com/02/951-57-57/Summer_2009_Halkidiki/view.html?oid=38799


*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: С деца на море - къде?
« Отговор #34 -: Май 29, 2009, 10:18:19 am »
:flower: Джам, Виа!

Ставрос е изпитана дестинация и от наши близки, но с по-големи деца.
Затова предпочетох да попитам вас. :D
Липсата на осигурена храна не ме притеснява, не сме претенциозни ще се справим.
Важното е да е спокойно, близо до плажа и да се избяга от хотелската глъчка.
Днес ще се обадим да видим дали има свободни стаи.

Виа, дали това е линка? http://www.emeraldbg.com/02/951-57-57/Summer_2009_Halkidiki/view.html?oid=38799
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: С деца на море - къде?
« Отговор #35 -: Май 29, 2009, 11:24:07 am »
Да 8)


Re: С деца на море - къде?
« Отговор #36 -: Май 29, 2009, 12:54:22 pm »
 Вмъквам се само да ви кажа да не разчитате много на плажа в Уранополи. Не е каменист, но е някак малък и не особено приятен. Като цяло Атон е най-спокоен от трите ръкава, но пък в Уранополи има голямо стълпотворение на туристи всеки ден с автобуси, защото от там тръгва корабчето за манастирите. Струва си да се види, но не бих почивала там.
 Лично на мен Ситония мноооого ми хареса. Огромни плажове, красиви заливи.
Много ми се ходи там, но се притеснявам да пътувам и то извън БГ. А и ако се реша, не знам в кои седмици е по-подходящо.
*
Re: С деца на море - къде?
« Отговор #37 -: Май 29, 2009, 13:19:37 pm »
Via, направо съм изненадана, че точно плажовете не са ти  харесали, тъй като ние точно от тях сме очаровани. Хходихме с кумовете и си намехма моторчета за през деня. Така имахме възможност да обиколим почти всички плажове (обиколката на целия остров е общо 100 км), имаше много закътани, изолирани заливчета, ако намеря снимки из архива ще пусна няколко. Явно не сте случили на хотел, дано не се повтаря! :)

Редактирам се с линк към почивката ни на Тасос. Снимките са малко множко, но нямам време да сортирам, паролата е 123456: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=238027
« Последна редакция: Май 29, 2009, 13:32:04 pm от ani4ka »
*
Re: С деца на море - къде?
« Отговор #38 -: Май 29, 2009, 16:31:33 pm »
А и ако се реша, не знам в кои седмици е по-подходящо.
След 20-та. :wink: Не знаех за Уранополи, явно сме уцелили някой промеждутък, защото сме се разхождали до там, но не съм останала с впечатлението, че е лудница. А за Ситония все се каня и все се разминаваме. :?
Аничка, имаше един плаж, който ни хареса, но и на него беше тарапана. На малките плажчета не сме попадали, но все си мисля, че ако ги има и са усамотени, то е защото има таралежи или буболечки или нещо си.... Не знам, след Халкидики Тасос ми се стори направо пародия....Както казах, предубедена съм :?


*
Re: С деца на море - къде?
« Отговор #39 -: Май 29, 2009, 18:08:02 pm »
Ааа.... ние ходихме началото на септември и затова нямаше хора  :lol: Най-накрая се изяснихме  :lol: Аз останах с впечатлението, че Мишанта говори за юни, като би трябвало и  тогава да е също толкова спокойно.