0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Евровизия 2009
« Отговор #20 -: Май 13, 2009, 11:40:34 am »
Жалко, песента е страхотна според мен...не гледах Евровизия и не знам какво е станало...но няма да спра да харесвам и слушам песента и Краси Аврамов ако ще и на последно място да е :D.
Съжденията  лош - добър, прав - грешен, умен - тъп, добро - зло не отразяват истината, не са истинни, защото това са частични гледни точки.Това е погледът на егото - то осъжда според това както на него му се иска да бъде и както му е изгодно в момента. Затова може би си забелязал, приятелю мой, че понякога една и съща ситуация я осъждаш като добра а в друг момент като лоша. Онзи който съди е егото.Твоята същност не познава такова нещо като съденето, защото нейният поглед е цялостен. Iamtheway
*
Re: Евровизия 2009
« Отговор #21 -: Май 13, 2009, 11:52:44 am »
Абе , не звучаха добре на живо.
На Краси гласът слаб, Петя с това гласище отзад напъва, ще кажеш че не е беквокал.
Иначе като гледах клипа, песента доста ми хареса.
Жалко, мислех , че ще се представят по-добре.
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Евровизия 2009
« Отговор #22 -: Май 13, 2009, 11:57:11 am »
Ами то се очакваше, че няма да направим нищо особенно с този скандал, който си спретнахме типично по български! Аз Краси не го харесвам така или иначе :oops: може да има глас човека ама скоро не го е показвал, а с тази песен...виене и чудо!
Re: Евровизия 2009
« Отговор #23 -: Май 13, 2009, 12:05:46 pm »
При положение, че съчетаваха фалцета на Краси , мощния глас на Петя , рокаджийския на Ани Лозанова и невероятния на етно певицата(не й знам името),се справиха добре , според мен. Усетих само на едно място разминаване, но като цяло ми харесаха.
Песента е трудна и уникална, не прилича на никоя друга и не се стремеше да копира предишни спечелили песни, както това се случи с Турция например.
Съжалявам, че не се класира на финал, но предвид регламента - логично!
Песента на Беларус също беше много добра, и също не се класира.
А Армения...какво и харесаха на тази песен?
Румънците , те пък са абонирани за финала.
Фаворит за първо място ми е Франция! :D
*
Re: Евровизия 2009
« Отговор #24 -: Май 13, 2009, 12:40:01 pm »
На мен ми харесаха песните на Турция и Румъния(румъката е със страхотно излъчване).Арменците може би ги избраха ,защото бяха заложили на екзотични за европейците костюми и хореография.
Аз лично се чудя защо продължи песента на Израел,на мен би беше скучна.
Тату леко пяха на плейбек  :lol:Иначе братушките се бяха постарали,браво!
Дано догодина бъдем представени по-добре!
Re: Евровизия 2009
« Отговор #25 -: Май 13, 2009, 16:40:02 pm »
На ожесточените защитнички на Красимир Аврамов искам да честитя изключително "доброто" представяне на България на Евровизия.Аз снощи обещах да се извиня ако стигнем до полуфинал и съм била несправедлива към Красимир Аврамов.Въпреки,че за съжаление нова не се случи днес ще го направя.Поднасям извинения към целия български народ,защото наистина не заслужават този резил.Искрено се надявам догодина да имаме по-добро представяне!
« Последна редакция: Май 13, 2009, 18:10:43 pm от мерилин »
*
Re: Евровизия 2009
« Отговор #26 -: Май 13, 2009, 16:48:24 pm »
Аз да кажа , че много ми хареса военния хор, страшни са тез руснаци :) А Краси Аврамов и компания ми харесаха на фона на всичко останало. Имаше абсурдни изпълнения.
Re: Евровизия 2009
« Отговор #27 -: Май 13, 2009, 17:36:33 pm »
Аз да кажа , че много ми хареса военния хор, страшни са тез руснаци :)
Това с военния хор, танка,  МиГ-а на сцената и "Нас не догонят" на Тату, си беше сериозно "намигване" към Европа. :wink:
Но си беше уникално! :D
Представям си ако бяха включили и "Ставай страна огромная" в микса.... :balk_69:
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Евровизия 2009
« Отговор #28 -: Май 13, 2009, 18:18:22 pm »
Не е нищо особено тази песен. Не ми харесва. Но дано все пак се представим на ниво.
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*
Re: Евровизия 2009
« Отговор #29 -: Май 13, 2009, 18:22:16 pm »
Не е нищо особено тази песен. Не ми харесва. Но дано все пак се представим на ниво.
Оси, ние отпаднахме . Де си бляла?
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Евровизия 2009
« Отговор #30 -: Май 13, 2009, 18:26:16 pm »
Не е нищо особено тази песен. Не ми харесва. Но дано все пак се представим на ниво.
Оси, ние отпаднахме . Де си бляла?

Ааааа, така ли стана, не знаех. :lol: Ми то ясно.
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*
Re: Евровизия 2009
« Отговор #31 -: Май 14, 2009, 17:44:53 pm »
На мен също не ми хареса нито нашата песен, нито изпълнението. Не съм учудена, че отпаднахме. Извинете за негативизма, но въобще не останах впечатлена, а само засрамена (мъжът ми се смя и ме пита дали Бг няма по-талантливи музиканти  :?)!

*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Евровизия 2009
« Отговор #32 -: Май 14, 2009, 17:45:37 pm »
aз много не я харесвах нашата песен,но на фона на другите ,си беше направо страхотна и ме е яд,че отпадаме.Повечето песни не ми харесаха,да не кажа всички - само Турската ми хареса.
Все пак се възпозвах ,че съм в Белгия и гласувах за Краси,но уви.
<br />
*
Re: Евровизия 2009
« Отговор #33 -: Май 17, 2009, 05:01:32 am »
На мен също не ми хареса нито нашата песен, нито изпълнението. Не съм учудена, че отпаднахме. Извинете за негативизма, но въобще не останах впечатлена, а само засрамена (мъжът ми се смя и ме пита дали Бг няма по-талантливи музиканти  :?)!

Ма кой го прати това момче  :lol: ,то не е виновно толкова са му възможностите ,от толкоз талантливи български изпълнители ,него изпратиха ,тюх :?.На мене ми харесаха израелките(от която едната има българска жилка -Мира),германчето Алекс и французойката Патрицйика :)
Entre ce que je pense, ce que je veux dire, ce que je dis, ce que tu veux entendre , ce que tu crois entendre et ce que tu entends, il y a au moins 6 bonnes raisons de ne pas se comprendre....

Je suis  sous le choc et endeuillé des faits dramatiques qui se sont déroulés dans la crèche "Fabeltjesland" à Termonde.SINCERES CONDOLEANCES AUX FAMILLES DES VICTIMES ....
*
Re: Евровизия 2009
« Отговор #34 -: Май 17, 2009, 12:24:24 pm »
Оф,аз заспах снощи и не можах да разбера кой спечели снощи.
На мен ми хареса и песента на Азербайджан,но ми е много учудващо защо именно те и Израел участват в Евровизия,след като не са европейски страни.
Re: Евровизия 2009
« Отговор #36 -: Май 18, 2009, 14:57:24 pm »
Честито на Норвегия! :)
Песента е хубава.
Съжалявам за Франция, беше ми фаворит.
А от Гръцка страна ми хареса певеца. :wink: