0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Имам няколко въпроса:
ТАТ:451.4 реф/0.000-115.0/
МАТ:5.00 реф/0.000-34.00/
Антинуклеарни антитела/-/отрицателни
Анти-SS-A/-/отрицателни
Анти-SS-B/-/отрицателни
Антифосфолипидни антитела: ИгГ:/-/отрицателни
                                             ИгМ:/-/отрицателни
NC cells:9 реф:2-10
Беше ми препоръчано:
Вливания с имуноглобулин/дано не греша името на препарата/10 дни преди трансфера и после след установяване на бременност и допълнително проследяване на NC/клетките предполагам/+ТАТ допълнителни вливания.Разбрах че дозата на препарата се определя в зависимост от килограмите ми.По скоро ме интересува цената на тази процедура.Тъй като ще правя инвитрото в дадена клиника задължена ли съм да направя и вливанията там.А разбрах и че има вероятност вливанията да са няколкократни/а може и през цялата бременност дай боже/ и по мои изчисления ако 1 ампула както прочетох е 13лв. а се предписват минимум 30бр. и за процедурата се заплаща 250лв.Направо ми става зле.Затова си мисля дали може да се спестят тези 250лв. и тези вливания да станат в държавна клиника.
Моля ви отговорете ми сигурно има много момичета на такава терапия и със същите икономически съображения.
Re: Моите имунологични изследавния-Моля за помощ.
« Отговор #1 -: Март 27, 2006, 18:40:06 pm »
Цитат на: DESI2
 и за процедурата се заплаща 250лв.

Вече 150 лв.
Онова, което си прочела, е компенсирано от цената на процедурата ;)

Конкретно за изследванията не мога да ти помогна с мнение, но ти пожелавам много късмет!!!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Моите имунологични изследавния-Моля за помощ.
« Отговор #2 -: Март 27, 2006, 19:30:34 pm »
съмнявам се в някоя случайно хваната държавна клиника да се навият да ти правят вливания на гамаглобулини, които не са ти предписани от тях, при това безплатно!
най-малкото - трябва да те приемат по някаква клинична пътека, а каква?
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    kiara

  • *****
  • 1449
  • Това, което не ни убива, ни прави по-силни!!!
Моите имунологични изследавния-Моля за помощ.
« Отговор #3 -: Март 28, 2006, 10:02:40 am »
Здравей, Деси!!! Утре и аз ще правя такива изследвания, във връзка с предстоящото ми инвитро. Имаше ли при теб някаква конкретна причина да ги назначат или просто превантивна мярка? Ще съм ти благодарна ако пишеш къде ти ги правиха и кой опит ще ти е това. Благодаря ти предварително и ти желая много късмет!!!


Моите имунологични изследавния-Моля за помощ.
« Отговор #4 -: Март 29, 2006, 22:17:50 pm »
Вливанията в Плевен с направление са 3лв. и нещо
"Всичко е възможно! Невъзможното просто отнема повече време"
*
Моите имунологични изследавния-Моля за помощ.
« Отговор #5 -: Март 30, 2006, 00:07:45 am »
Вливанията в Шейново в паталоги4на бременност са също около 3лв. с направление от ли4ния. Знам го от ли4ен опит, само трябва да се запишеш предварително.